Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 62 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

צפויים לצאת כמה פאטצ'ים יחד עד הסופ"ש הזה, ועוד כמה בשבוע הבא. ;D

טריק שלא רבים מכירים אבל כמעט כל מי שניסה קיבל שיפור ניכר -

בWINDOWS 7 (לא יודע אם זה תופס גם בXP) לכו לCONTROL PANEL -> SOUND

תחת לשונית PLAYBACK DEVICES תעשו DISABLE על כל הDEVICES חוץ מהSPEAKERS שלכם.

תחת לשונית RECORDING DEVICES תעשו DISABLE על הכל.

כמובן ללחוץ לחצן ימני ולשים V על SHOW DISABLED DEVICES כדי שלא תשכחו שהם קיימים. ;D

אני לא סגור אם הFPS אותו הדבר או שיש ירידה קלה כשמשאירים גם את הHEADPHONES מופעלים, אבל הטריק הזה בהחלט הפך את המשחק לשחיק בשבילי.

אמנם אני עדיין סובל מבעיית ניצול המעבד הגבוהה בזמן שכרטיס המסך שלי לא עושה כלום בצד, אבל זה כבר יתוקן בפאטצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא לבד! גם אני לרב צריך להוריד מכסנית על מישהו לטעון מחדש ולהוריד עוד אחד עד שהוא מת :pissed:

לא יודע מה כל כך התלהבתם מהמשחק הזה?! מצידי אפילו MW2 היה עדיף שלא לדבר על MW...

כולם קאמפרים' date=' כי אם אתה זז והאויב יותר רחוק ממתחת לאף שלך אין מצב שאתה פוגע. אז 80% מהשחקנים פשוט מקאמפרים להם!!!

מה שהופך את המשחק לדי משעמם! אין אקשן, אין תזוזה, אין אילטורים במקום... הכל כזה משעמם :s07:

מה שהבדיל את COD משאר משחקי FPS כמו BF ו DOH זה המהירות של המשחק, ועל זה אהבתי אותו (ואחרים כמוני), ו BO פשוט מחק את החלק היחודי הזה של הסדרה

[/quote']

אני לא מסכים איתך בכלל המשחק זורם בצורה מהירה וטובה לא יודע למה כולם מתלוננים על פארש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לי מהפינג והלאג החרא הזה. אני לא יכול לשחק בNORMAL MODE בכלל.. יורה טונה כדורים ובכל זאת מורידים אותי.

בהארדקור אני תמיד במקום הראשון או בין הראשונים.. בגלל העובדה שכדורים מעטים עושים את העבודה .. מה שמוכיח שאני זה שיורה ראשון (או בעל התגובה המהירה יותר).

בNORMAL זה פשוט מגוחך אני יורה את אותה כמות כדורים אפילו כפול .. ונאאאדה הם עושים סיבוב מקפצים ואז מורידים אותי כמו כלום.

שמתי לב שבSPRAY VS SPRAY גם אם אני ראיתי את האוייב ראשון אין לי הרבה סיכוי.. WTF?!?

לרוב אני עומד על 100- 120 ping ושאר האנשים 80 מקסימום .. (אלא עם פינג כמו שלי גם סובלים- רואים בתוצאות).

הנה תוצאה של הארדקור

shot0000ut.jpg

:nono:

סקור יפה. no captures? איפה המשחק הקבוצתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהנה להתפוצץ לך עם טריליון מכוניות תופת ;)

גם אם זאת מכונית של הקבוצה שלך' date=' הצליל הזה שלה .... אתה כבר כולך בלחץ :badhairday:

[/quote']

מכונית של הקבוצה שלי רואים על ה minimap. במכונית אפשר לירות, וגם אם היה לו spy plane הוא היה הורדג אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיהיה קשוב לקשר ובכל פעם שהאוייב משחרר מכונית טופת מודיעים לך על זה,מה גם שהיא מרעישה כמו טרקטור ואפשר לזהות את הכיוון ממנה היא מגיע בדיוק בתזמון כדי להגיב ולפוצץ אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך בכלל המשחק זורם בצורה מהירה וטובה לא יודע למה כולם מתלוננים על פארש

כנראה שבמשחקים הקודמים סגנון המשחק שלך גם כן לא היה מהיר, אז אתה לא מרגיש בהבדל...

^

:lol:

מחזק

כדור אחד משמיד את הרכב, בגלל זה אני נוסע בזיגזגים על מנת שיפספסו אותי ;D

ואז מאחורה בא אליך עוד אחד! אמרתי "טריליון מכוניות"

ואם ברגע זה אתה לא עם "מרסס כדורים" אין מצב שתוריד מכונית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר יצא לי כמה פעמים לראות אויב שהרג אותי בריפליי כשאני מוכן להשבע שלא היה אף אחד שם בזמן המשחק

אז יש מצב שזה הפינג אם כי לא נראה לי שהוא כ"כ גבוה (יצא לי לראות אותו קופץ לאיזור ה 400-500 אבל לא 1500)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...