Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא רוצה להיות האיש שיהרוס ת'מסיבה אבל יש לי ספקות קשים ביותר לגבי המשחק הזה.לאחרונה רכשתי את המשחק הקודם של החברה הזו-Fallout New Vegas-ולא יצא לי להעביר 30 דקות מבלי שהמשחק הזה יקרוס/יקפא.שוב אכזבה מבטסדה בדיוק כמו הFallout הקודם

רק לידע כללי, Obsidian Entertainment פיתחו את F:NV

לגבי השיעמום של המשחק.. מצאתי אותו טוב יותר מFO3 אבל עדיין משעמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

3 חדשות, האיכות לא הכי טובה כי הן נלקחו מהמגזין הדיגיטלי של GameInformer ברזולוציה קטנה יותר:

H52X1.png

kvld9.jpg

a7EZD.jpg

בינתיים בפורום המשחק, נפתח דיון ראשון עבור שאלות מעריצים.

המפתחים יאספו את השאלות ויתנו תשובות, ככל הנראה כחלק מהצגת המשחק בתערכות (לפי טוויטר).

http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1187193-announcing-the-skyrim-fan-interview

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל כל העיצוב האומנותי במשחק נראה ממש טוב ומקורי. במקום ללכת כמו כל משחק תפקידים אחר וליצור עולם שנראה בדיוק כמו ימי הביניים המאוחרים באירופה (ספציפית אנגליה או צרפת) הם הלכו הפעם על מראה של עולם עתיק יותר ולקחו הרבה השראה מהויקינגים. elder scrolls 3 היה גם כן מקורי בזמנו ויצר עולם מאוד שונה אבל באובליביון הם יצרו עולם מאוד שגרתי וימי ביניימי כמו כל משחק אחר. אני שמח שהם הלכו הפעם על כיוון קצת שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה השניה פשוט מעולה!

לראות את ההתקדמות בפרצוף של הדמות מ-oblivion וגם את כל הפירוט של השיריון שלו.

הוא נראה כמו לוחם ויכול להיות שגם המבנה שייך לגילדה (של הלוחמים אולי?) כלשהי.

עוד נקודה שהעלו בפורום של Bethesda:

תשימו לב שהממותות שייכות לענק שמאחוריהן.

טוד כבר אמר באחד הראיונות שהענקים משמשים גם כרועים בשטח... אז הנה דוגמא אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שמה שרואים עכשיו לא מלמד על איך המשחק ייראה בסוף.

מה שכן, המשחק מגיע בעידן שהגרפיקה מאוד חשובה לגיימרים הצעירים ולפעמים היא קובעת אם המשחק יצליח או לאו

בזמנו אובליביין היה נראה כמו סרט והגרפיקה היתה מהממת לתקופתו, לא מאמין שהפעם זה גם יקרה.

הנה דוגמא לעוד משחק תפקידים שנראה נהדר שקאפקום חשפה לאחרונה Dragon’s Dogma

(למרות שעדיין לא הוכרז לפיסי אלא לקונסולות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לצאת המניאק שמבאס את כולם אבל, על מה כל ההתלהבות מהגרפיקה?

היא נראית די מיושנת בהשוואה למה שמוצע כיום בשוק. קחו לדוגמא את WITCHER 2. :nixweiss:

אתה מצחיק,אתה משווה משחק שהוא EXCLUSIVE למשחק שהוא MULTIPLATFORM :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שמה שרואים עכשיו לא מלמד על איך המשחק ייראה בסוף.

מה שכן, המשחק מגיע בעידן שהגרפיקה מאוד חשובה לגיימרים הצעירים ולפעמים היא קובעת אם המשחק יצליח או לאו

בזמנו אובליביין היה נראה כמו סרט קולנוע והגרפיקה היתה מהממת לתקופתו, לא מאמין שהפעם זה גם יקרה.

הנה דוגמא לעוד משחק תפקידים שנראה נהדר שקאפקום חשפה לאחרונה Dragon’s Dogma

(למרות שעדיין לא הוכרז לפיסי אלא לקונסולות).

שמעתי על המשחק והוא באמת נראה טוב, אבל הבעיה היא שקשה לי להאמין ש מסוגלים להוציא משחק תפקידים רציני. זה בטח יהיה יותר משחק אקשן חביב בסגנון devil may cry עם קצת יסודות של RPG, אבל זה בטח לא יהיה ברמת העומק של משחקים כמו elder scrolls או kotor.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לצאת המניאק שמבאס את כולם אבל, על מה כל ההתלהבות מהגרפיקה?

היא נראית די מיושנת בהשוואה למה שמוצע כיום בשוק. קחו לדוגמא את WITCHER 2. :nixweiss:

אל תשכחו שכול התמונות והטריילר כמובן צולמו בXBOX 360 !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון וייתכן שיהיה שיפור גרפי לשחקני ה-PC.

אבל, עוד עם חשיפת הגיימפליי כבר אמרנו שהגרפיקה במשחק לא מפוצצת, אלא מציגה מנוע משופר ויפה.

אני לא רואה שזה הפריע למישהו להמשיך להתלהב מכל פיסת מידע שנחשפה. ולמה? כי אנחנו בוטחים ב- ויודעים בדיוק מה אנחנו הולכים לקבל.

כולנו רואים מה קרה עם Crysis שהיה מהמם גרפית. כל הציפייה הפכה לאכזבה ועוד משחק בינוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שכל המגיבים שיחקו בoblivion וכנראה גם בfallout3\ faLLout nv

אז הנה שאלה מענינת: "האם אתם תמיד עוקבים אחרי קו העלילה הראשי ורק סוטים קצת למשימות צדדיות? או שאתם ממש מחפשים את הסיפורים הצדדים ולפעמים שוכחים לגמרי את הסיפור הראשי? "

אני בד"כ שוכח שיש סיפור ראשי...

ומה איתכם?

שיהיה יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...