Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 98 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו ניסה G11? זה ללא ספק הרובה הכי טוב במשחק לטווח בינוני+, וגם מעולה לטווח קרוב בתנאי שיש steady aim. 3 יריות הורגות, היריות יוצאות מהר ויש דילי קצר מאוד בין כל ריסוס.

תן קודם להגיע לרמה המתאימה לפתוח את כל הנשקים.

אני מהסינגל עוד מפנטז עליו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי אני לא יכול לשחק כל 7 דקות נתקע לי המשחק איזה חרא משחק דיייייייייייייייייייייייי נמאס כבר מהזבל הזה אני בWOW עד שיתקנו אמן שישרפו השרמוטות האלה

חשבת פעם לעבור לFXP? שם יקבלו אותך הרבה יותר טוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

ומה איתך? גם חשבת על זה? :facepalm:

אוי אוי אוי...

יא שרטמותההה בבבבן זנוונה מזדיייייננתת אםםםם דדיסללקטיייייייייייייייייייייים!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ככה אני? אני אומר מה שאני חושב, ואני לא יורד לרמות נמוכות כמו

איזה חרא משחק דיייייייייייייייייייייייי נמאס כבר מהזבל הזה אני בWOW עד שיתקנו אמן שישרפו השרמוטות האלה

ככה אתה חושב שאני? אם כן, תכיר אותי קצת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת פעם לעבור לFXP? שם יקבלו אותך הרבה יותר טוב....

מה הקשר לעבור ל fxp?

מה זה קו טלפון שעוברים מ hot ל בזק?

יש הרבה פורומים טובים שאפשר להתעניין במגביל אבל hw מס 1, רק חבל שהקללות זורמות פה חופשי בלי רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה ג'וני תאמין לי הייתה מת שיהיה לך מוח של חצי מאלו שבFXP( לא שאני תומך בהם כן) אתה מזלזל יותר מידי בקיצור תוריד את האף שלך ולזה שאמר דיי לקלל אין סיכוי שאני אפסיק לקלל אותם אני משלם על משחק אני מצפה למשחק בלי בעיות מזה הבילבולי אגוזים האלה כל התקלות האלה אני משתגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היינו צריכים לעשות את זה בפרטי, אבל אם כבר בוא נסכם את זה:

חצי מהדיון פה מתלוננים על המפתחת והמשחק, אז הוא רשם את זה בצורה בוטה יותר, נכון.

מילא היית מגיב ומעיר לו על השפה, אבל לרשום לו לעבור ל-FXP זה בדיוק לרדת לרמות הנמוכות שאתה מדבר עליהן.

פה מיצינו את העניין.

תגובות בנושא הדיון בלבד בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אפילו לא 60 סנט.

אצל חלק ככה, אצל חלק ככה, אני דווקא מאוד מרוצה מהמשחק, וחושב שכל סנט וסנט הגיע להם. אבל לי יש QUAD. וגם אחרים עם I7 התלוננו. זה תלוי במזל שלך. אולי תצא מרוצה, אולי לא. בכל מקרה, תהיה בטוח שהמשחק עצמו מעולה, ותהיה בטוח ב95% שהם יתקנו את הבעיות שיש לחלק מן האנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה בטוח ב95 אחוז זה אופטימי בצורה מופלגת. אף אחד לא יודע לנבא איך המשחק ירוץ ובמיוחד איך ירוץ על מערכות חלשות יותר.אבל תהיה בטוח שעוד שבועיים חודש נדע אם יש שיפור או לא, ואם עד אז לא יהיה שיפור זה יהיה סימן מבשר רעות לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...