רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 39 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

לאחר שמיעת העדויות (אם למישהו יש את הפרוטוקולים של הדיונים, אשמח אם יוכל לשלוח לי), נדחו בקשת ההגנה לזמן את דר' חן קוגל (רופא משפטי) , ובקשת התביעה לזמן את ירון שור לעדות הזמה. התביעה וההגנה אמורות להגיש טיעונים משלימים בכתב עד ה-10.08 וה-10.09 בהתאמה, ולתאם מועדים לטיעונים בע"פ.

http://www.court.gov.il/BookReader/getbook.asp?path=%5C%5CIDCNFSV01%5Cidc_repository3%5C146%5C279%5C55b8b60cfafe43719d9bc80d8bcb7fde&OlvDataProto=file&Language=Hebrew&Hebrew=1&ReaderStyle=ILCourts&h=281419E53CC82098EFB824B45E73ED4C&OnePageMode=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה חדש עם זדורוב?

היום היה איזה אייטם פרומו בסוף שבוע אני חושב יש כתבה על אחת החברות של תאיר ראדה ואיך מתנכלים לה בפייסבוק ואומרים שהיא הרוצחת

מאז האייטם הזה אני כבר איזה שעה וחצי מסתכל סרטונים בפייסבוק של הקבוצה הזאת והאמת שמתגלה שם משאירה אותי מפוחד מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתבה הזאת הולכת לדבר על הילדות ה"חברות" של תאיר ראדה, ועל כמה שהן מסכנות כי כולם מאשימים אותן ברצח.

הכתבה (לפי התיאור שמופיע בפרומו) הולכת להתבסס על ה"עובדה" ש"הרוצח הורשע ויושב בכלא" כביכול, ולמרות זאת הילדות האומללות סופגות האשמות נוראיות.

הכתבה ככל הנראה לא הולכת להגיד אפילו מילה על זה שרומן זדורוב הוא בכלל חף מפשע, ועל זה שבני הנוער הרוצחים עדיין מסתובבים חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא יודעים מה קרה שם באמת

גם עם נערים רצחו אותה

זה בטח לא חיב להיות חברות שלה

ותחשוב איזה מצב מסריח זה שמאשימים אותך במשהו שלא עשיתה

רק אתמול פורסם ,שאדם שישב שנתים במעצר באשמת פדופילה ,יצא זכאי

רק תחשוב איך הרסו לו את החיים ,וכסף פיצוי כבר לא יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתבה הזאת הולכת לדבר על הילדות ה"חברות" של תאיר ראדה, ועל כמה שהן מסכנות כי כולם מאשימים אותן ברצח.

הכתבה (לפי התיאור שמופיע בפרומו) הולכת להתבסס על ה"עובדה" ש"הרוצח הורשע ויושב בכלא" כביכול, ולמרות זאת הילדות האומללות סופגות האשמות נוראיות.

הכתבה ככל הנראה לא הולכת להגיד אפילו מילה על זה שרומן זדורוב הוא בכלל חף מפשע, ועל זה שבני הנוער הרוצחים עדיין מסתובבים חופשי.

כן הבנתי את זה מהפרומו ומאושרת קוטלר שאומרת בבטחון מלא "תעזבו את הילדות הרוצח לא כאן"

לא הבנתי מאיפה היא שואבת את הבטחון באמרה הזאת

רק בגלל שאותה הילדה בוכה קצת מול הפייסבוק ?

עוד sellout

בטח שלמו לה כסף טוב שתעשה אייטם שישכנע את הציבור שזדורוב הוא הרוצח על ידי כתבה כזאת שתצא מנקודת הנחה בסיסית שזאת האמת ותדבר בכלל על דברים אחרים כמו שתארת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אתמול פורסם ,שאדם שישב שנתים במעצר באשמת פדופילה ,יצא זכאי

רק תחשוב איך הרסו לו את החיים ,וכסף פיצוי כבר לא יעזור

באיזה פיצוי מדובר?

עד כמה שידוע לי יכולים לעשות לך מה שרוצים ואתה לא יכול להוציא הגה.

בכל סכסוך גירושין הטקטיקה היא לזרוק את הבעל לכלא, לקבל צווי הרחקה, להשתלט על על הרכוש דה פאקטו ומכורח ההשתלטות לקבל גם זכויות מוגברות במשמורת/רכוש.

אף אחד לא משפה אף אחד ואף אחד לא נענש.

אני לא יודע כיצד מתנהלות ארצות אחרות, אבל ספציפית לגבי אסירים שהורשעו וכעבור שנים רבות זוכו- אני זוכר דוקומנטרי על מקרים כאלו בארה"ב ושם ישנן מדינות שהעבירו חוק ספציפי כנגד מתן פיצויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להפנות אותי ל"מקורות" יחסית מנומקים ומהימנים הדנים בזהות הרוצחים האמיתיים?

כמובן שבחפותו של זדורוב אני בטוח ללא כל קשר לקיומם או טיבם של מקורות אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה פיצוי מדובר?

עד כמה שידוע לי יכולים לעשות לך מה שרוצים ואתה לא יכול להוציא הגה.

בכל סכסוך גירושין הטקטיקה היא לזרוק את הבעל לכלא, לקבל צווי הרחקה, להשתלט על על הרכוש דה פאקטו ומכורח ההשתלטות לקבל גם זכויות מוגברות במשמורת/רכוש.

אף אחד לא משפה אף אחד ואף אחד לא נענש.

אני לא יודע כיצד מתנהלות ארצות אחרות, אבל ספציפית לגבי אסירים שהורשעו וכעבור שנים רבות זוכו- אני זוכר דוקומנטרי על מקרים כאלו בארה"ב ושם ישנן מדינות שהעבירו חוק ספציפי כנגד מתן פיצויים.

עד כמה שידוע לי יש פיצוי מכובד במיקרים כאלו

הבעיה שמה כבר כסף יעזור ?

הוא ישב שנתיים באשמת פדופיליה -לך תדע איזה יתעללות עבר בכלא מהאסירים האחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי יש פיצוי מכובד במיקרים כאלו

הבעיה שמה כבר כסף יעזור ?

הוא ישב שנתיים באשמת פדופיליה -לך תדע איזה יתעללות עבר בכלא מהאסירים האחרים

בישראל מדובר בפיצויים עלובים. שופטים נוטים לפסוק כך כאן, כאשר מדובר בתביעות נגד המדינה. אחרי הכל, הכסף יוצא גם מהכיס שלהם.

בארה"ב יכולים לקבל עשרות מליונים.

נערך על-ידי Roger That
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שהיו מיקרים של פיצוי מכובד

אבל תזכור שאחוז ההרשאה בישראל פשוט ענקי

הרבה מהתיקים הולכים לעסקת טיעון ,וחלק מהתיקים מתגלגלים שנים על שנים

ככה שכבר יש מישהו שלא נישבר ולא הלך לעסקת טיעון ,זה יכל לקחת לו הרבה שנים במצב גרוע

במקרה שאמרתי זה גם מעצר של פאקינג שנתיים באשמה כזאת

ובכלל אני לא מבין למה פדופילים שולחים בכלל לכלא רגיל ,זה יותר פשע שמתאים למוסד סגור לחולי נפש ,לפחות לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום פיצוי מכובד... לכל היותר הוא יקבל מליון וחצי.. זה באמת נראה לכם שווה אם לוקחים בחשבון את הזמן וא תהשהות בכלא? זכורים לי גם כאלה שקיבלו אלפים בודדים על תקופות של חצי שנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום פיצוי מכובד... לכל היותר הוא יקבל מליון וחצי.. זה באמת נראה לכם שווה אם לוקחים בחשבון את הזמן וא תהשהות בכלא? זכורים לי גם כאלה שקיבלו אלפים בודדים על תקופות של חצי שנה..

פיצוי כספי כזה זה מכובד (מיליון וחצי )

הבעיה שגם מיליארד שקל ,כבר לא יעזרו

ולזה מימיקודם ,היו מיקרים אחרים ,לא זכור לי פדופילה ,אבל זכור לי חצי מיליון,מיליון ,תלוי בתיק

אני מדבר על מעצר בפועל של תקופה ארוכה יחסית

לא מעצרים קצרים שיש כל הזמן

המצב הזה ממש לא נפוץ בישראל ,אחוז ההרשאה ענקי ,וגם אז מעצר ארוך לפני הזיכוי לא נפוץ

מעצר כזה ,זה בגלל סכנה לציבור ,או סכנת בריחה של הנאשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...