האם יש קייס? ארנק שאיבד את צבעו במהלך שימוש ר - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש קייס? ארנק שאיבד את צבעו במהלך שימוש ר

Sting

Recommended Posts

^

פה הטעות הבסיסית שלך..

כאילו זה המינמום שארנק שעולה בסכום הזה בעל שם [כמו שפותח האשכול אומר ואני מאמין מכיר], שישמור על צבעו בתקופה כה קצרה של שימוש..

ובשביל הרקרוד .. ביום שבת אני שם לב שהנעלי אלגנט שלי מחברת hush puppies שהיו ברשותי חודש אחד בלבד ואפשר להגיד שלבשתי אותם 3-4 פעמים , "איבדו מהצבע", אז זה גם נראה לך לא פגם?

EvilSt!ng הדבר היחידי שנותר לך לעשות זה לפנות במייל לאתר הרשמי של החברה אולי הם יוכלו לעזור לך.

לצערך האחריות שברשותך תמה, דבר שאינו מאפשר לך לבוא בטענה לאף אחד בחנות.

אני הייתי ממליץ להבא להקפיד לרכוש מוצרים לטווח אחריות עם בטחון ומה כוללת אותה אחריות.. אין ספק שזה מבאס , תתנחם בזה שלפחות הוא עדיין מתפקד בתור ארנק :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאתה רוכש מוצר יקר בעל תקופת אחריות קצרה אתה לוקח סיכון מסוים..

אוכל להגיד לך אישית שאני רכשתי IN EAR ב1000 שקל אם מעניין אותך CX980 אז קיבלתי שנתיים אחריות, אם לדוגמא זה היה רק שנה לא היתי רוכש את האוזניות, כי עם כל הכבוד למוצרי הפרימיום אין לדעת מה יקרה אחרי שנה של שימוש.

אוכל להגיד לך שרכשתי נעלי ריצה מקצעויות של אדידס שעלו לי 570 שקל והשווי שלהם 760 שקל פשוט קניתי דגם של שנה אחורה.. ואחרי פחות משנה של שימוש הם כבר התבלו, מנגד היה לי זוגות אחרים שהחזיקו לא מעט זמן.

לפעמים משלמים על המותג יותר מדי ופה זה הבעיה..

לנעלי ריצה יש בלאי מאוד מהיר, גם רשום לך כל כמה ק"מ להחליף נעל, וגם איך לזהות בלאי סוליה, סדרות פגסוס ומעלה של נייקי למשל מגיעות עם תוכלת חיים של 2000 ק"מ בריצת חוץ(על מסלול טרמק, על כביש אספלט או מדרכה, אם אתה תגיע ל500 ק"מ איתן אז מברוק), ואולי 3-4 בריצות מסילה, בנוסף נעלי ריצה אמורות להיות בקופסא כאשר הן לא בשימוש אם אתה משתמש בנעליים ביום יום אז אף אחד לא אשם. זה גם מאוד תלוי בדריכה שלך, יש לי דריכת ייתר ואני צריך להחליף נעלי ריצה כל חצי שנה כי הצד החיצוני של הסוליה(בעיקר ליד העקב) מתבלה מהר יחסית. כן אפשר לקנות סקוני או NB זולות עם סוליית גומי שתחזיק גם 10 שנה, אבל אתה קונה נעלי ריצה, וכן הסוליה שלהן נועדה להתבלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב אולי שבטעות כיבסת את הג'ינס יחד עם הארנק?

בתור צעד ראשון פשוט תחרים את החנות שממנה קנית תארנק.

דבר שני, תתיעץ על המקרה בפורומי צרכנות (חיפוש בגוגל 'פורום צרכנות' יביא לך מספר לא מבוטל של תוצאות)

אגב, גם לי יש ארנק של 'זקנים' (ארנק דמוי עור בצבע חום כהה, 60 שקל) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר...

זו חברה מאוד מאוד איכותית... קניתי ארנק של CAMEL ACTIVE לפני כמעט 5 שנים.

הארנק עבר איתי שירות צבאי שלם ועוד הרבה טלאות אחרות. וגם הולך לעבור איתי טיול בחו"ל של 4 חודשים.

אפילו לא התחיל להתבלות...

ושאני מדבר על עבר איתי - הוא בכיס של הג'ינס שלי כל יום, כל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה זיוף סיני.

אתה תתפלא כמה זיופים יש בארץ.

חלקם במקומות שלא יעלה על הדעת שיעיזו למכור זיוף.

אבל שיטת מצליח עובדת, הכלכלה במצב לא קל, ותמיד יש את אלו שפשוט לא איכפת להם לדפוק אחרים בשביל כמה שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה דריכת ייתר? ואיך זה משפיע על הנעל? (הסבר בבקשה)

העקב נכנס ביותר מ15 מעלת פנימה בזמן ההליכה\ריצה מה שאומר שהצד החיצוני של הסוליה נשחק הרבה יותר בעיקר סביב העקב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה זיוף סיני.

אתה תתפלא כמה זיופים יש בארץ.

חלקם במקומות שלא יעלה על הדעת שיעיזו למכור זיוף.

אבל שיטת מצליח עובדת, הכלכלה במצב לא קל, ותמיד יש את אלו שפשוט לא איכפת להם לדפוק אחרים בשביל כמה שקלים.

את זה אמרתי מיקודם

ונכון מניסיון שלי יש חנויות שלא תאמין אבל מקמבנות בחלק מהמוצרים

וזה יותר מכמה שקלים למוצר -הרבה פעמים זה אפילו מעל 100% עם החנות מוכרת את זה במחירי מקורי או קרוב למחיר של המקורי

יצא לי לעבוד בזמנו בחנות של שעל הניר מכובדת לגמרי

עבדה בעיקר בקניונים או מקומות מכובדים ורוב המוצרים מקורים מחברות נורמליות

אבל היו גם מוצרים מזויפים או חלקם סתם סוג ז שעשו רווחים מאוד יפים לחנות

מין הסתם רוב התלונות של הלקוחות היו על אותם מוצרים זיופים\וסוג ז

ולא לא בגלל שהם מיוצרים בסין בסין מיצרים גם הרבה מוצרי איכות

פשוט אותם מוצרים היו באיכות בניה וחומרים גרועים -וככה תפקדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...