Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 101 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

יופי אני ממש שמח שאנשים חושבים נכון לגבי הקבוצתי,תוסיפו אחד את השני בסטים תזמינו למשחקים,כל אחד מתי שנוח לו ביומיום וימי שבת נתארגן ונתאמן כקבוצה כמו שצריך.

למי שיש מיקרופון אז מה טוב ולמי שאין מומלץ לרכוש.

נתראה בS6 MCS היום בצהוריים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה לומר לכם, שהמשחק יחיד (עכשיו סיימתי) מאוד טוב. והעדיפות של MW לסוגיו, הוא בעיקר שהוא מודרני עם נשקים מודרנים, שזה מוסיף הנאה ויופי למשחק, הוא נראה יותר מלוטש. אבל עצם המשחק הזה, באמת רמה טובה.

ולגבי הזומבים, המפות מעולות. כל כך מורכבות ועשירות. נהדר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק זה 1920x1080

וג'וני תפסיק בבקשה להמציא רזולוציות.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Vector_Video_Standards2.svg

אוקיי, ציאניד, אני יודע שזה היסטוריה, אבל עכשיו כשראיתי את זה, (פעם ראשונה שאני באמת נכנס ומשתמש בWINDOWS MEDIA PLAYER.. כי הרינדור בSONY VEGAS לוקח שעות) החלטתי להראות לך הוכחה על איך פועל. (ונכון, בWIDE SCREEN זה 1920x1080, אבל לא במסך רגיל)

resolutions.th.jpg

אגב, ליאור, 2 משחקים גיימפלייס ממש יפים! תעלה עוד! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגדה איך אתה תמיד מתאים את הזמן של השיר לזמן של הסירטון? (שהשיר נגמר בדיוק מתי שהשיר נגמר)

מניסיון שלי קודם בוחרים ואז עורכים לפיה את הסרטון,רוב האנשים עושים הפוך וזו טעות.

יצא לערוך הרבה סרטונים קודם כל זה ועליה אתה מלביש את הסצנות שלך ועורך לפי קצב המוזיקה

טיפ מומלץ:

KICK או BASS שבא כמעבר לקצב מהיר יותר משתלב יופי עם אפקט של ומעבר לסצנה הבאה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי קודם בוחרים ואז עורכים לפיה את הסרטון,רוב האנשים עושים הפוך וזו טעות.

יצא לערוך הרבה סרטונים קודם כל זה ועליה אתה מלביש את הסצנות שלך ועורך לפי קצת המוזיקה

טיפ מומלץ:

KICK או BASS שבא כמעבר לקצב מהיר יותר משתלב יופי עם אפקט של ומעבר לסצנה הבאה ;)

אז אתה אומר לי לשים קודם את השיר (אבל אם הסרטון הוא 3 דקות לא לשים סרטון של 10 דקות, לנסות להתאים ביניהם. ואז נגיד עושים INTRO ארוך יותר, או לחילופין, קצר יותר. ועושים גם בסוף SUBSCRIBE, COMMENT, RATE אם צריך עוד כמה שניות, ואנחנו מסודרים, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר לי לשים קודם את השיר (אבל אם הסרטון הוא 3 דקות לא לשים סרטון של 10 דקות, לנסות להתאים ביניהם. ואז נגיד עושים INTRO ארוך יותר, או לחילופין, קצר יותר. ועושים גם בסוף SUBSCRIBE, COMMENT, RATE אם צריך עוד כמה שניות, ואנחנו מסודרים, לא?

אפשר אבל אתה חושב בקטן,נסה לשים SLOWMOTION או FASTMOTION או שתוריד למוזיקה את הווליום בהדרגה ואז תמתין כמה שניות ותקפיץ לווליום נורמאלי,תגוון תאלתר.

זה יבוא לך לבד עם הזמן ועם המוזה :xyxthumbs:

אני יכול לעזור לך בפרטי אם אתה רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא יל באמת לשחק ב DOM ולראות אנשים רצים ליד הנקודות במפה במטרה להרוג, לא חושבים בכלל לנסות לעזור לי לכבוש (וכמובן שבדרך כלל הרגו אותי בגלל זה).

כמו שאמרתי הרבה פעמים, המשחק הזה (יותר נכון כל המשחקים בסדרה) מעודד משחקיות מגעילה, קאמפרים, התמקדות בלהגיע לקילסטריק גבוה במקום בלפעול כקבוצה, כל אחד מעדיף לשמור על התחת של עצמו במקום לתת גיבוי לחבר בקבוצה. אנשים יעמדו לידרך יחקו שתמות ורק אז יתחילו לירות בשביל שחס וחלילה לא יהיה להם אסיסט במקום הריגה.

היחידים שמשחקים כמו שצריך זה אלה ששיחקו במשחקים ישנים יותר, הדור החדש לא יודע לשחק :nixweiss: יצא לי להיכנס לשרתים שאתה רואה קבוצות מסודרות, מתחלקים לקבוצות קטנות יותר, לכל צלף יש שומר למקרה שיבואו לו מקרוב, שומרים אחד על השני. יצא לי גם ליראות הרבה קבוצות של ילדים שכל אחד רץ למקום אחר וחצי מהשחקנים מוצאים איזה חור במפה ומחקים שמישהו יעבור :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, ציאניד, אני יודע שזה היסטוריה, אבל עכשיו כשראיתי את זה, (פעם ראשונה שאני באמת נכנס ומשתמש בWINDOWS MEDIA PLAYER.. כי הרינדור בSONY VEGAS לוקח שעות) החלטתי להראות לך הוכחה על איך פועל. (ונכון, בWIDE SCREEN זה 1920x1080, אבל לא במסך רגיל)

resolutions.th.jpg

אגב, ליאור, 2 משחקים גיימפלייס ממש יפים! תעלה עוד! :yelclap:

תשמע אני לא כל כך מבין מה ניסית להראות לי שם אבל בדבר אחד אני בטוח.

1080P זה אומר שזו רזולוציה עם 1080 קווים אופקיים בסריקה פרוגרסיבית, לגבי הקווים האנכיים אולי זה יכול ליהות גם מספר אחר אבל זה נדיר מאד ולא בשימוש, כשאומרים 1080p מתכוונים ל1080x1920 אם לא צויין אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...