Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

יש לי הרגשה שיהיה בסדר, למרות שזה משחק של עולם פתוח עם עשרות פריטים לחישוב בכל רגע, התמונות שראינו עד עכשיו לא מרמזות על מנוע תובעני מדי, מה גם שהווארד כבר אמר שהמשחק יתבסס ברובו על DirectX 9.

השורה התחתונה היא ש- יהיה משחק כבד, אבל לא רוצח מערכות כמו Oblivion בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריאיון מורחב ב-2 חלקים עם טוד הווארד, שהתקיים בפארק סיטי ביוטה, עם נוף בהשראת המשחק (או להיפך...) פורסם ב-GameTrailers.

מדבר בעיקר על דרקונים ואיך יעבוד רצף המילים של השימוש בשפה שלהם (כן, גם אנחנו נוכל לירוק אש עם השילוב הנכון :D ).

וגם, יש ספוילר קטן לסצינת הפתיחה של המשחק:

כמיטב המסורת בחמשת משחקי הסדרה- גם הפעם מתחילים בכלא, כשאנחנו בדרך להוצאה להורג.

http://www.gametrailers.com/video/todd-howard-gt-tv-extended/713229

http://www.gametrailers.com/video/todd-howard-gt-tv-extended/713231

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא רוצה להיות האיש שיהרוס ת'מסיבה אבל יש לי ספקות קשים ביותר לגבי המשחק הזה.לאחרונה רכשתי את המשחק הקודם של החברה הזו-Fallout New Vegas-ולא יצא לי להעביר 30 דקות מבלי שהמשחק הזה יקרוס/יקפא.שוב אכזבה מבטסדה בדיוק כמו הFallout הקודם,אז לפחות הם הוציאו פאצט נורמלי שהפך את המשחק לשחיק.ח*א זו מילה יפה להגדרה של המשחק הזה

הם פשוט לא יודעים לכתוב משחקים :kopfpatsch:

אז קחו את זה לתשומת ליבכם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה רכשתי את המשחק הקודם של החברה הזו

המשחק הקודם היה OBLIVION.

FALLOUT זה משהו אחר בכלל,אולי זו אותה חברה אבל זה דבר אחד וזה דבר אחר לגמרי.

זה כמו להשוות מרצדס של ערבים מהשטחים ומרצדס דנדשה שיצאה מהמפעל הרגע ולאמר שזה אותה חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אמר המשחק האחרון בסידרה, הוא אמר המשחק האחרון של המפתחת.

בכל מקרה המשחק האחרון שלהם היה FALLOUT 3, גוש הבאגים ששמו NEW VEGAS פותח על ידי חברה אחרת שיודעת לעשות הרבה דברים טוב אבל לכתוב את הקוד עצמו היא לא כל כך יודעת...

גם בקשר לבאגים מ FALLOUT/OBLIVION וכו', חלק גדול מהם היו כתוצאה מהמנוע המגושם שלהם, הפעם הם ישבו והכינו מנוע חדש שלהם שגם ניראה טוב יותר, גם עובד טוב יותר ובטוח שיהיו בו פחות באגים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקור של החשיפות האלה נלקח מהפורום של . בהתחלה פירסמו אותם כולל סעיף אחד שנמחק יותר מאוחר:

"They are planning to connect with social networks like facebook"

לא שמתי לב אם זה נמחק בגלל שזה נשלל או כי מכחישים את זה בינתיים.

בכל מקרה, אני חושב שיכול להיות די מטריד לראות פוסטים בפייסבוק של "הגעתי לרמה 17!!! תראו את השיריון החדש שלי!!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לכם משהו אחד בטוח: כשהמשחק ייצא- יהיו בו באגים.

אין מה לעשות, בעולם פתוח שמורכב מכ"כ הרבה אלמנטים תמיד יהיו באגים פה ושם.

גם אחרי הפאץ' של החברה ל-Oblivion נותרו בו אלפי באגים, שמשהו כמו 1,800 מהם תוקנו ע"י קהילת המשחק בפאץ' לא רשמי.

ולמרות זאת- רובם המוחץ לא היו שוברי משחקיות, כך שזה עדיין נחשב למשחק גדול ע"י הביקורות והגיימרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב NV היה מלא שוברי משחק, שמירות נמחקו/נפגמו, אנשים ננעלו בחדרים ועוד הרבה דברים. חוץ מזה היה גם את כל המפלצות שלא הוצגו נכון, שבירות בתמונה ועוד הרבה בעיות קשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...