Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 100 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יצא לי יותר מידי להתעמק בלקנות נשקים ולבזבז, אבל אני אקנה לפני הפרסטיג', היום אני בבית, יום פנוי, אז זה מה שאעשה, יש לי לערוך כמה סרטונים של גיימפליי, אחד מהם כבר פה למעלה, אתה מוזמן לצפות בו,

אז כשאסיים את העריכה והעלאה אני אלך לעשות שופינג בבלאק אופס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיף לשחק עם אנשים בעלי רמה גבוהה,לרוב בכל שרת יהיו את הנובים שמתקמפרים או משתמשים בSC וכל שיטות הSHITYPLAY.

אחד הדברים שיותר מושכים לשעוף למצויינות הוא לראות שחקנים כמו סיימון(רפלקסים של מיליונית השניה,מדהים) דגדגן(חוכמת משחק ברמה עילית) אני שונא לראות אנשים רצים סתם ככה,מחפשים להרוג בלי שום תועלת בין עם זה CTF או DOM/DEM.

HOLYDIVER משהו מיוחד פשוט מעולה בהכל עם כל בכל מצב משחק טקטיקן מדופלם.

מעריך את הכישורים שלכם חברה,יום אחד יהיה לכם CHALLANGE רציני לעמוד מולו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיף לשחק עם אנשים בעלי רמה גבוהה,לרוב בכל שרת יהיו את הנובים שמתקמפרים או משתמשים בSC וכל שיטות הSHITYPLAY.

אחד הדברים שיותר מושכים לשעוף למצויינות הוא לראות שחקנים כמו סיימון(רפלקסים של מיליונית השניה,מדהים) דגדגן(חוכמת משחק ברמה עילית) אני שונא לראות אנשים רצים סתם ככה,מחפשים להרוג בלי שום תועלת בין עם זה CTF או DOM/DEM.

HOLYDIVER משהו מיוחד פשוט מעולה בהכל עם כל בכל מצב משחק טקטיקן מדופלם.

מעריך את הכישורים שלכם חברה,יום אחד יהיה לכם CHALLANGE רציני לעמוד מולו :xyxthumbs:

תודה רבה אחי, אני מעריך את זה ,בשמי ובשם סיימון וסוס (DJ) ,יש פה עוד המון שחקנים מעולים, כמוך למשל, קילר רציני, בכל אופן, הוותיקים יותר של S6 כבר פיתחו מיומנות מסוימת כך שלכל אחד מהם יש את היתרון הבולט שלו, מה שבטוח שלכולם יש דבר אחד משותף, משחק קבוצתי.

מקצועי, אתה כבר היית בנשק ה-18 והיו שחקנים עם 2-4.

מחכה לניוק טאון....

:xyxthumbs: :-*

עוד 50 דקות זה עולה, ניוקטאון לא פחות טוב,אם לא יותר. ויש עוד, התאטרון שלי מלא בדברים יפים,אני אעלה לאט לאט,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"משחק קבוצתי" אמרת הכל,זו הסיבה שאני כל כך מתעמץ למשוך אנשים לשחק יחד בשרת שנאכל להתגבש כגוף אחד,לדעת איפה החברה שלך ומה הם עושים בכל שניה,אם אני מחפה לימין חברך לשמאל ואחד מלמעלה,בילתי מנוצחים.

חלום. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש מצאתי פה משחק קבוצתי, אולי בימים של MW2 יותר...

בכלל אין משחק קבוצתי ב-DOM ב-BO :pissed:

אנשים בכלל לא מנסים לקחת נקודות......אפילו בהתחלה.....אתמול התחלתי סיבוב ופתאום אני רואה שאני היחיד שמנסה לקחת נקודה על ההתחלה וכל השאר רצו לכיוונים שונים. הפסדנו את הסיבוב בגדול >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...