Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 52 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אלא עכשיו כל מה שצריך זה לשכנע אותם לשים שרתים בישראל איזה משחק יפיפה חח צריך אבל לחכות לעוד קצת אופטימיזציה מהלאגים ופריזים שיש קצת וזה יהיה מושלם עכשיו נשאר לי זה למכור את ה5750 ולהביא איזה משהו שיחזיק לי את המסך יותר טוב שכן הוא 2333T FTW אהבתי גם תסרבר אבל למה כל הזמן עושים דומיניטיון? מה עם CTF TDM FFA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלא עכשיו כל מה שצריך זה לשכנע אותם לשים שרתים בישראל איזה משחק יפיפה חח צריך אבל לחכות לעוד קצת אופטימיזציה מהלאגים ופריזים שיש קצת וזה יהיה מושלם עכשיו נשאר לי זה למכור את ה5750 ולהביא איזה משהו שיחזיק לי את המסך יותר טוב שכן הוא 2333T FTW אהבתי גם תסרבר אבל למה כל הזמן עושים דומיניטיון? מה עם CTF TDM FFA?

זה MIXED

כנראה שמו את דומיניישן בFIRST PRIORITY. (מה שלפי דעתי מעשה חכם מאוד) אבל זה MIXED, פעם דומיניישן, פעם CTF, שוב דומיניישן, TDM, SND, DEMOLITION, אתה יודע, אבל יש DOM פעמים מסיבה שנאמרה לעיל. (הסדר המסודר למעלה הוא לא הסדר באמת, זה רק להמחשה)

אני רוצה באופן אישי להעניק לך באן קבוע :xyxthumbs:

:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חוקים מסוימים לשרת? למשל שאסור להשתמש במטולים או בפרקים מסוימים.

אם כן כדאי שזה יהיה ברור לכולם, ולא שכל אחד יתחיל לקבוע לעצמו מה מותר ומה אסור, כמו שהיה תמיד ב MW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו יכל להסביר למה את cod מוצאים שתי חברות ?

מה הסיבה שכל פעם מוציאה חברה אחרת מיתוכם cod חדש?

כי הם מייצרים את המשחקים בחפיפה.

המטרה של אקטיוויז'ן היא להוציא משחק CoD כל שנה. אבל קצת קשה לייצר משחק איכותי ומלוטש אחרי שנה, אז הם מייצרים כל משחק במשך שנתיים (כאשר הפער בין החברות הוא שנה). כלומר עכשיו Infinity Ward כבר באמצע הפיתוח של משחק ההמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,אז שיחקתי אתמול בחצי מהסינגל-הסוף נשמע לי די צפוי,לא יודע מה כולם התלהבו נראה, אם נשלים את זה היום אני אודיע לכם אם הצליחו להפתיע אותי. לדעתי הסינגל מתוסרט יתר על המידה ועוד משולב בסרטים,אקיצר משהו שילווה את ילדי הקונסולות יד ביד אל המטרה,עם כמה ט'צים נחמדים פה ושם.בתור משהו שלא שחק בWAW ממש אהבתי את הדמות של ויקטור רזנוב.הוא רץ לי על מדיום בסדר גמור בלי בעיות טכניות כלשהן.

-המולטי נראה לי מהנה(אם כי לא בטוח עד כמה הוא מחדש וכל השיטת הקניות קצת מרתיעה אותי..נחיה ונראה.) רק חבל שיש לי פינג גבוה וקרטועים מעצבנים למדי.נקווה ששדרוג יעזור עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הם מייצרים את המשחקים בחפיפה.

המטרה של אקטיוויז'ן היא להוציא משחק CoD כל שנה. אבל קצת קשה לייצר משחק איכותי ומלוטש אחרי שנה, אז הם מייצרים כל משחק במשך שנתיים (כאשר הפער בין החברות הוא שנה). כלומר עכשיו Infinity Ward כבר באמצע הפיתוח של משחק ההמשך.

והרווח מתחלק בין שני החברות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,אז שיחקתי אתמול בחצי מהסינגל-הסוף נשמע לי די צפוי,לא יודע מה כולם התלהבו נראה, אם נשלים את זה היום אני אודיע לכם אם הצליחו להפתיע אותי. לדעתי הסינגל מתוסרט יתר על המידה ועוד משולב בסרטים,אקיצר משהו שילווה את ילדי הקונסולות יד ביד אל המטרה,עם כמה ט'צים נחמדים פה ושם.בתור משהו שלא שחק בWAW ממש אהבתי את הדמות של ויקטור רזנוב.הוא רץ לי על מדיום בסדר גמור בלי בעיות טכניות כלשהן.

-המולטי נראה לי מהנה(אם כי לא בטוח עד כמה הוא מחדש וכל השיטת הקניות קצת מרתיעה אותי..נחיה ונראה.) רק חבל שיש לי פינג גבוה וקרטועים מעצבנים למדי.נקווה ששדרוג יעזור עם זה.

אני רואה את זה קצת אחרת, במשחק כמו COD אני דווקא מעדיף שהסינגל יהיה מאוד מתוסרט ויותר חזק בצד של העלילה והדרך שבה המשחק מספר לי את הסיפור. לא אכפת לי אם הגיימפליי לא מחדש יותר מדי. בשביל גיימפליי יש לי את המולטי...

העלילה של המשחק לא חייבת להיות ממש מפתיעה. מה שיותר חשוב שאני אהנה ממנה כמו מסרט טוב ובזה אני חושב ש BO הצליח בצורה ממש טובה. [br]פורסם בתאריך: 14.11.2010 בשעה 16:28:39

אתה מתכוון לפתח את MW3 או משהו?

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...