MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

Hugemouth. אתה אחלה שחקן אחי. קודם כל אני חייב להתנצל אם הייתי תוקפני אתמול למישהו. כולל אותך ג׳וני. אני מאוד עסוק ועייף בזמן האחרון אז תשתדלו להבין אותי. תקופה לחוצה. לגבי הביצועים.

תודה ;D

עדין יש לי כל מיני בעיות במשחק, קפיאות של התמונה, לאגים, DC (זה ניראה לי בעיה באורנג' כי יש לי את זה גם במשחקים אחרים), נפילות ביצועים קשות מאוד. ביטלתי את הענן למרות שראיתי שהוציאו עדכון של שאמור לסדר את הבעיה, עכשיו מצאתי את הפקודות של ה CONSOLE, ננסה את זה בערב. יש עוד משהו חוץ מאלה?

/r_multiGpu 0
/r_multithreaded_device 1
/cl_maxpackets 100
/com_maxfps 150

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ליאור (לא דגדה) הללוו, אתה לא אלוהים ואין לך זכות לקלל אותי איך שבא לך, אז סתום את הפה המסריח שלך,

כאן שיחה שלנו

-אני רואה אותו עם SECOND CHANCE

אני אומר-HOLY?? HOLY SHIT.. SECOND CHANCE???

הוא-I HAVE PRESTIGE DUMBFUCK

אני-YOU DUMBFUCK, I DIDNT SWEAR AT YOU, DO NOT SWEAR AT ME

אני-YOU HAVE BEEN BANNED FROM THE SERVER

תקשיב לי ותקשיב לי טוב ליאור, אתה לא אלוהים, ואתה לא תחלק באנים למי שבא לך, הינה מה שאמרתי לו בסטים אחר כך

16:19 - Jonnyboy: fuck you...

16:20 - Jonnyboy: HOW THE SHIT CAN I SEE YOU'VE JUST PRESTIGED

16:20 - Jonnyboy: I DONT LOOK AT ANYBODYS LEVEL

16:20 - Jonnyboy: AND YOU ARE THE ONLY FUCKING ADMIN WHO DONT WANTS ME

16:20 - Jonnyboy: ONE MSG TO DAGDE\CHAOS\OMRI\ISR, IM UNBANNED

16:20 - Jonnyboy: SO FUCK YOU

ליאור, מה אני צריך להתחנף? הרי אתה דפוק במוח. זורק קללות, בטח אתה כל היום 24\7 על המחשב סגור בבית, ואתה נראה לי הבן אדם הכי מר ושפל שיש בעולם הזה, כל היום יושב בבית ומשחק, אז תסלח לי, אבל נגמרו הימים של ה"אבל אני לא עשיתי כלוום :nixweiss:" עבר, כי עכשיו הבנתי איזה אדם אתה, כמה אתה שפל.

עריכה: מחקתי את הקללה בהתחלה, אני לא ארד לרמות נמוכות כמו שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, הרבה מאיתנו פגשנו את ליאור פנים מול פנים בזמן שאתה רק המצאת תירוצים למה לא תוכל לבוא... שכחת שאולי הבן אדם הרבה יותר בוגר ממך והוא בצבא, תכלס מגיע לך את הבאן, סוף סוף משהו שאני מסכים איתו שהאדמינים עשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, הרבה מאיתנו פגשנו את ליאור פנים מול פנים בזמן שאתה רק המצאת תירוצים למה לא תוכל לבוא... שכחת שאולי הבן אדם הרבה יותר בוגר ממך והוא בצבא, תכלס מגיע לך את הבאן, סוף סוף משהו שאני מסכים איתו שהאדמינים עשו

על מה מגיע לי הבאן? על זה שאמרתי שהוא SECOND CHANCE והוא התחיל לקלל אותי? :facepalm:

ועומרי, כמו שאמרתי, רק אתה וליאור הדיגיי רוצים אותי בחוץ, אתה, סתם כי בא לך, לא יודע למה, ודיגיי בגלל שהוא מתוסכל מעצמו, ככה זה נראה, כי בן אדם שסתם זורק קללות באוויר בלי שום סיבה, ואדם שמפיל אשמה על אחרים באופן כרוני, הוא אתם מתוסכל.

וד"א, הוא לא בצבא.. מסיבה שאני לא אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש עוד הרבה בחיים (אני נשאר אחרי בית ספר עם חברים, לומד לנסוע על חד אופן, נוסע על אופניים) אני לא 24\7 על משחק מחשב כמו ליאור הזה (HOLY)

ילד, איפה אמא? הבייביסיטר נרדמה אז אתה מתחיל להשתולל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמצא בהרבה שרתים אחרים וזה דווקא השרת היחיד שלא כיף לי לשחק בו כי

1. כמעט תמיד יש מישהו בסרבר שיש לו משהו שנוגד את החוקים ובד''כ זה לא מישהו זה כמעט קבוצות שלמות. בטח תגידו "אז בשביל זה יש אדמין" אבל אני רוצה לשחק ולא לעמוד ולראות מי שולח עלי מטול או טיל או כל משהו אחר. צריך לעשות עם זה משהו ופשוט לתת באנים ישר כי אי אפשר ככה!

2. רוב האנשים שנכנסים לא עושים כמעט כלום חוץ מלהרוג. אז מה הבעיה? שגם בDOM הרבה מתעסקים כמעט רק בלהרוג בזמן שאני רץ כמו מניאק ומתאבד בשביל נקודות, אותו דבר גם בDEM. וזה אחד הדברים ששמתי לב אליו במיוחד בסרבר. זה לא קורה תמיד אבל זה קורה רוב הפעמים שאני נכנס.

3.כל המריבות פה ממש לא לעניין וכל הקללות בצ'אטים, כמעט כל סרבר אחר שאני נכנס בקושי יש פעילות בצ'אט ופה זורקים הודעות בלי הפסקה, אתם עסוקים בלרשום או לשחק?

^^ וכל אלה על רגל אחת

הכי קל זה להגיד "אז תלך לשרתים אחרים" אבל יותר קשה זה ליישם. חשבתי אם לרשום בכלל את התגובה הזו אבל אתם יודעים מה? WHAT THE HELL שכל אחד יקח את זה למקום שלו, נראה אם לציניות יש גבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...