רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 21 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

זה לא רק עדויות, באותו פורום לאחר הרצח נכתבו הודעות בסגנון "מגיע לך, זה מה שקורה למי שעושה ככה וככה.." (לא זוכר את הנוסח המדוייק)

אבל כמובן שילדים בני 14 לא יכולים לרצוח ובטח שלא לשנוא ילדים אחרים :o

או.קיי. עמרי, ספציפית זה שיש טרולים בפורום, אתה לא באמת מצפה שעל בסיס דברים כאלה לא ירשיעו מישהו שחושבים שהוא אשם.

אתה מכיר את פורום 4chan? אתה יודע כמה אנשים היו כותבים שם דברים עלובים כאלה, שהם יודעים משהו על רצח X,

או חטיפה Y, או העדרות Z, שיש להם מידע על העיל והם לא מוכנים למסור?

אני גם חושב שבלי מה שציינת, אפשר להגיד שיש ספק גדול מאוד לזה שזדורוב הוא הרוצח, או הרוצח היחיד.

אבל לכשעצמו, דיבורים בפורום זה לא משהו להתלות עליו או למנוע הרשעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שכאן, אתה כבר מגזים. גם כשיש סימני שאלה, צריך לדעת על מה להסתכל ולא להתפזר לכל הכיוונים ולהפריד בין העיקר לטפל.

כמו שכתבתי לך, טרולים בפורומים זה כיוון בעייתי לחקירה, ייטול המון המון משאבים וסביר להניח שבקצה החוט הזה לא יהיה כלום,

מלבד איזה ילד משועמם שחיפש תשומת לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מההודעה שלו, היו עוד הודעות על אלימות רבה בבית הספר ועוד. לדוגמה:

"אלח תגידו שלא ידעתם שיש סכינים בבית ספר אחרי ששנה שעברה ילד איים על ילד אחר עם סכין באחד הטיולים ולא עשו לו כלום.. אל תגידו שלא ידעתם שמשעשנים בבית ספר ולא רק סיגריות אחרי שהשעתם 10 ילדים על עישון סמים.. אל תגידו שהכתובת לא הייתה על הקיר אחרי שהתחילו לגנוב , להרביץ, לעשן.. והכל מתחת לעניים שלכם.. תאיר... היא רק קורבן של כל המערכת השגויה של ה"מוסד החינוכי " שאני לומדת בו.. ואני במקומכם.. הייתי מתביישת !! "

אז אולי גם זה טרול, ואולי לא. אולי גם המקורי טרול ואולי לא.

אבל אחרי הכל, מדובר בפורום בית הספר של תאיר. ובמקום להשאיר ראיות, (שיוכיחו טרול או לא) מחקו הכל. המשטרה לא חקרה כלל את הנושא, ואת כיוון החקירה הזה.

מילא אם זה היה רק זה, אבל היו גם ראיות בשטח שמחזקות כיוון חקירה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בית הספר היחיד שיש בו סכינים וסמים? יש עוד המון כאלה ועובדה ששם לא כל יום משספים גרונות של ילדה בשירותים.

זה Obvious שגם בשביל בית ספר אלים, המקרה הזה הוא חריג ביותר, היה כאן משהו מעבר לעוד סתם מעשה אלים משולח רסן,

אלא רצח מתוכנן. מי תיכנן? מי ביצע? זה כבר נתון לוויכוח וגם לדעתי בהרשעה של זדורוב יש יותר מדי חורים מכדי להרשיעו,

אבל לבסס את זה על שמועות ואימרות של ילדים זה דבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתפזרות בתיק הזה ממילא כבר היתה הזויה. הקטע עם בחורי הישיבה לדוגמא. מישהו העלה בחורי ישיבה מזועזעים באותה עיר שהתבצע הרצח = הם הרוצחים. אני לא יכול לחשוב על משהו קלוש יותר מזה. בכל תיק פלילי אתה צריך לחקור את האפשרויות עם הסבירות המינימליות אחרת אין לזה סוף.

דרך אגב, אני יודע מי באמת רצח את רבין, קנדי וג'ון לנון ואני מפחד לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפזרות?

מקום הרצח ומי שנמצא בו זה לא התפזרות.

הקשר בין בחורי ישיבה באותה העיר ובין התלמידים בבית הספר בו נרצחה תלמידה, הוא כמו הקשר בין טביעות הנעל של הפרמדיק על הרצפה לטביעות הנעל של הרוצח על מסלול ההימלטות מהתא.

דמגוגיה המבטלת פיסת מידע מרכזית באירוע ע"י השוואה לפיסת מידע שרירותית וחסרת חשיבות.

אולי נבטל גם את טביעות הנעל במסלול ההימלטות מהתא בעזרת השוואה לטביעות הנעל שהשארתי בחופשה באילת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בית הספר היחיד שיש בו סכינים וסמים? יש עוד המון כאלה ועובדה ששם לא כל יום משספים גרונות של ילדה בשירותים.

זה Obvious שגם בשביל בית ספר אלים, המקרה הזה הוא חריג ביותר, היה כאן משהו מעבר לעוד סתם מעשה אלים משולח רסן,

אלא רצח מתוכנן. מי תיכנן? מי ביצע? זה כבר נתון לוויכוח וגם לדעתי בהרשעה של זדורוב יש יותר מדי חורים מכדי להרשיעו,

אבל לבסס את זה על שמועות ואימרות של ילדים זה דבילי.

לא מצאת מילה בעברית במקום obvious?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...