MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נהדר, שיחקתי, לא עשיתי שום דבר "נגד החוקים" ובלי אזהרה קיבלתי באן מהשרת

מצויין, מעניין מי מהאמינים הנכבדים החליט שאני לא משחק "מספיק יפה" לפי העקרון המוזרים שלו

תכתוב את הכינוי שלך פה. יש מצב שזה אני.

אם זה אני, תהיה בטוח שהתקמפרת בטירוף או השתמשת בסקונד צ׳אנס, הוזהרת ובכל זאת המשכת.

אם זה לא המקרה אז נבטל לך את הבאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מסתבר שבאן שלי נעלם, נקווה שזאת היה איזה טעות

בכל מקרה הכינוי שלי הוא Onion ואני מודע לחוקי השרת, אני לא עובר עליהם

הבאן לא נעלם, כנראה קיבלת קיק ,זה קיק ל60 שניות ,כל פעם שתנסה להתחבר לשרת במהלך ה60 שניות זה יראה לך כאילו קיבלת באן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאן לא נעלם, כנראה קיבלת קיק ,זה קיק ל60 שניות ,כל פעם שתנסה להתחבר לשרת במהלך ה60 שניות זה יראה לך כאילו קיבלת באן.

אתה מתכוון שזה היה TEMPBAN, לא קיק. או שאולי קיק? לא יודע, ברוב המשחקים קיק זה מיידי וTEMPBAN זה ל60-עד כמה שאתה מחליט שניות

עריכה: למרות שאני מכיר הרבה משחקים שבם אין TEMP BAN, יש קיק ובאן, ופשוט הפקודה היא

/ban (NUMBER OF PLAYER) (seconds)

ככה שבאן תמידי זה פשוט 999999999999999999999999999 שניות. לדוגמא

/ban 7 999999999999

אז לא ככה זה בבלאק אופס, או שכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה השרת מפוצץ בטיוברים קאמפרים מטוליסטים ומה לא. יש אדמין מחובר בערך שעה ביום ואפילו לא. נמאס לי לשחק בשרת שלאדמינים לא אכפת ממנו (באופן כללי, אני לא מדבר על אנשים ספציפיים אלא על הרוב). "מה אכפת לי שיש מטוליסטים כשאני לא מחובר?"

הכל זה אינטרס אישי, לאף אחד לא אכפת מהשרת ובכלל אתם משחקים בשרתים אחרים :screwy:

בקיצור, כש"האנשים שמחליטים את ההחלטות" יחליטו שהם רוצים להרים את השרת, שיודיעו לי. עד אז-תהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אתה לא מנסה? אה אוקי, למה אתה נראה לי האדמין האולטימטיבי, אתה יכול לקחת את התפקיד שלי, נראה לי גם שאנחנו צריכים לשלם לך אם אתה הולך להיות על המשטר 12 שעות ביום (כמו שאתה מצפה שאנחנו ניהיה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להביא אדמינים יותר פעילים.

אתה קראת כאן את המילה 12 שעות? אני לא. אני קראתי "יותר פעילים" (הכוונה היא באופן יחסי לנוכחיים, כמובן). לא יודע, אולי יש לי בעיות הבנת הנקרא ולא ידעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...