Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 61 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תהנה להתפוצץ לך בגשם של מטולים :xyxthumbs:

כן, אני זוכר אותה, אבל מי הביא את הרעיון הקורע הזה?

ACTIVISION? סתם, הרעיון היה שלי.[br]פורסם בתאריך: 16.11.2010 בשעה 00:59:07

http://www.callofduty.com/board/viewtopic.php?f=71&t=321082&sid=55fmtmduq0u3an1v73s71fvuk2
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהנה להתפוצץ לך בגשם של מטולים :xyxthumbs:

ACTIVISION? סתם, הרעיון היה שלי.[br]פורסם בתאריך: 16.11.2010 בשעה 00:59:07

http://www.callofduty.com/board/viewtopic.php?f=71&t=321082&sid=55fmtmduq0u3an1v73s71fvuk2

תהנה להתפוצץ לך עם טריליון מכוניות תופת ;)

גם אם זאת מכונית של הקבוצה שלך, הצליל הזה שלה .... אתה כבר כולך בלחץ :badhairday:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לי מהפינג והלאג החרא הזה. אני לא יכול לשחק בNORMAL MODE בכלל.. יורה טונה כדורים ובכל זאת מורידים אותי.

בהארדקור אני תמיד במקום הראשון או בין הראשונים.. בגלל העובדה שכדורים מעטים עושים את העבודה .. מה שמוכיח שאני זה שיורה ראשון (או בעל התגובה המהירה יותר).

בNORMAL זה פשוט מגוחך אני יורה את אותה כמות כדורים אפילו כפול .. ונאאאדה הם עושים סיבוב מקפצים ואז מורידים אותי כמו כלום.

שמתי לב שבSPRAY VS SPRAY גם אם אני ראיתי את האוייב ראשון אין לי הרבה סיכוי.. WTF?!?

לרוב אני עומד על 100- 120 ping ושאר האנשים 80 מקסימום .. (אלא עם פינג כמו שלי גם סובלים- רואים בתוצאות).

הנה תוצאה של הארדקור

shot0000ut.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא לבד! גם אני לרב צריך להוריד מכסנית על מישהו לטעון מחדש ולהוריד עוד אחד עד שהוא מת :pissed:

לא יודע מה כל כך התלהבתם מהמשחק הזה?! מצידי אפילו MW2 היה עדיף שלא לדבר על MW...

כולם קאמפרים, כי אם אתה זז והאויב יותר רחוק ממתחת לאף שלך אין מצב שאתה פוגע. אז 80% מהשחקנים פשוט מקאמפרים להם!!!

מה שהופך את המשחק לדי משעמם! אין אקשן, אין תזוזה, אין אילטורים במקום... הכל כזה משעמם :s07:

מה שהבדיל את COD משאר משחקי FPS כמו BF ו DOH זה המהירות של המשחק, ועל זה אהבתי אותו (ואחרים כמוני), ו BO פשוט מחק את החלק היחודי הזה של הסדרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...