רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 46 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

ומה חדש? זה הרי הטיעון הרגיל שלו בכל מקרה בו העמדה שמציגים "המקצוענים" בתחום הנידון לא מגובה ע"י העובדות בשטח.

כרגיל, משקר במצח נחושה

לא יודע אם אתה מדבר על ביטוח החובה או על הלוטו - בשני המקרים יצאת די אידיוט (כרגיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני רושם הודעה עניינית - מצטט מפסק הדין, נותן הוכחות => 0 התייחסות. כולם רוצים סיסמאות, כולם רוצים פופוליזם.

והנה ההוכחה לכך שהפורום מוצף בחובבי קונספירציות שעברו שטיפת מוח מאד קיצונית.

אני מצטער פורום יקר, אבל ככל הנראה אני אאלץ להיפרד ממך בכוח לאחר מה שאגיד.

לא יתכן שאנשים עם לוגו של כהנא צדק יקבלו במה כזאת ויעיזו להגיד את מה שהם אומרים מבלי שחוקי הפורום יאכפו עליהם.

על כן אעשה ניסוי - אני אגיד את הדברים הכי מזעזעים והכי נוראים שאפשר לומר ונראה אם מנהלי הפורום ימחקו/יסירו את הפרופיל שלי.

מסקרן אותי מאד מה אדם צריך לעשות על מנת שהחוקים יאכפו פה כמו שצריך ואני הולך לבחון את המערכת.

אז ככה - סימבור - נראה שגדלת על בסיס תיאוריות מאד מאד קיצוניות שטופות מוח, גם אם יגידו לך שנחתו על הירח אבל אותך חינכו שלא כך הדבר, תהיה מסוגל למצוא את ההסבר שיגיד לך שהכל היה פיקציה.

עצם העבודה שיש פה לפחות 3 דמויות שאימצו לעצמן לוגו של כהנא צדק מראה על ייצוג לא מדויק של אופי האוכלוסיה הישראלית. האם לא מדובר בארגון קיצוני בעל אג'נדת נקמה אלימה ולא חוקית בעליל?

הפורום מהיותו פורום מחשבים כנראה מושך אליו אנשים שבמקביל בעלי משיכה רבה יותר גם לעמדות ימין קיצוניות. בין אם זה בגלל שיש קורלציה בין מוצא אתני (מישהו אמר רוסים במקרה?) לבין תחומי עניין לבין דעה פוליטית - זה כבר תקישו בעצמכם. (אופס - האם ייתכן שרמזתי הערה גזענית? אולי כדאי לתת לי אזהרה כאן?) למרות שאני ממש לא מסכים עם מה שרשמתי :) אבל אשמח לעורר את המערכת...

פרס רצח את רבין? אתה מבין כמה אדיוט אתה יכול להישמע?

מי שרצח את רבין זה יגעל עמיר. ימני קיצוני שטוף מוח. זה שלך יש יכולת דמיון ויצירת תיאוריה שלא ניתנת להפרכה ותואמת לדעתך הפוליטית לא אומר שמצאת את האמת. זה רק אומר שלא הפרכת אותה. ואני מצטער - אבל החברה לא חיה בתיאוריה כפי שאתה חושב. על פי ההגיון שלך מי שרצח את נהג הטנק שלי הוא דן חלוץ, או אני שלימדתי אותו לנהוג בטנק.. בפועל מי שהרג אותו זה החיזבאלון שלחץ על ההדק של טיל הקורנט.

סימבור - אתה ודעותייך יכולים ללכת להזדיין קיבינמאט מצידי (אופס, קיללתי. מעניין עם הפורום ישים לב ויעיף אותי על הבעת לעג וזלזול). אתה שטוף מוח, קיצוני, יחד עם ויק תומכים באלימות ומייצגים דעות חשוכות שיביאו עלינו את חורבננו.

בתור לוחם בצבא שנלחם רבות, שאיבד את נהג הטנק האישי שלו בלבנון השנייה וממשיך ללכת למילואים ומסכן את חיי כל פעם מחדש בשביל הפאקינג מדינה הזאת, אני פשוט כל כך כועס וכל כך מאוכזב שגדל פה דור צעיר של אנשים קצרי רואי, מטומטים, כוחניים ושטופי מוח שהולכים אחרי העדר הדוחה שלהם בצורה עיוורת כל כך.

פורום יקר, על חוסר ההתערבות מצד המנהלים בפורום, אני אישית סקרן לראות כיצד יגיבו לתגובתי פה. ככל הנראה עם הרכרוכיות או הימניות הקיצונית המאפיינת את המנהלים אפשר לשכוח פה מחוקים ואכיפה נגד בעלי דעה ימנית קיצונית...

בסדר, עצוב לי, חבל לי. אבל אם הפורום לא יגיב כנדרש אני כבר אבין את המסקנות..

FXP זה כאן :)

נערך על-ידי 2Fluffy4U
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התערבתי אך קראתי כמעט את הכל מאז פרסום פסק הדין, והסכמתי עם דברים רבים שאמרת, במיוחד לגבי תרבות הדיון - לגבי המקרה של זדורוב, אני חושב שיש כאן יותר מספק סביר. אבל זה לא משנה, כי זכותך להביע את דעתך בלי לחטוף מטר קללות.

ולגבי תמונת הפרופיל שלי - מה לעשות, המציאות מוכיחה שהוא צדק. לפחות לגבי רעיון הטרנספר. לדעתי יבוא יום ורוב אזרחי יחשבו כך, אולי אף אתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נעבור נושא - אני לא חושב על זה במונחים של טרנספר, יותר במונחים של התנתקות מלאה. ברמת ה - end game מדובר בתוצאה דומה, מדינה ישראלית יהודית אוטונומית ויחסית הומוגנית (יש מיעוטים וכו'). ופלסטינים היכן שהם.. אתה מציע "להזיז" אותם מארץ או השלמה או ה"נוכחית" שכוללת את עזה ויהודה ושומרון.. אני סובר על סמך דעותי האישיות שזה לא דבר ריאלי כיום כל כך לא משנה עד כמה מתחשק לי שזה יהיה המצב.. ופה הנקודה שנאלץ להסכים שלא להסכים.

למרות זאת, לא יתכן לדעתי שאנשים יתעלמו לחלוטין מדיון ענייני וימשיכו להציג פה ביטויי קללות לעג זלזול והתנשאות על אחרים באופן מזוויע מבלי שהפורום יאכוף את חוקיו ועל כן החלטתי לבחון זאת.

הדברים שאני רושם הרי לא מייצגים את דעתי, בדומה למילפורד מיודענו שכל הודעותיו כאן אינן דבר וחצי דבר לטעמו וחתימתו. מעניין אותי אם מותר לי להציג בפורום דעות וקללות וגידופים, שאינם מייצגים את דעתי האמיתית אך בכל זאת יקבלו במה והכשר פה בדיון, שהתאמצתי רבות להפוך לתקין וענייני ונראה שנכשלתי קשות ללא שום טיפת סיוע ממנהליו.

זה הכל.. אני מעריך את תגובתך המאופקת מאד. אני חושב אבל שהדעה שאתה מחזיק בנושא בסופו של יום מייצגת פרצה להסתה קשה ופעולות נקמה עצמאיות שאינן חוקיות בעליל ועל כאן סלידתי להצגת הלוגו שאינו הולם את חוקי הפורום כפי שאני מבין אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי תמונת הפרופיל שלי - מה לעשות, המציאות מוכיחה שהוא צדק. לפחות לגבי רעיון הטרנספר.
למרבה הצער, זה לא היה הרעיון היחיד שלו, נכון? הוא הטיף להרבה יותר מאשר סתם טרנספר, כמו גנדי למשל.

עצוב שהתנועה הזו הוצאה מחוץ לחוק, וכאן נותנים לה במה - הן בסמלים והן בדעות.

לגבי זדורוב, מעניין מה יאמר ביהמ"ש העליון. נקווה שהוא יצליח לתקן את העוול הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנועה יצאה מחוץ לחוק בידי אותם אנשים שפועלים יום ולילה לשלול את זכות קיומה של מדינת .

לאלה שקראו לי שטוף מוח וכו', מצטער, גיליתי את דרכו של כהנא בצבא (אומנם לא הייתי גיבור שנהג בשריון..צר לי... הייתי כולה לוחם סיירת בלי מיגון שזגזג בין פגזים של שריונרים ותותחנים לבין מחבלים) וכן גם אני עושה מילואים. זה הופך אותי ליותר טוב ממישהו פה? לא (הפתעה, אני גם נכל צה"ל).

ואת דעתי על מי באמת רצח את רבין (ימח שמו) גיליתי וטיפחתי לבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבין החזיק מגיל 16 רובה. אחד המפקדים הראשונים בפלמ"ח, פיקד על חטיבה במלחמת העצמאות, היה רמטכ"ל מלחמת ששת הימים (שבמהלכה שוחררה ירושלים, בירתנו).

איך אחד כמוך מעז לומר עליו "ימח שמו"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד היקר,

תנועת כ"ך הוצאה מחוץ לחוק, מעבר לכך - היא מוגדרת כארגון טרור בישראל.

בפורום היקר שלך יש חברים שבחרו לעצמם דרך הצגה באמצעות הלוגו של התנועה והזדהות עם מטרותיה.

כפי שלא היית מרשה לאנשים לשים לוגו של צלב קרס נאצי או דגל חיזבאללה ככרטיס הביקור של חברים באתר, אני מבקש ממך בלשון יפה ומנומקת:

הורה לחברים להסיר את תמונות הלוגו הללו ולהימנע מהצגת תכנים שאינם חוקיים בהתבסס על חוקי הפורום הספציפיים הללו וחוקי מדינת . תכנים של הסתה, גזענות, אלימות וטרור.

כל שאני מבקש הוא שתאכוף את חוקייך אותם אתה בעצמך משית על הפורום שהקמת.

האם אין בכך בקשה לגיטימית?

אם טועה אני - אז הפתרון צריך להיות שינוי חוקי הפורום והפיכתו לכזה בעל דעה ואג'נדה מוגדרת מראש הפונה לקהל מסוים מאד (ואף יתכן ועוברת על חוקי המדינה). אם אינני טועה - הרי שחובתך לחייבם להסיר לוגו זה ולפעול על פי חוקייך ולהיות פורום הפונה לקהל רחב ומסוגל להכיל פלורליזם תחת מסגרת חוקתית החלה על כלל הלוקחים בו חלק.

אשמח להתייחסותך בהקדם

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום מהיותו פורום מחשבים כנראה מושך אליו אנשים שבמקביל בעלי משיכה רבה יותר גם לעמדות ימין קיצוניות. בין אם זה בגלל שיש קורלציה בין מוצא אתני (מישהו אמר רוסים במקרה?) לבין תחומי עניין לבין דעה פוליטית - זה כבר תקישו בעצמכם.

היות וזו הטענה העניינית היחידה שטענת בכל ההודעה הזו - בטח שיש קשר בין תחומי עניין לבין דעה פוליטית: אנשים הנוטים לתחומים "דטרמיניסטיים" יותר, בהם התוצאה של פעולה כלשהי היא פונקציה מוגדרת של נתוני המוצא, נמשכים לתחומים מעשיים (כמו מחשבים או הנדסה), וגם לימין הפוליטי. אנשים הדוגלים בעמדה "הכל נתון לפרשנות" נמשכים יותר לתחומים בהם אכן יש מקום לפרשנות (כמו אמנות), וגם לשמאל הפוליטי על כל הwishful thinking שבו.

לגבי שאר דבריך, לצביעות הזו כבר התרגלתי: בעוד שאינני אחראי לדברים שאומרים שאר האנשים כאן המחזיקים בדעה כללית דומה לשלי, את הטיעונים שלי ניסחתי בצורה הכי עניינית שאפשר - ואתה מקלל ודורש שירחיקו אותי מהדיון על סמך דעותי, עמן אינך מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלטלנה היא כתם שחור בהיסטוריה של העם שלנו. כמובן שזו לא הפעם הראשונה שיהודי הרים יד על יהודי. 2000 שנה לפני זה חרב בית המקדש על רקע דומה.

אגב, אני גם מאוד התנגדתי לדרכו של רבין ולתהליכי אוסלו. בעצרת בה נרצח רבין נכחתי כמפגין נגד מסירת השטחים.

ויחד עם זאת, אני מלא הערכה לפועלו של רבין, שהגן בגופו על המדינה מאז שהיה נער צעיר. הוא מהדור הצברי של הפלמח, הדור שהקים את המדינה. אנחנו חייבים לו ולשכמותו את חיינו. וגם אם לא הסכמתי עם דרכו הפוליטית בערוב ימיו, לא הייתי חולם לנאץ כך את שמו.

צורת ההתבטאות שלך מאפיינת מגיבים אחרים פה (בלי קשר לעמדותיהם הפוליטיות): כל מי שאינו חושב כמוהם, כל מי שלא רואה את המציאות כפי שהם רואים אותה, הוא במקרה הטוב "ילד קטן ומטומטם" או "אידיוט", ובמקרה הרע מישהו שמוצדק "לירות בעורפו". באמת מעציב אותי שזה כך.

גם אני חושב שזדורוב חף מפשע. אז מה? זה אומר שכל מי שלא מסכים איתי הוא אידיוט? ילד מטומטם? אתם חושבים שלמישהו מכם יש בעלות על האמת?

נערך על-ידי Animor
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויק - הדעות שלך לא חוקיות.

הדעות שלך באופן אובייקטיבי הנן הסתה לרצח. הדעות שלך הם קיצוניות בכל צורה אפשרית.

אז כן, אני לא מסכים איתך. וכן, אתה עובר על חוקי הפורום וכולם עוברים על כך בשתיקה. לא עוד.

כל פעם שתציג את דעתך והיא תהיה גזענית או אלימה/ לא חוקית אני אציין שאתה עובר על חוקי הפורום.

אם לא הבנת שמטרת הקללות והגידופים שלי הם הצבת מראה לכמה עלוב ופאטתי ניהול הפורום הקלוקל פה.. מציע לך לקרוא שוב.. אני עדיין מחכה לאזהרה או הדחה או מחיקה או כל דבר שיראה לי שיש פה אכיפה כלשהי..

ואז אתחיל לתהות אם אכיפה זה משהו חד צדדי בפורום הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד היקר...

במציאות האורווליאנית שלנו, בה אמירת האמת בתחומים מסויימים נחשבת להסתה או לגזענות, ובה מפלגת כ"ך וסמלה הוצאו אל מחוץ לחוק בעוד שמפלגת בל"ד ודגל החמאס הם חוקיים למהדרין, המעט שאפשר לעשות הוא להזכיר לכולם, גם לך, שהיה היה מישהו שאמר אמת ושילם על כך בזכויותיו הפוליטיות ולבסוף בחייו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ויק - הדעות שלך לא חוקיות.

המצאה שמאלנית חדשה - "דעה לא חוקית".

הדעות שלך באופן אובייקטיבי הנן הסתה לרצח. הדעות שלך הם קיצוניות בכל צורה אפשרית.

ואת מי אני מסית "לרצוח"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...