Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 67 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

חמוד :xyxthumbs:אני אוהב את המוזיקה אבל ממש לא מתאים לאווירה של COD :silly:

משהו בסגנון הזה היה יותר זורם

http://www.youtube.com/watch?v=RGS5TbVNWJw&feature=related

אני אוהב את המוזיקה ,עושה לי טוב, לא ניסיתי להתאים את זה לאווירת קוד .. :xyxthumbs:

אני אעלה סיבובים ממש ממש טובים שלי של GUNGAME, אני עוד בנסיונות של איכות וכו'... אז פחות להסתכל על הגיימפליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא אהבתי את השיר...(אפשר להסתכל על זה כאילו בסדר,בלי פאניקה אני דגדה מה כבר יכול לקרות, אני מסתובב לי להנאתי ומפוצץ אנשים בניחותא...) רק שמתי לב שאפילו על המחשב שלך היו לאגים תוך כדי משחק שזה די מעצבן,נו שויין, אפשר להתנחם בזה שכשתגיע האופטימזציה הראויה והשרתים שיותר קרובים אלינו פתאום הסקור שלנו ישלש את עצמו או משהו כזה ;)לפחות כך אני מקווה. מה זה מבואס שאני לא יכול לשחק איתכם..בד"כ הימים הראשונים של המשחק הם יותר כיפיים כי הכל עוד חדש.מצד שני בהעדר נובטובים ווולהאקרים יכול מאוד להיות שאורך החיים של המשחק יעלה פלאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי הרגע בשרת של האתר, גם Jonnyboy ואחד מהאדמינים היו שם. הרבה מאוד אנשים לא מקשיבים לחוקים...

בכללי אני בקושי רואה שם אנשים מהפורום, לרוב זה כאלה מחו"ל. גם יש דיי הרבה לאגים :-\

אני וליאור (DJ).

כן, גם אח שלי ניסה לתת לאיזה SECOND CHANCE קיק והוא אמר לי שאי אפשר... מה זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להגיד שאני ממש ממש מאוכזב עד עכשיו מהמשחק.

אם נתעלם לרגע מהבאגים והתקלות שהופכות את חווית הסינגל-פלייר לבלתי שחיקה אלה הרשמים הראשוניים שלי מכמה ימי המשחק האחרונים:

1) הסינגלפלייר ממש לא דומה למשחקי COD הקודמים, הדגש הכבד מדי על העלילה והעובדה שיש המון cut scenes "חוץ גופיים" הורסים לחלוטין את האימרסיה של המשחק. אתה לא מרגיש חלק מזה. משימות ארוכות מתחלקות לחלקים בלתי-רציפים תוך כדי סיפור העלילה [במקום לעשות משימה אחת רציפה, פתאום יש פיידאאוט ואתה מתקדם לחלק יותר מתקדם..זה מרגיש שבור כזה]. האקשן סביר ובאופן כללי ממש לא מתקרב לרמה של COD:MW או COD:MW2. למען האמת, אפילו אל מול COD:WAW מדובר בנפילה. לפחות מה-6 משימות שעשיתי עד עכשיו זה היה ממש ממש מאכזב. הניסיונות של טרייארק לדחוף כמה שיותר פיצ'רים למשימות גם גורמים לך להרים גבה, כאילו, למה צריך לדחוף כ"כ הרבה פיצ'רים במשימה אחת, במקום לעשות משימה נורמאלית, מאוזנת ומגניבה? זה פשוט מוגזם.. :nixweiss:

מבחינה גראפית אני אישית מאוד מאוכזב. זה לא מתעלה על MW2 ואני סובל מהעדר DEPTH OF FIELD כתוצאה מבאג דבילי שאין פיתרון לו בשום מקום. ככה שהמשחק נראה אצלי כמו 2.

2) המולטיפלייר הוא בכלל נפילה... מבחינה גראפית הוא ממש מאכזב, ומבחינת משחקיות?.. מרגיש כמו גרסא יותר מיושנת של MW2... משהו חסר שם, בתנועה, בצלילים. בעובדה שאין לך FEEDBACK מגניב כמו בMW2 לזה שאתה פוגע באויבים, העובדה שאין FEEDBACK מגניב להריגות של השחקנים כמו בMW2. האקשן פחות זורם ויש ים תקלות אם אתה מנסה לשחק עם חברים. וזה אם נתעלם לרגע מה killcams המחורבשים לגמרי שגורמים למשחק להרגיש כמו מוצר חצי אפוי, ומהלאגים הביזאריים שהופכים את חווית המשחק לבלתי חלקה. גם הplayer tickets מאוד מאכזבים במראם בהשוואה לMW2... המפות נחמדות, אם כי הן הרבה פחות well thought and well rounded בהשוואה לmw2... רואים שצוות פחות מיומן עשה אותן.

3) העובדה שאין co-op בפני עצמה איכזבה אותי. בMW2 העברתי שעות על גבי שעות עם חברים בCO OP שהיה פשוט כיפי בטירוף. והZOMBIE MODE חביב, אם כי אחרי שיש לך משחק כמו LEFT4DEAD2 ואתה רגיל לשחק בו עם חברים, זה מרגיש, בדומה להרבה פיצ'רים אחרים במשחק הזה, כמו חיקוי זול.

אני לא יודע למה, אבל ההרגשה שCALL OF DUTY: BLACK OPS הוא כאילו משחק שיצא לפני MW2 וש-MW2 הוא ההמשך המשופר של BO פשוט נוטפת בכל מקום מהמשחק הזה... אכזבה ענקית.

אני אחכה לפאצ' כדי לשחק סוף סוף כמו בן אדם בסינגל, אבל עד כאן אני חייב להגיד שאין בו אפילו לא דבר אחד שמושך אותי לחזור אליו. וחבל. ממש חבל.

חבל לי שאני מפעיל את המשחק ואחרי שעה-שעה וחצי מרגיש כאילו בזבזתי לחינם את זמני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להגיד שאני ממש ממש מאוכזב עד עכשיו מהמשחק.

אם נתעלם לרגע מהבאגים והתקלות שהופכות את חווית הסינגל-פלייר לבלתי שחיקה אלה הרשמים הראשוניים שלי מכמה ימי המשחק האחרונים:

1) הסינגלפלייר ממש לא דומה למשחקי COD הקודמים, הדגש הכבד מדי על העלילה והעובדה שיש המון cut scenes "חוץ גופיים" הורסים לחלוטין את האימרסיה של המשחק. אתה לא מרגיש חלק מזה. משימות ארוכות מתחלקות לחלקים בלתי-רציפים תוך כדי סיפור העלילה [במקום לעשות משימה אחת רציפה, פתאום יש פיידאאוט ואתה מתקדם לחלק יותר מתקדם..זה מרגיש שבור כזה]. האקשן סביר ובאופן כללי ממש לא מתקרב לרמה של COD:MW או COD:MW2. למען האמת, אפילו אל מול COD:WAW מדובר בנפילה. לפחות מה-6 משימות שעשיתי עד עכשיו זה היה ממש ממש מאכזב. הניסיונות של טרייארק לדחוף כמה שיותר פיצ'רים למשימות גם גורמים לך להרים גבה, כאילו, למה צריך לדחוף כ"כ הרבה פיצ'רים במשימה אחת, במקום לעשות משימה נורמאלית, מאוזנת ומגניבה? זה פשוט מוגזם.. :nixweiss:

מבחינה גראפית אני אישית מאוד מאוכזב. זה לא מתעלה על MW2 ואני סובל מהעדר DEPTH OF FIELD כתוצאה מבאג דבילי שאין פיתרון לו בשום מקום. ככה שהמשחק נראה אצלי כמו 2.

2) המולטיפלייר הוא בכלל נפילה... מבחינה גראפית הוא ממש מאכזב, ומבחינת משחקיות?.. מרגיש כמו גרסא יותר מיושנת של MW2... משהו חסר שם, בתנועה, בצלילים. בעובדה שאין לך FEEDBACK מגניב כמו בMW2 לזה שאתה פוגע באויבים, העובדה שאין FEEDBACK מגניב להריגות של השחקנים כמו בMW2. האקשן פחות זורם ויש ים תקלות אם אתה מנסה לשחק עם חברים. וזה אם נתעלם לרגע מה killcams המחורבשים לגמרי שגורמים למשחק להרגיש כמו מוצר חצי אפוי, ומהלאגים הביזאריים שהופכים את חווית המשחק לבלתי חלקה. גם הplayer tickets מאוד מאכזבים במראם בהשוואה לMW2... המפות נחמדות, אם כי הן הרבה פחות well thought and well rounded בהשוואה לmw2... רואים שצוות פחות מיומן עשה אותן.

3) העובדה שאין co-op בפני עצמה איכזבה אותי. בMW2 העברתי שעות על גבי שעות עם חברים בCO OP שהיה פשוט כיפי בטירוף. והZOMBIE MODE חביב, אם כי אחרי שיש לך משחק כמו LEFT4DEAD2 ואתה רגיל לשחק בו עם חברים, זה מרגיש, בדומה להרבה פיצ'רים אחרים במשחק הזה, כמו חיקוי זול.

אני לא יודע למה, אבל ההרגשה שCALL OF DUTY: BLACK OPS הוא כאילו משחק שיצא לפני MW2 וש-MW2 הוא ההמשך המשופר של BO פשוט נוטפת בכל מקום מהמשחק הזה... אכזבה ענקית.

אני אחכה לפאצ' כדי לשחק סוף סוף כמו בן אדם בסינגל, אבל עד כאן אני חייב להגיד שאין בו אפילו לא דבר אחד שמושך אותי לחזור אליו. וחבל. ממש חבל.

חבל לי שאני מפעיל את המשחק ואחרי שעה-שעה וחצי מרגיש כאילו בזבזתי לחינם את זמני.

1. הסינגלפלייר מעולה, אין פלא שאתה חושב ככה במשימה 6, הסינגלפלייר ממש טוב, איכותי, כיפי. אני ממש נהנתי בכל שלב ומשימה, וכן, לפעמים בא לי קצת להתמתח, ולראות איזה סרט של 7-6 דקות.

2. מבחינה גראפית הוא מעולה, מבחינת -עוד מעט משחררים פאצ' לסאונד. מבחינת לאגים, אני מודע לכך, גם משחררים פאצ' וגם יש המון תיקונים וקונסול קומנדס וCONFIG CHANGES שעוזרים ביותר.

3. נכון, אין CO-OP, אבל יש עוד המון דברים אחרים, כשאתה בMENU הכי ראשי (של הסינגל, לא במולטי) תסתכל למטה ותלחץ על SPACE ארוך. תחפש איזה מחשב ותכתוב בו DOA, ואז תראה מה קורה (אחרי שזה עולה סתם תלחץ על המקלדת על מלא מקשים, או פשוט חכה, עוד לא הבנתי איך מתחילים את זה, עם הזמן זה מתחיל, או שצריך ללחוץ על משהו. זה ממש כיפי.

במחשב הזה יש עוד המון דברים מגניבים, חפש באינטרנט, אולי תמצא עוד כמה EASTER EGGS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הסינגלפלייר מעולה, אין פלא שאתה חושב ככה במשימה 6, הסינגלפלייר ממש טוב, איכותי, כיפי. אני ממש נהנתי בכל שלב ומשימה, וכן, לפעמים בא לי קצת להתמתח, ולראות איזה סרט של 7-6 דקות.

2. מבחינה גראפית הוא מעולה, מבחינת -עוד מעט משחררים פאצ' לסאונד. מבחינת לאגים, אני מודע לכך, גם משחררים פאצ' וגם יש המון תיקונים וקונסול קומנדס וCONFIG CHANGES שעוזרים ביותר.

3. נכון, אין CO-OP, אבל יש עוד המון דברים אחרים, כשאתה בMENU הכי ראשי (של הסינגל, לא במולטי) תסתכל למטה ותלחץ על SPACE ארוך. תחפש איזה מחשב ותכתוב בו DOA, ואז תראה מה קורה (אחרי שזה עולה סתם תלחץ על המקלדת על מלא מקשים, או פשוט חכה, עוד לא הבנתי איך מתחילים את זה, עם הזמן זה מתחיל, או שצריך ללחוץ על משהו. זה ממש כיפי.

במחשב הזה יש עוד המון דברים מגניבים, חפש באינטרנט, אולי תמצא עוד כמה EASTER EGGS.

סלח לי, אבל שים לב מה כתבת.

"הסינגלפלייר מעולה, אין פלא שאתה חושב ככה במשימה 6". אז אתה מצדיק את זה שאני לא נהנה מזה? אתה מצדד בי שהסינגל לא כיפי ואז אומר משהו סותר לחלוטין. וממה שראיתי הוא לא גרוע, הוא פשוט הרבה פחות טוב מMW2. אז כן, כל 4 דקות אתה על משהו אחר, קופץ על משאיות, נוהג ברכבים, מקפצץ על פסגות ורוקד עם קולמביאניות, אבל כל דבר שם הוא 20 שניות לערך ונראה ששמו את זה כפיצ'ר רק כדי להלהיב. אבל סלח לי, אני לא ילד בן 10 שמתלהב מ"ווווווווווואווו אני על אופנוע!!!!111אחדאחד ווואו עכשיו דילגתי כמו סופרמן על משאית ואני יורה במטוסים ועכשיו אני מעופף ומפליץ אש כמו דרקון!!!אחדאחד" [מדברים כאלה הפסקתי להתלהב איפשהו אחרי Call of duty: united offensive] ואני מחפש משחק עם סינגל כיפי, לא מצגת פעולה. לגבי סצנות המעבר - הן נחמדות, אבל זה ממש לא נחמד שהגיימפלי באמצע האקשן נקטע בשביל עוד סצנה פסיכודלית שנראית כמו אורגזמה וירטואלית. וכמו שאמרתי - עד המשימה ה6 זה פשוט סביר מינוס.

לגבי המולטי - אתה כותב שמבחינה גראפית הוא מעולה, אבל איך אתה יכול להגיד את זה בזמן שהמשחק נראה פחות טוב [ואפילו משמעותית] מMW2? הוא נראה סביר לכל היותר...וה"עוד מעט משחררים פאצ' קסמים שיתקן כל תקלה במשחק!!" בדרך כלל מתגלה בתור 4-5 פאצ'ים שיוצאים לאורך חצי שנה לכל הפחות. והרבה פעמים גורעים יותר מאשר מתקנים. או ככה לפחות זה היה עם... Battlefield2. Battlefield:bad company 2, ut2k3, cs:s ועוד עשרות משחקים. לגבי המיני משחק - הבנתי שהוא מגניב, אני אנסה בהזדמנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוקשים במשחק הזה זה דבר נוראי :kopfpatsch: הגיע הזמן שאנשים יבינו ששימוש יתר במשהו זה פשוט לא טוב, משחקי מחשב זה המקום היחיד שמתיחסים למילה ABUSED בצורה חיובית...שיחקתי ב CTF והמוגבלים בקבוצה השניה מיקמו מוקשים על הדגל שלהם, אני מבין שזה טקטי וכל שאר הבולשיט הזה אבל צריך להיות גבול, בסופו של דבר זה מה שלדעתי הפך את כל משחקי ה MP החדשים לגרועים ביותר.

אם הקבוצה השניה משתמשת הרבה במוקשים פשוט תקח HACKER בפרק השלישי. ככה אין מצב שתדרוך על מוקש בטעות.

ואם זה מקום שאתה חייב להגיע אליו כמו למשל הדגל של האויב, פשוט תזרוק לשם רימון/סמטקס וזה כבר יפטור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני מעדיף את המולטי של MW2 על פני BO.

משהו בתחושה לא מסתדר לי, אולי בגלל הלאגים ואולי כי המחשב שלי לא מספיק חזק [משחק על 1280X1024]

עוד לא מצאתי משחק אחד עם פינג מתחת ל100.

נחכה לאיזה עדכון גדול שאולי יתקן חלק מהבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...