Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

היתה כתבה ב-GameInformer על המוזיקה במשחק וכבר הציגו חלקים מהעבודה של Jeremy Soule ב-Skyrim.

עכשיו כשאני נכנס הסירו את הסרטונים, אבל כן, הוא חלק מהמשחק.

מי שלא שמע את ה-Podcast שפירסמתי כאן, פירסמו בו בסוף הראיון, מנגינת רקע מהמשחק:

(בהתחלה זו מנגינת הטריילר, תדלגו ל-1:16)

http://www.youtube.com/watch?v=_KcZAjl_z-M

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...

Enjoy the new official in-game trailer for The Elder Scrolls V: Skyrim!

עריכה:

לא שזה באמת משנה, אבל לפי החלקים שנלקחו מתוך המשחק, מבחינה גרפית The Witcher 2 נראה הרבה יותר טוב.

אולי זה אומר שלא נצטרך מחשב-על בשביל להריץ את המשחק הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה טריילר.

כמה דברים שהבנתי ממנו:

- מבחינה עלילתית, הסיפור דומה יותר לMorrowind מאשר לoblivion. כאשר יש נבואה(במקרה של Morrowind, נבואת הNeravarine - במקרה של נבואת הDragonborn) שהשחקן הוא זה שבסופו של דבר מגשים אותה. אני חושב שזו נקודת התחלה טובה בהרבה לפיתוח עלילה ולעולם מרתק, כאשר על השחקן לצלול לתוך העולם ולהבין את המשמעויות מאחורי הפעולות שלו על מנת להגשים את הנבואה. בניגוד לאובליביון שהיה מעין משחק guard the vip ארוך על מרטין ספטים...

- למרות המיקום ה"קלאסי"(נורדים), הסביבות נראות מאוד מגוונות. שוב, יותר דומה למורווינד מאשר לאובליביון. או אם תרצו, יותר דומה לשיברינג איילס מאשר לאובליביון ונילה.

- אני יודע שבטח עוד אנשים הבינו את זה, אבל אותי זה ממש הגניב: החל מ-Morrowind(אולי אפילו לפני זה, אני לא יודע) - הTHEME הוא בעל אותה מלודיה בסיסית פשוט עם עיבוד שונה! זה למה כל ה"שילובים" של הThemes עובדים כ"כ טוב. מעניין למה הם עשו את זה ככה :)

- הנקודה החשובה ביותר: אני רוצה את המשחק הזה!@!~!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...