Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 99 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

סו בי איט,אז הכי טוב זה לחכות חודש.אם בעוד חודש לא יסודרו כל הבעיות אז כנראה שיש סיבה לדאגה.אני לא רואה סיבה לשלם על משחק שנמצא בשלבי הביטא שלו על סמך ספקולציות אם הוא יצא טוב או לא.פשוט תחכה חודש, אם יסתדר קנה בלב בוטח ונפש חפצה,ואם לא אז תשמח שלא סמכת על רואי הוורודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זאת שאלה רטורית? לא, אתה לא יכול להחזיר את המשחק.. מקסימום שחק במשהו אחר עד שכבר יוציאו את המשחק (ויהרגו את הבטא...).

את האמת לי אין בעיות, רק הפינג קצת מרגיז אבל יותר מזה רץ לי חלק מאוד, מאוד ,מאוד (וה OC היה הגורם העיקרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין על מה אתם מדברים - יש לי מחשב בינוני ביותר בלי שום OC ואני לא מרגיש בתקיעות בסינגל (אם ירצה השם היום אני אסיים אותו על veteran ואעבור לסיים את כל ה-achievements שלא סיימתי עד עכשיו).

במולטי עוד לא יצא לי לשחק יותר מדי אבל במעט שכן שיחקתי לא הרגשתי בעיות מיוחדות - לא בעיה של פינג ולא בעיות אחרות (חוץ מאולי קצת זיקנה ואינסטינקטים איטיים אבל זה כבר לא באג - זה פיצ'ר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שמתלבטים אם לקנות או לא, זו החלטה שלכם אם לקחת סיכון, יש אנשים עם מחשבים מעולים שנתקע להם המשחק, ויש אנשים כמוני עם מחשבים בינוניים שמריצים הכל על הגדרות גבוהות [אומנם יש לי מסך 17"] ללא תקיעה אחת והבעיה היחידה שלהם זה פינג גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר לציין שאחרי השנתיים האחרונות בגיימינג והמצב שבו הוא נמצא כיום, כאשר גם COD:BO כהיותו משחק מהסדרה שאני הכי אוהב מצביע על אותה העובדה הידועה - הייתי מת שבמקום המחשב שיש לי היה לי מחשב פשוט או אפילו סתם , וHDTV 32" עם XBOX360 בחדר.

זה כמובן אישי לכל אחד אבל איך שאני רואה את זה עכשיו בחיים לא הייתי חושב פעמיים אם הייתה לי את הבחירה לכך. :(

ועוד לחשוב שפעם GAMING לא היה גדול רק בMMORPG וRTS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בעזרת טיפה שינוי הגדרות, נתתי לסטים אחת של המעבד ולעוד כמה דברים אחת בזמן שהקצבתי לBO שני ליבות והורדתי להגדרות הכיייייייייי נמוכות שיש חוץ מהרזולוציה שהשארתי 1440X900, עובד פחות או יותר בלי תקיעות.. אבל זה לא הוגן שמשחק שאמור לרוץ אצלי הכי מהר שאפשר על ההגדרות הגבוהות ביותר בקושי רץ על הנמוכות, הכל בגלל שהוא חונק את המעבד, אבל עכשיו צצה עוד בעיה, דלת אחת נסגרת דלת אחרת נפתחת מה שנקרה - הסאונד עכשיו נתקע כזה, בלתי נסבל, אני משחק על מיוט ומאוד קשה לי אני רגיל להקשיב לצעדים ויריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...