Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אתם סתם מבלבלים את השכל. יש למשחק מולטי מעולה, וסינגל בהחלט נחמד עד כמה שהספקתי (כשאני אגיע לרמה 50 אני אסיים אותו). חבר'ה, אתם מפספסים את הנקודה. יש לנו dedicated servers! ואם את זה אתם לא יודעים להעריך-בעיה שלכם. כל משחק עם dedi בהתחלה יש קצת לאגים ובאגים, צ'יק צ'ק מוציאים כמה פאצ'ים ונגמר הסיפור. לא רוצים לשחק? אל תשחקו. אני בינתיים מאוד נהנה, והמסך נתקע לי בערך אחת לשעה, במשך שניה.

איזה יופי שיש לנו dedicated servers!!! אני ממש צוהל משמחה, יורה זיקוקי דינור ויוצא לרקוד הורה ברחוב! מה לעזאזל זה נותן לי אם אין שום דרך נורמלית למצוא את השרת שאני רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש כאן מישהו שבאמת מסוגל לשחק במולטי? אין שרת אחד עם פינג נורמלי :kopfpatsch:

כן , אני...

יש לא מעט שרתים בגרמניה עם פינגים שלא עוברים את ה80.

לאגים אין לי , STUTTERING אין לי , הכל סבבה אחלה בחלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי שיש לנו dedicated servers!!! אני ממש צוהל משמחה, יורה זיקוקי דינור ויוצא לרקוד הורה ברחוב! מה לעזאזל זה נותן לי אם אין שום דרך נורמלית למצוא את השרת שאני רוצה?

שמעת פעם על "recent servers", "favorite servers" ו "friends servers" לפני שאתה קופץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, אני מתקשה להבין איך העובדה הקיימת של פינג גבוה לשרתים המעמידה אתכם בחסרון דיי רציני מול שחקנים מקומיים

לא מפריעה לכם כשהמיידיות של התגובה במשחקי FPS היא קריטית,

אבל האמת שאני לא יודע כי לא ממש יצא לי לשחק בפינגים של 100+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב לומר זאת, אבל אתחיל בזה שהמשחק מצוין, ממש אבל, אני כבר התמכרתי, תוך שלוש שעות משחק עליתי 25 דרגות +- ,אני כרגע בדרגה 37 ולא חרשתי,

בכל מקרה, מה שעצוב לומר זה שנכון לעכשיו, צריך מחשב חזק מאוד ואינטרנט טוב כדי ליהנות מחוויה מקסימלית.

כמובן שהמשחק לא מציג איזשהו רף גבוה מידי מבחינה גרפית, אבל ככה זה, לא עשו לא אופטימציה כנראה וזה נוראי, אבל זה יתוקן לדעתי, לכל הסקפטים למיניהם , יהיה טוב!!

עכשיו לנושא אחר, אני רוצה להעלות את השרת שלנו לאוויר, אבל אני עדיין לא סגור ,הפינג שהבאתי לכם לבדוק בכלל לא רלוונטי כרגע כי הוא היה גרמני ונכון לעכשיו אי אפשר לקנות שרת גרמני (זמנית) ,אני אובד עצות, אני אחפש עוד כמה כתובות לניסיון ואפרסם פה, ננסה שוב.

אני בשאיפה שעד מחר יהיה כבר שרת הנושא את השם Sus SeRvEr ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היום בצהריים קיבלתי סוף סוף את המשחק (xbox)

מבחינת המולטי, לא יצא לי אמנם לשחק יותר מידי (בסה"כ שעה) אבל לדעתי הוא לפחות ברמה של MW2, וקשה לי עדיין להגיד שהוא יותר טוב כנראה בכלל שלא התרגלתי עדיין. מה גם שבינתיים יש דיי הרבה לאגים (מה שלא היה בכלל ב-MW2, אני מניח שזה בגלל שהמשחק עוד צעיר).

מבחינת הסינגל, נשאבתי אליו ברמה מטורפת. הרבה מעבר לכל משחק אחר בסדרה. עדיין לא סיימתי אותו (בשלבי סיום) אבל היה לי קשה מאוד לעזוב את הקונסולה, זה היה כמו לשים סרט אקשן מטורף בהולד לכמה שעות. העלילה ממש סוחפת.

אני נהנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני לא יודע על מה אתה מדבר אבל אני יכול להגיד לך שבאטלפילד פשוט משחק ענק שפשוט שום משחק שיוצא לא מגיע לרגלים שלו ומסוגל להשתוות אליו

( אפילו לא COD החדש )

והינה סירטון חמוד וקטן שמראה לך שהפנינה של EA מבריקה מתמיד

http://www.gametrailers.com/video/ultimate-edition-battlefield-bad/703792

זה ההסתה האחרונה שלי מהנושא כי אני לא רוצה סתם ללכלך את הדיון הזה עם שטויות מבלי שבכלל קניתי עדיין את המשחק.

אבל כמו שאמרתי..על טעם ועל ריח.

אין לך מה להראות לי סרטונים של המשחק. רכשתי אותו שבוע אחרי שהוא יצא בSTEAM. בסינגל הפסקתי לשחק אחרי המשימה החמישית ועם המולטי ניסיתי להסתדר למרות שהוא לא מאוזן בשיט, עם בעיות HIT DETECTION מזעזעות [או העובדה שחצי מהמשחק זה SNIPER SPAMMING, או העובדה שלשוטגאן במשחק משום מה אין בקושי RECOIL והוא יכול לפגוע בשחקנים שנמצאים בצד השני של המפה או העובדה שהSERVER BROWSER הוא הדבר הכי לא יציב ומגוכח שראיתי במשחק מודרני או העובדה שאתה יכול לדקור שחקן בפרצוף, תהיה אנימציה וצליל של הסכין אבל השחקן השני בכלל לא יפגע מזה או מליון ושבע תקלות אחרות], אבל הפסקתי לחלוטין אחרי שהמולטי החליט שהוא מסרב להתחבר לי לשרתים כבר חודש וחצי. ולא, אף אחד לא מצליח להבין למה. זה פשוט לא רוצה להתחבר יותר. אז כן, עם כל הכבוד ל"פנינה" הזו, אני את אמוני בDICE איבדתי עד שיוכיחו אחרת [וBF:H או BF4F הם לא משחקי AAA שאפשר להכניס למשוואה]

ובנימה אחרת -

Yot - מה המפרט של המחשב שלך? רק כדי שאני אקבל קנה מידה.

עריכה: וואו יצאתי טמבל - השאלה שלי מכוונת לDagdeGun ובטעות כתבתי Yot

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לנושא אחר, אני רוצה להעלות את השרת שלנו לאוויר, אבל אני עדיין לא סגור ,הפינג שהבאתי לכם לבדוק בכלל לא רלוונטי כרגע כי הוא היה גרמני ונכון לעכשיו אי אפשר לקנות שרת גרמני (זמנית) ,אני אובד עצות, אני אחפש עוד כמה כתובות לניסיון ואפרסם פה, ננסה שוב.

אני בשאיפה שעד מחר יהיה כבר שרת הנושא את השם Sus SeRvEr ::)

איטליה ואנגליה הן גם אפשרויות?

75% מהשרתים שאני משחק בהם הם שרתים לונדוניים, הפינגים שלהם הכי נמוכים אצלי, מעורבב עם קצת איטלקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, המשחק מרגיש ממש ממש ריק

לא כיף לשחק לבד. מה קרה ל S6? איפה כולם?

מה גם שאני ממש ממש אבל ממש לא רואה עתיד למשחק הזה בלי שרתים בישראל. כל סרבר שאני נכנס אליו יש לי פינג של 130 בערך.

איכשהו אם עומד מולי מישהו אני נותן בו כדור אחד, שאר המחסנית לא פוגעת

הוא מסתובב והורג אותי בשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...