ועדת חקירה למימון ארגוני שמאל - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ועדת חקירה למימון ארגוני שמאל

david11

Recommended Posts

• תגובות 302
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כאשר תהיה שר חוץ אתה תוכל להחליט האם להקים קול מחאה רפה בנושא, מחאה חריפה, או החזרת השגריר - מה המחיר התדמיתי של זה בעולם, מה המחיר הכלכלי(אני בספק שהאיחוד האירופי ימשיך לסחור עם אם היא תחזיר שגרירים למשל). כל קשר בין זה לבין "בוגדים בוגדים בוגדים בוגדים"... קלוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם בוגדים כי הם ישראלים שפועלים נגד .

וגם אתה וגם אינפטילו הם אנשים שהחשיבה שלהם קלושה - מצטער יקירי אבל אני אישית לא מעניין אותי נאורות וקשקשת של זכויות כאשר אני במלחמת השרדות , אולי אתם חושבים שאתם יושבים באיזה מגדל שן בגובה קומה אחת בשנקין שוטים דאבל מוקה לאטה ומחרטטים לי על הארה ונאורות בשקל תישעים , בזמן הזה מתנהלת נגד אורח החיים הפלצני והמסואב שלכם מלחמת חורמה מתחת לפני השטח אבל כניראה משהו שיותר עמוק מהקצף של החלב על המוקה לאטה שלכם נסתר מבינתכם אין טעם ( קצת קינמון וכפית סוכר חום ) מבחינתי לנסות לשכנעי ולהתווכח איתכם .

העובדות ידועות ( אולי לא לכם ) אנחנו במלחמה וגם אם הוא נראה כמו ברווז ,הולך כמו ברווז ומתנהג כמו ברווז , במזרח התיכון זה יכול להיות שהיד במימון אירני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, אתה מוזמן לחיות בדיקטטורה אם זה מה שאתה מעדיף.

אישית, אני מעדיף לוותר ל"בוגדים" האלה (ומה הם בדיוק עשו נגד החוק בנתיים שהם "בוגדים"?) ולשמור על לפחות חלק מזכויות האזרח שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה לא מתאים הגלישות הלא עינייניות האלו. זה דיון חשוב תשמרו עליו.

ולעניין.

אין פה השתקת פיות. אם יש פה מישהו שהשתיקו אותו שיקום.

ישראל היא אחת הדמוקטריות היותר מוצלחות באיזור ובעולם בכלל. בהרבה נושאים אנחנו באמת אור לגויים.

הרבה דברים והתנהלויות המונהגות בארץ לא מונהגות בעולם, בעיקר בנושא הומאניות.

אז שלא יטיפו לנו מוסר. יש מספיק נושאים עולמיים להתעסק בהם מאשר ההתעסקות הבלתי פוסקת בישראל.

אם המדינות "עלק" ידידות שלנו רוצות לעזור בנושא זכויות אדם, פישפוש קל בחדשות יספק להן עבודה למאה שנה.

אירגוני זכויות אדם חשובים מאוד לדמוקרטיה. אירגוני זכויות אדם אמיתיים שמטפלים בשחיתות בממשל, פגיעה באזרח ועוד הרבה נושאים חשובים.

האירגונים המדוברים בדיון זה הם לא אירגוני זכויות אדם, אלא אירגונים לשחרור פלסטין.

כל עיסוקם הוא פושעת, פלסטין מסכנה.

כל ניסיון יוצר את הרושם שהנה כבר מחר תהיה דיקטטורה, הוא ניסיון טיפשי ומופרך הנובע מחשש כלשהו.

לגבי דעת הקהל העולמית כמו שאני רואה אותה

כאשר מחרימים את בחוגים בינלאומיים זהו כלי לגיטימי למען השלום

כאשר מחרימה הרי זו קטנוניות ופגיעה דיפלומטית.

לא משנה מה נעשה אנו נהיה תמיד במיעוט ותמיד האוטסיידר הלא בסדר.

לכן, מאחר וזהו המצב, לי חשוב לשמור קודם על האינטרס שלי בין לאומי ובין בינלאומי.

היום זה שתי מדינות לשני עמים

מחר זו זכות השיבה

מחרתיים זה פינוי ערים מאוכלסות מימי קום המדינה בתואנה שגם הם שטחים כבושים

דמוקרטיה ללא גבולות היא אנרכיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר "חופש הדיבור" קיים גם אצלך, אבל רק כל עוד אתה מסכים עם מה שהדובר אומר...

ברגע שהוא אומר משהו כמו, חס וחלילה, שתי מדינות לשני עמים, הרי שצריך לסתום לו את הפה.

[סרקזם] אין ספק, אחת מן הדמוקרטיות המתקדמות בעולם... [/סרקזם] :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החקירה התחילה כבר?ישנם מסקנות?מה הרעש סביב החקירה?,מותר למדינה לחקור כל גורם(זה כמו שרשות המיסים חוקרת תאגידים-אפרופו פייסבוק).זה לא שסוגרים אותם.מעניין אם התקציבים מגיעים ממדינות עוינות.

דרך אגב "מקורות מימון" גם משלמים מס הכנסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשהדיקטטור הנחמד שלך יחליט שיש לו בעיה עם הדעות שלך ויחליט להכניס אותך ואת משפחתך לכלא כי אתם "מתנגדים לשלטון"?

מה תעשה אז?

אני אלשין עלייך ואגיד לו שזה באשמתך .

( אהה רגע ,זה לא אני בעצם המלשין והבוגד ,את זה אירגוני השמאל עושים בעצם , הם מלשינים על מדינת ומאשימים אותה בפשעים שלא היו ולא נבראו כמו כן מעמידים חיילים למשפט בפני בית הדין בהג ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין להקים ועדת חקירה לעמלות בנקים(כל הבנקים והרגולציה שנוגעת אליהם) לבין להקים ועדת חקירה שחוקרת בנקים בעלי אג'נדה שמאלנית בלבד, אתה לא חושב?

האם הועדה שעליה נסוב הדיון אמורה לחקור גם גופים בעלי אג'נדה ימנית?

נמאס לך לקרוא כבר על הוועדה הראשונה? מה עם, למשל, "ועדת חקירה פרלמנטרית לנושא המגזר הבדואי בישראל"? למה רק הבדואים? למה לא ועדת חקירה לנושא המגזרים השונים בחברה הישראלית? מה עם "ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא קליטת עובדים ערבים בשירות הציבורי"? למה לא ועדה לחקירת קליטת עובדים בכלל בשירות הציבורי? מה עם "ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא קליטתם בישראל של יוצאי אתיופיה"? למה לא ועדת חקירה בנושא קליטתם על עולים? מה עם "ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא התשתית והתחזוקה בקבר רבי שמעון בר יוחאי"? מה, אין עוד כמהקברים בארץ?

שוב, לפי חוק יסוד: הכנסת, מותר לכנסת לחקור כל מה שמתחשק לה.

אבל בפועל לא הקימו ועדה לחקירת מימון גופים בעלי אג'נדה שמאלית, הקימו ועדה לבדיקת מעורבות ממשלות זרות וגופים זרים במימון גופים חוץ פרלמנטריים בישראל הפועלים כנגד פעילות המדינה. מכיר גופי ימין שעומדים בקריטריון הזה? אני לא. זה בערך כמו להתלונן שמדינת הגדירה בחוק רק מדינות ערביות כמדינות אויב... גזענות! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לך לקרוא כבר על הוועדה הראשונה? מה עם, למשל, "ועדת חקירה פרלמנטרית לנושא המגזר הבדואי בישראל"? למה רק הבדואים? למה לא ועדת חקירה לנושא המגזרים השונים בחברה הישראלית? מה עם "ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא קליטת עובדים ערבים בשירות הציבורי"? למה לא ועדה לחקירת קליטת עובדים בכלל בשירות הציבורי? מה עם "ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא קליטתם בישראל של יוצאי אתיופיה"? למה לא ועדת חקירה בנושא קליטתם על עולים? מה עם "ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא התשתית והתחזוקה בקבר רבי שמעון בר יוחאי"? מה, אין עוד כמהקברים בארץ?

שוב, לפי חוק יסוד: הכנסת, מותר לכנסת לחקור כל מה שמתחשק לה.

כי המגזר הבדואי מופלה לרעה כבר שנים על ידי המדינה וכי הוא במצב כלכלי-חברתי הרבה פחות טוב משאר המגזרים במדינה?

כי ערבים הם מיעוט ניכר ביותר בשירות הציבורי וזה צריך להיות אינטרס ציבורי לשלב אותם בו?

כי יוצאי אתיופיה נקלטו הרבה פחות טוב מאשר עליות קודמות וחלק גדול מהם עדיין חיים במקומות "זמניים" כבר איזה עשור או שניים?

בנוגע לקבר, אין לי מושג, אבל אני אנחש שהוא במצב רע הרבה יותר משאר האתרים הדומים לו.

ושוב, זה שמותר לכנסת לעשות משהו לא אומר שזה דמוקרטי ונכון לעשות אותו.

הכנסת יכולה גם לבטל ולשנות את חוק יסוד כבוד האדם וחירותו - מתוך ויקי על החוק:

הכנסת בחרה שלא לשריין את החוק. במילים אחרות, ניתן לשנות את החוק עם רוב רגיל של חברי כנסת, ולכן אין מעמדו המשפטי של חוק זה איתן ויציב כמו של שכנו חוק יסוד: חופש העיסוק.

האם זה אומר שאם ארבעה חברי כנסת שבמקרה רק הם נמצאים היום במליאה ישנו את החוק כך שלא יכלול את תושבי שנולדו ביום שלישי, למשל, זה בסדר?

הרי אתה אמרת בעצמך - זה חוקי לחלוטין, אז מה הבעיה עם זה?

אני אלשין עלייך ואגיד לו שזה באשמתך .

( אהה רגע ,זה לא אני בעצם המלשין והבוגד ,את זה אירגוני השמאל עושים בעצם , הם מלשינים על מדינת ומאשימים אותה בפשעים שלא היו ולא נבראו כמו כן מעמידים חיילים למשפט בפני בית הדין בהג ! )

ואתה רוצה להעמיד את אותם "בוגדים" לדין כאן. אם ככה, מה ההבדל ביניכם חוץ מאידיאלוגיות שונות? (והעובדה ששלך יותר פופולרית?)

למה אתה יותר טוב מהם אם אתה רוצה לעשות להם בדיוק את אותו הדבר שאתה רוצה להעמיד אותם לדין על כך שהם עושים לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ריבלין וגם מר בגין נכנסים לסרטים שזו "חקירה פוליטית" זה לא !

עצם העובדה שהם טוענים שזו חקירה פוליטית כבר מעלה שאלה קשה ביותר : כיצד בכלל אירגונים הומניטרים יכולים להחקר פוליטית :s05: :s05: :s05: :s05:

:screwy::bash::screwy::bash::s07::screwy::nixweiss::bash::s07::nono::silly: ::):P :-[ :-\ :facepalm::kopfpatsch:

אבל לא חשוב הטימטום הוא כל כך גדול שממש אי אפשר לדרוש מהם בכלל לחשוב - לא חשוב - העיקר שהוועדה תקום והעיקר שימצאו שהאירגונים האלו אשמים והעיקר שיוציאו אותם מחוץ לחוק !

@ אינפרנו

אני חושב שאתה לא חושב בכלל , אתה לא מאופס אתה לא יודע מה אתה אומר אתה רק מתבכיין אין בדברייך שום היגיון אתה אומר משהו וסותר אותו במשפט השני - אני חושב שאתה כמו ריבלין ובגין פשוט מדבר ריגשית :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...