האם יש קייס? ארנק שאיבד את צבעו במהלך שימוש ר - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש קייס? ארנק שאיבד את צבעו במהלך שימוש ר

Sting

Recommended Posts

שלום חבר'ה, כולי עצבני לגמרי כרגע ורציתי לשאול אתכם אם יש לי קייס לפניה לאיזה שהוא ארגון או גוף להגנת הצרכן.

הסיפור הוא כזה.

לפני כשנה בנובמבר 2009 קניתי ארנק עור של חברת CAMEL ACTIVE בצבע ב'ז מחנות PURE בקניון הזהב בראשון לציון, הארנק עלה לי מעל ל 300 ש"ח. אחת הסיבות שהשקעתי כל כך הרבה בארנק היא שאהבתי את צבעו המיוחד, כמו כן המוכרת נתנה לי להאמין שמדובר בארנק איכותי שיחזיק לי שנים רבות.

אך לא כך היה הדבר, לאחר מספר חודשים, תוך כדי שימוש רגיל ויום יומי כמו כל ארנק אחר, הפלא ופלא הארנק החל לשנות את צבעו לחום כהה מגעיל שהתווסף לו כל מיני פסים מכוערים עוד יותר.

רק על מנת שתבנינו עד כמה הוא שינה את צבעו, כאשר סוף סוף התפנתי מעיסוקי וניגשתי לחנות שנמצאת לא בעיר מגורי, המוכרת התווכחה איתי במשך חצי שעה שהארנק הזה לא נקנה אצלהם, ובחוצפתה סרבה לרשום את שם הדגם של הארנק הזהה לגמרי שהיה לה בחנות רק בצבעו המקורי ב'ז. כמו כן סרבה לרשום את המחיר ופרטים נוספים שדרשתי בטופס שליחת המוצר לשירות הלקוחות.

בסופו של דבר, היום התקשרתי לשירות הלקוחות לברר מה קורה עם הארנק, והודיעו לי שהוחלט להחזיר לי אותו ולא להחליף לחדש כפי שדרשתי, בכלל שתוקף האחריות עברה בחודש (מיותר לציין שבלאי כזה לא מתרחש מהיום למחר, מה גם שניגשתי לחנות לפני חודשיים ונאנמר לי מהמוכרת לפנות לשירות לקוחות... ככה טורטרתי ולא היה לי זמן לנסוע עד לעיר שבו נקנה הארנק), בנוסף לזה נאמר לי שהארנק ניזוק בגלל שימוש לא הולם, ששאלתי לפשר הטענה לשימוש לא הולם בארנק, נאמר לי שלשים אותו בכיס הג'ינס נקרא שימוש לא הולם. נו באמת?!@?#!?@3!?@3!?@#!?@#?!@#?! :bash::s07::facepalm::screwy:

אני מרגיש מרומה, כאילו גנבו ממני 300 ש"ח. מילא הייתי קונה ארנק ב 60 שקל, אך מדובר בארנק שעלה לי מעל ל 300 ש"ח.

אשת שירות הלקוחות סרבה להעביר אותי למנהלת, וחזרה עשרים פעם על "זה מה שהוחלט".

האם יש קייס לתלונה כל שהיא?

מה שלא יהיה, אני רק יכול להזהיר אתכם מקנייה בחברה הזאת לאור חווית הקנייה שלי שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

EvilSt!ng תשלח אימיל לחברה מחול ותבדוק אתם עם הארנק מזויף ובמקרה שכן תגיד להם מי מכר לך

ירידת צבע כמו שאתה מתאר לא נפוצה במוצרי איכות בשימוש רגיל

במקרה שהארנק מזויף תוכל לפנות גם לתביעות קטנות או להתלונן בגוף להגנת הצרכן

בכל מקרה בפעם הבא תפנה בזמן ולא אחרי שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שמבינים רק תביעות. בינתיים תנסה לפרסם את הסיפור הזה בכל מקום אפשרי (פורומים וכו). ניתן גם לפנות למדור הצרכנות של YNET.

רק תקפיד שכל הפרטים שאתה מוסר יהיו נכונים (לפחות למיטב ידיעתך), אחרת עוד יתבעו אותך על הוצאת דיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארנקי עור בצבע בז' משנים את צבעם לצבע חום...

זה שהמוכר כנראה לא מבין במה שהוא מוכר וטען שהצבע ישאר כך, זה משהו אחר.

בכל מקרה, לדעתי אין לך "קייס", הארנק ברשותך יותר מדי זמן. הארנק עדיין מתפקד, אין בו פגם בסיסי, ה"פגם" הוא בעצם תכונה טבעית של החומר ממנו הוא עשוי.

תלמד לא לקנות ארנק ב 300 שקל. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה ארנק קטן עם זיפר ב5 שקל.

תמיד יש לי 1-2 נוספים למקרה שהראשון יקרע (לא שזה קורה הרבה).

יש לי ארנק גדול שאני לוקח לעיתים רחוקות שיש בו את כל הדברים שאני לא צריך על בסיס קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה רוכש מוצר יקר בעל תקופת אחריות קצרה אתה לוקח סיכון מסוים..

אוכל להגיד לך אישית שאני רכשתי IN EAR ב1000 שקל אם מעניין אותך CX980 אז קיבלתי שנתיים אחריות, אם לדוגמא זה היה רק שנה לא היתי רוכש את האוזניות, כי עם כל הכבוד למוצרי הפרימיום אין לדעת מה יקרה אחרי שנה של שימוש.

אוכל להגיד לך שרכשתי נעלי ריצה מקצעויות של אדידס שעלו לי 570 שקל והשווי שלהם 760 שקל פשוט קניתי דגם של שנה אחורה.. ואחרי פחות משנה של שימוש הם כבר התבלו, מנגד היה לי זוגות אחרים שהחזיקו לא מעט זמן.

לפעמים משלמים על המותג יותר מדי ופה זה הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא ביקשתי לעשות סקר למי יש ארנק ואיזה, ואני כבר דיי מבוגר בשביל ארנק סקוצ' ב 20 שקל.

Los, אתה צודק, אבל הדבר משול לכך שהאוזניות שלך יתקלקלו אחרי חצי שנה בגלל הלכלוך ("דבש") באוזן שלך. או שישנה את צבעו מצהוב לחום בגלל השמש.

אתה מסכים איתי שמוצר איכותי לא אמור להתקלקל בסביבה הטבעית שלו נכון? זה מה שהכי עצבן אותי שהם ציפו שאני יעטוף את האנק באיזה צעיף משי וצמר גפן בתיק גדול שחס וחלילה לא ישנה את הצבע שלו.

יש למישהו איזה לינק לפורום צרכנות שאני יכול לפרסם שם את המקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא ביקשתי לעשות סקר למי יש ארנק ואיזה, ואני כבר דיי מבוגר בשביל ארנק סקוצ' ב 20 שקל.

ככה מתחילים.

קונים ארנק סקוצ' ב20 שקל.

עוברים לארנק עור יקר.

אחרי זה עוברים לארנק דמוי עור במחיר סביר.

ואז מסיימים עם ארנק דמוי עור זול קטן שמתאים לכמה כרטיסים שטרות ומטבעות.

לא סתם זקנים קונים אותם, הם כבר עברו את כל זה ולמדו מה עדיף להם. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...