Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו אנשים לקנות או לא לקנות<? יש מסקנה ברורה ? יש לי בזב"ל + בזק(PRIVATE NGN) עם חבילת GAMER ואת המפרט בצד.. יותר טוב מזה ? :o

אם אתה מחפש משחק SP מצויין ומצב זומבים טוב אז מומלץ, על ה MP אני לא יכול להגיד כי לא יצא לי לגעת בו. עם GAMER לא אמורה להיות בעיה, בכללי ניראה שאין בעיה עם הפינג במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אנשים לקנות או לא לקנות<? יש מסקנה ברורה ? יש לי בזב"ל + בזק(PRIVATE NGN) עם חבילת GAMER ואת המפרט בצד.. יותר טוב מזה ? :o

אתה יכול לקנות בראש שקט: 90% מהאנשים שהיו להם בעיות הבעיות נפתרו. לי היו את הבעיות הקשות ביותר לאחר שניסיתי את כל הפקודות שניתן לרשום בקונסולה ושום דבר לא הצליח לי, עד שעשיתי את הפתרון שאמרתי מקודם. כבר יצא פאץ' אחד ועוד כמה בדרך.

ויש פה כאלה שכבר הספידו את המשחק :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש משחק SP מצויין ומצב זומבים טוב אז מומלץ, על ה MP אני לא יכול להגיד כי לא יצא לי לגעת בו. עם GAMER לא אמורה להיות בעיה, בכללי ניראה שאין בעיה עם הפינג במשחק.

SP מעולה רק חבל שהוא ממש ממש קצר,סיימתי אותו תוך איזה 5 שעות של משחק ברמה גבוהה.

יכלו להשקיע קצת יותר,גם כל משימה היא כ"כ קצרה שאתה לא מספיק לעשות כלום והיא נגמרת,

עוד חיסרון הוא שאין אפשרות לעשות SAVE באמצע המשימה אלא רק SAVE&QUIT אבל המשימות כ"כ קצרות שזה לא כ"כ משנה.

אני אישית לא הייתי קונה אותו גם כי אני לא אוהב MP וגם כי הוא נורא קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין כולם חיקו למשחק הזה כל כך גמ אני בסוף קיבלנו דבר זוועתי גרפיקה פרמתיבית מלפני 10 שנים לאגים

הם צריכים ללמוד מEA איך לעשות משחקים!!!

ללמוד מEA איך לעשות משחקים? ::)

ממה הם ילמדו בדיוק? מה Medal of honor הממוצע מינוס עם המולטיפלייר הזוועתי?

מBattlefield:Bad Comapny 2 עם הסינגלפלייר המזוויע והמולטיפלייר שגם עכשיו, הרבה חודשים אחרי היציאה שלו, עדיין לא עובד לחלק נכבד מהאנשים שקנו אותו? [ואני אחד מהם] - וזה אם נתעלם לרגע מהגיימפלי המפוצץ באגים בעצמו.

איזה פנינים EA שיחררה בדיוק לאחרונה?

NFS:HP שעדיין לא יצא אז אין לי חוות דעת עליו וCRYSIS2 שגם הוא טרם יצא?

להזכירך איזה הייפ COD:BO עשה עד היציאה שלו?

לסיכום העניין - אקטיויז'ן גנבים, טרייארק משתפרים אבל עדיין חבר'ה מאוד כושלים ומרגישים כמו הצל של אינפיניטי וורד, אבל אם יש משהו אחד שאפשר להגיד - כל המוצרים שיוצאים תחת ביתה של אקטויזי'ן הם משחקים טובים ורובם גם טובים מאוד.

EA כבר שנתיים נמרחת מאחורי אקטויזי'ן ומנסה לגנוב את הספוטלייט במגוון תחומים, ללא שום הצלחה. כל מה שיצא עד עכשיו מתחת לקורת הגג שלהם הוא ממוצא מינוס ובינוני ביותר. גם DICE, שאמורה להיות אחת החברות-בת המובילות בתחום הFPS אצל EA היא חברה צולעת. הם ממש לא מה שהם היו פעם, והם לא מסתדרים עם סצינת משחקי המולטי-פלטפורם המודרנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות בראש שקט: 90% מהאנשים שהיו להם בעיות הבעיות נפתרו. לי היו את הבעיות הקשות ביותר לאחר שניסיתי את כל הפקודות שניתן לרשום בקונסולה ושום דבר לא הצליח לי, עד שעשיתי את הפתרון שאמרתי מקודם. כבר יצא פאץ' אחד ועוד כמה בדרך.

ויש פה כאלה שכבר הספידו את המשחק :kopfpatsch:

אני חושב שחשוב לדייק כאן. ל-90% מהאנשים אולי היה שיפור משמעותי בביצועים, זה כן. אבל מכאן ועד להגיד שהבעיות נפתרו ואין לאגים וכו', זה פשוט לא נכון.

משהו עדיין רקוב במידה מסוימת במשחק. אין טעם להכחיש את זה.

השתמשתי בכל הפתרונות הנפוצים שרצים בפורומים, ועכשיו המשחק רץ סבבה, אבל פה ושם עדיין מרגישים את ה-STUTTERING.

הפאץ' שיצא עזר במידה מסוימת, אבל עדיין, זה לא שלם.

המשחק לפי דעתי רחוק מלהגיע לשיאו, או לפחות ממה שאנחנו רוצים שהוא יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...