רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 25 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן כן....

אחלה דרך להתמודד עם העובדה שהבאתי פה ראיות חותכות, ואתה זה שהשלכת אותן לפח בטענה של "קישקוש" וכל מיני השוואות מפגרות אחושרמוטה ל"חייזרים" ושיט כזה, כי קשה לך להתמודד עם עובדות......

העיקר שאתה טוען שאני זה שכביכול כותב "אני תמיד צודק" בלי שום הסברים, למרות שבפועל זה למעשה בדיוק מה שאתה עושה :)

אתה פתאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה מעניינת לכתבה על ספרו של חיים סדובסקי:

[table][tr][td]

[/td] [td]

מי שרצח את תאיר ז"ל הם החברים שלה מביה"ס נופי גולן בקצרין. בת ובן. הבת תפסה בשערותיה של תאיר והכתה אותה בראשה מאחור, והבן (החבר של אותה בת) חתך אותה בסכין מקדימה בצוואר. הכל ידוע וברור מהעדויות האילמות בשטח וגם למשטרה וגם לשופטים וגם לתלמידי בית הספר. היה להם יותר נוח לזייף את האמת ולהאשים אדם חלש חף מפשע מאשר להאשים בת של שוטר מאותו בית ספר בגילה של תאיר...אבל יום אחד האמת עוד תצא לאור. כי זה טבעה

[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המאמינים באשמתו של זדורוב -

בזירת הרצח, או בחפציו של זדורוב, לא נמצאה אף ראיה פורנזית, ולו הקלושה ביותר, הקושרת את זדורוב לזירת הרצח. (נעשתה עבודת פוטושופ מרשימה על המכנסיים, שלאחר שזדורוב לכאורה דרך עליהם, הוא פיתח יכולת ריחוף/טלפורטציה, ועזב את המקום מבלי להשאיר עקבות נוספות...)

נניח והרצח תוכנן מראש - זדורוב בדק באינטרנט כיצד לשסף גרון, ביצע רצח, השאיר זירה מטונפת אך ללא כל פרט שיקשור את הזירה אליו, חזר לעבוד בריצוף המקלט עד סוף היום כך שהדבר לא יחשידו, העלים את סימני הדם מנעליו המלוכלכות כך שגם במעבדה מתקדמת בארה"ב לא מצאו כל זכר לדם או לחומרים המיועדים לנקותו, ולאחר כל התכנון המבריק הנ"ל, נפל ברשתה של משטרת לאחר תרגיל חקירה חדשני ומבריק עליו יכתבו ספרי חקירות רבי מכר - עבריין מורשע שיקבל תשלום אם יצליח לגרום לחשוד להודות, הידוע בכינויו "המדובב".

אם הרצח היה אימפולסיבי, ללא תכנון מראש - איך לכל הרוחות רצח כזה, לא משאירים אף ראיה (DNA, טביעות אצבעות, שערות, עקבות נעליים), ממשיכים לעבוד כאילו כלום לא קרה, ובחקירות הראשונות דבקים ב-100% בגירסא לפיה לא יתכן שישנו דם של הנרצחת על כלי העבודה שלו, או DNA שלו בזירת הרצח.

בחקירותיו הראשונות, זדורוב בעצמו ביקש מהמשטרה שתחפש את מכנסי העבודה שזרק, שישללו קשר שלו לרצח.

ההודאה של זדורוב, באה בסופו של דבר, מכך שהמשטרה שכנעה אותו שישנן ראיות פורנזיות המוכיחות כי הוא הרוצח, שנמצא דובר שקר בבדיקת הפוליגרף, כי יתכן מצב בו ביצע את הרצח ואינו זוכר זאת, ושאם יודה, עונשו יהיה קל יותר.

איני נכנס לשאלה מי רצח את ראדה, כי אין לי מושג. התרחיש לפיו זדורוב עשה זאת - פשוט לא מסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

זדורב הודה! והכוהנים הקדושים שלעולם אינם טועים מצאו שהוא אשם.

אנחנו נמשיך ללכת בתלם!

.

.

.

.

האח התאום של זדורוב רצח וברח לחו"ל ובגלל זה אין ראיות מחשידות נגד זדורוב שלנו!

אוי רגע או שאלה היו החייזרים הירוקים? צבי הנינג'ה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתיימרו להיות חוקרי מז"פ ובלשים. (מה שאתם לא)

אין לי מושג אם זדורוב רצח או לא ואני גם לא מתיימר להבין או לדעת. יכול מאוד להיות שיש מידע נוסף שלא ידוע לנו, שלא התפרסם לציבור הרחב.

לקבוע עובדות או דעות נחרצות על סמך פסק-דין או דוקומנטריים?

נו-באמת...

יש אנשים שיש להם הכשרה מתאימה וזה התפקיד שלהם. אם הם עושים טעויות או לא, זה כבר עניין אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שיש מידע נוסף שלא ידוע לנו, שלא התפרסם לציבור הרחב.

צר לי לאכזב אותך אבל לא, במדינת זה לא יכול להיות. המשפט לא התקיים בדלתיים סגורות ואין שום פרט "סודי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתיימרו להיות חוקרי מז"פ ובלשים. (מה שאתם לא)

אין לי מושג אם זדורוב רצח או לא ואני גם לא מתיימר להבין או לדעת. יכול מאוד להיות שיש מידע נוסף שלא ידוע לנו, שלא התפרסם לציבור הרחב.

לקבוע עובדות או דעות נחרצות על סמך פסק-דין או דוקומנטריים?

נו-באמת...

יש אנשים שיש להם הכשרה מתאימה וזה התפקיד שלהם. אם הם עושים טעויות או לא, זה כבר עניין אחר.

ברור שלא הכל התפרסם כמו המכות שהוא אכל וכדומה

אבל ברגע שהמשפט מתנהל בדלתיים פתוחות ויש לך גם פסק דין אז הכל גלוי, אי אפשר להרשיע אדם ושזה לא יהיה רשום בפסק דין.. אנחנו עדיין חיים בדמוקרטיה..עלובה אך עדיין דמוקרטיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שבטוחים שרומן רצח. אנא מכם תקראו את הספר של סדובסקי.

הוא סידר לי את הדברים בראש, קיים בו הרבה ידע שקשה למצוא באינטרנט

והחושב מכל הוא בעל סימוכים לדברים שלו. לאור זאת גם אדם אשר מאמין באשמתו של זדורוב ימצא בספר דברים מעניינים.

לקחתי אותו מהספריה באוניברסיטה אך אני שוקל לקנות אותו, הספר קולח למדי ולא מעמיס יותר מדי. אני בטו חשכל אלה שהתגאו בכך שקראו את פסק הדין (המתיש) יעברו על הספר במהירות. חשבתי בהתחלה לחכות עד סוף הספר, אך כבר לאחר שישים עמודים ברור לי מעל לכל ספק סביר שזדורוב חף מפשע.

לטעמי, אם יש פה עדיין אנשים שמאמינים לאחר קריאת הספר שזדורוב רצח או שלכל הפחות אין צורך בלפתוח את החקירה מחדש אז צר לי להגיד זאת אך אתם סתומים ברמה פלילית / אתם זורקים ולא באמת קראתם א ת הספר או את פסק הדין/ אתם מבינים שטעיתם אך בגלל הזין הגדול שתקוע לכם בתחת אתם ממשיכים בשקרים שלכם.

אני מאחל לכם להיות במצב של זדורוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

חדשות ערוץ 2 - התפתחות חדשה בפרשה!! מומחה של ה-FBI מגיע לישראל ותומך בגירסה של זדורוב האומלל, לקראת הערעור שסוף סוף מתקרב.

הצדק עוד יצא לאור! בתקווה שזדורוב ישוחרר, הרוצחים האמיתיים (הילדים מבית הספר) יתפסו, והחוקרים וכל המעורבים במשטרה שאחראיים לתפירת התיק המכוונת הזאת - יכנסו לכלא ביחד עם הילדים הרוצחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם הופלל והמערכת תשמור על הקו הזה, כי אם יתגלה שהוא פתאום זכאי, אז מישהו שם יצטרך לשלם בכסא שלו ואין להם ראש לזה.

רק לקרוא על מה הוא הורשע ברצח - נדמה להם שיש טביעת נעל על הגי'נס של הנרצחת.

אחרים רוצחים עם כל הראיות, רק שלא הוכחה "כוונה לרצח" וכבר הסיפור מופחת להריגה במקרה הטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...