Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

gabbay, כמוני כמוך... מטריף אותי הובדה שנזק בינלאומי נותן לי כזו תוצאה מחורבנת למרות שאני משלם ממיטב כספי למען חיבור שאמור לקבל תיעדוף לשרתים.

מה שעוד יותר מחרפן אותי היא העובדה שעברתי אליהם לפני שבועיים מ012 בתקווה שאני לא אצטרך לשמוע את המילים "פינג גבוה" יותר בחיים.

gabbay ו-puGs תירגעו חבר'ה, זה המצב שעדיין חלקנו סובלים מלאגים.

התסכול מובן, אנשים השקיעו כסף ופיתחו ציפייה ולא קיבלו את התמורה.

תודה על ההזדהות :xyxthumbs:

אגב G-Man יש מצב שאתה מרכז בדף הראשי את הפתרונות לבעיית לאגים\FPS נפוצות בעמוד הראשי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תארת הרגע חצי מהמשחק :P היה שלב במשחק שהצלחתי למרות שלא עשיתי מה שצריך, לא הבנתי מה הם רצו אבל הצלחתי איך שהוא לרוץ לשלב הבא :P אחרי שהקשבתי ל IW היום הבנתי שהיה צריך לפוצץ שם משהו ואז אפשר לעבור בשקט ולא לרוץ כמו משוגע :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינגל פשוט איום !

העלילה ממש טובה אבל יש קטעים כל כך מפגרים !

הגעתי לקטע במנהרה, יש מסך עשן ועד שאני לא מגיע מטר ממנו לא קורה כלום, שאנ מגיע מטר ממנו יוצאים לי משם 4 איובים מרססים לי את הצורה !

בסוף עברתי את זה שזרקתי רימון במרכז המנהרה, רצתי לתוך המסך עשן, הגעתי בידיוק לנקודת הטריגר שבה האיובים יוצאים, דפקתי ספרינט אחורה התחבאתי מאחורי משהו ונתתי לחברים שלי לרסס אותם. :bash:

עכשיו אני שלב אחרי זה בקטע של מלחמה, משהו שממש מזכיר משחקי מלחמת עולם שנייה, יוצאים לך מיליון אויבים שלא מפסיקים לבוא ואתה צריך לעשות משימות שאתה בורח מהם, כי לירות בהם אין טעם, כל אחד שמורידים יבוא אחד במקומו.

עלילה פיצוץ אבל הגיימפלי כל כך מיושן, מרגיש לי כמו משחק מלחמת עולם שנייה בינוני שיצא לפני 5 שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שאלתי אבל ההודעה שלי נעלמה פה איפה שהוא..לא מוצא אותה גם בחיפוש , אני אשאל שוב..יש את הקטע במשחק שמגיעים בויאטנם לקטע בהר שצריך לרדת ולהדוף את הויאטנמים ולפי הדיבור ביניהם לפוצץ חביות נאפלם , הויאטנמים מגיעים בכמות אין סופית ואני לא מוצא מה לפוצץ , במידה ואני מגיע לנקודת ציון במורד ההר אני לא שורד יותר מ10 שניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, תעשו בדיקה בבקשה ותרשמו פה את ה ms שאתם מקבלים ..

קודם כל תסגרו כל תוכנה או כל דבר אחר שעלול להאט את האינטרנט ולהכביד ..

תכנסו ל CMD

תקלידו :

ping 195.122.135.127 -t

ותפרסמו את הפינג שקיבלתם (ms)

תודה ,זה חשוב לשרת

בין 85 ל109

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שאלתי אבל ההודעה שלי נעלמה פה איפה שהוא..לא מוצא אותה גם בחיפוש , אני אשאל שוב..יש את הקטע במשחק שמגיעים בויאטנם לקטע בהר שצריך לרדת ולהדוף את הויאטנמים ולפי הדיבור ביניהם לפוצץ חביות נאפלם , הויאטנמים מגיעים בכמות אין סופית ואני לא מוצא מה לפוצץ , במידה ואני מגיע לנקודת ציון במורד ההר אני לא שורד יותר מ10 שניות

תארת הרגע חצי מהמשחק :P היה שלב במשחק שהצלחתי למרות שלא עשיתי מה שצריך, לא הבנתי מה הם רצו אבל הצלחתי איך שהוא לרוץ לשלב הבא :P אחרי שהקשבתי ל IW היום הבנתי שהיה צריך לפוצץ שם משהו ואז אפשר לעבור בשקט ולא לרוץ כמו משוגע :lol:

תעשה מה שאני עשיתי, תרוץ במורד ההר ואז תרוץ ימינה, אפשר לעבור את השלב הזה בלי לפוצץ (לא ידוע אם זה אפשרי על הרמה הכי קשה אבל על השניה הכי קשה זה אפשרי) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקרב לחביות ותלחץ על F, זה אמור לדקור אותם ולזרוק. תעשה את זה על כל החביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כבר רשם שזה לא רלוונטי ויש שרת לפורום....

וממש יש לי כוח לקרוא 20 עמודים שלא הייתי כאן 5 שעות...

ומה האייפי של השרת שלנו?

המשחק מעולה

אני עכשיו משחק בMAXIMSKV, שעשה פעם לMW2 וכולם עשו עלי BLOCK COMMUNICATION.. משעמם ל'שחק לבד, בא לכם לבטל את מה שכבר היסטוריה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נתקעתי על זה, יש קטעים במשחק שפשוט לא ברור מה אתה צריך לעשות... במקרה הזה אתה צריך ללכת לחביות ולדחוף אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...