Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 104 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אני משחק על 1680x1050 הגדרות הכי גבוהות בהכל (עם 16X)

ואני מקליט את הסרטונים על פראפס "קנוי" (;))

ברגע שהסרטון סיים להקליט, הוא באיכות מעולה, 15-16GB ל5 דקות של סרטון, בזמן שההגבלה של זה 2GB.

אני רוצה לעלות סרטון ליוטיוב, שהוא פחות ב2GB (מן הסתם), הוא איכות 1080P, יש לו INTRO והכל. ואני פשוט לא יכול, כי כל הזמן או שזה איכותי ושוקל הרבה או שזה לא איכותי ושוקל קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משחק על 1680x1050 הגדרות הכי גבוהות בהכל (עם 16X)

ואני מקליט את הסרטונים על פראפס "קנוי" (;))

ברגע שהסרטון סיים להקליט, הוא באיכות מעולה, 15-16GB ל5 דקות של סרטון, בזמן שההגבלה של זה 2GB.

אני רוצה לעלות סרטון ליוטיוב, שהוא פחות ב2GB (מן הסתם), הוא איכות 1080P, יש לו INTRO והכל. ואני פשוט לא יכול, כי כל הזמן או שזה איכותי ושוקל הרבה או שזה לא איכותי ושוקל קצת

:kopfpatsch:

ג'וני?

תראה את הסרטון האחרון שלי, 10 דקות, לא פחות ולא יותר, אני לא יודע איך אתם מגיעים למספרים כאלה,!!

אחרי עריכה בתוכנה הוא לקח לי בדיוק 1.54 ונשאר על איכות מושלמת.

אגב עומרי, למה אתה מתכוון שאתה אומר מתוח וכו'..??

[br]פורסם בתאריך: 25.11.2010 בשעה 17:39:55

שיחקתי עכשיו בשרת, כולם, פשוט כולם, בלי יוצא מן הכלל התקמפרו שם, אלה שחקנים לא מהפורום כמובן, עשיתי משהו בפעם הראשונה, יצאתי מהשרת ונתתי קיק לכולם,

שיתחלפו השחקנים לפחות, הזהרתי ארבעה סיבובים, בעטתי אחד, שניים ,שלושה, כלום, לא לומדים לקח ולא שמים זין :D

נתתי קיק קולקטיבי ..זה היה גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

ג'וני?

תראה את הסרטון האחרון שלי, 10 דקות, לא פחות ולא יותר, אני לא יודע איך אתם מגיעים למספרים כאלה,!!

אחרי עריכה בתוכנה הוא לקח לי בדיוק 1.54 ונשאר על איכות מושלמת.

אגב עומרי, למה אתה מתכוון שאתה אומר מתוח וכו'..??

אני מקליט את הסרטון, שם אותו בWINDOWS MOVIE MAKER (דרך אגב, באיזה תוכנה אתה משתמש, בWINDOWS MOVIE MAKER או בWINDOWS LIVE MOVIE MAKER? (שתי תוכנות שונות לגמרי), מוסיף פתיח, סיום (Jonnyboy, TDM, Rate comment blah blah) ואז באילו הגדרות אני שומר את הסרטון? בWINDOWS MOVIE MAKER ההגדרות הכי טובות הם 480P, הסרטון לא מצליח להיכנס (יש איזה ERROR ולפי מה שקראתי באתר של , ה"תסמינים מעידים" על בעיה בCODEC, שהWINDOWS LIVE MOVIE MAKER לא יכול לקרוא אותו)) לWINDOWS LIVE MOVIE MAKER. ובסוני ווגאס אני יכול לעשות את זה על 1080, עם פתיח וסיום מרהיבים למדי. אבל כל קובץ מגיע ל20 GB...

איך לעזאזל אתה עושה את זה??

[br]פורסם בתאריך: 25.11.2010 בשעה 17:39:55

שיחקתי עכשיו בשרת, כולם, פשוט כולם, בלי יוצא מן הכלל התקמפרו שם, אלה שחקנים לא מהפורום כמובן, עשיתי משהו בפעם הראשונה, יצאתי מהשרת ונתתי קיק לכולם,

שיתחלפו השחקנים לפחות, הזהרתי ארבעה סיבובים, בעטתי אחד, שניים ,שלושה, כלום, לא לומדים לקח ולא שמים זין :D

נתתי קיק קולקטיבי ..זה היה גדול

חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי...

התוצאה הראשונה והכי טובה הביאה אותי לזה

http://wiki.answers.com/Q/How_do_you_convert_Sony_Vegas_files_to_get_on_YouTube

אבל אתה לא מבין מה הבעיה שלי. אני יכול לעשות בדיוק את מה שכתוב שם. ועשיתי את זה, פשוט בWINDOWS MOVIE MAKER (לא בLIVE WMM) אין אפשרות לעשות RENDER על 1080P... מה אתה לא מבין בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ג'וני, תתקין live .

תתקין את הגרסה האחרונה של 2011, ה movie maker שם זה סרט אחר, ברור שזה לא ווגאס ,אבל ההבדלים בניהם באים לידי ביטוי בעריכה ובאפשרויות בלבד, לאיכות אין קשר. זה מוציא 1080p נקי וצמוד למקור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ג'וני, תתקין live .

תתקין את הגרסה האחרונה של 2011, ה movie maker שם זה סרט אחר, ברור שזה לא ווגאס ,אבל ההבדלים בניהם באים לידי ביטוי בעריכה ובאפשרויות בלבד, לאיכות אין קשר. זה מוציא 1080p נקי וצמוד למקור

תודה רבה רבה רבה רבה

עכשיו זה מעלה לי את הסרטון על איכות 1080P עם פתיח וסיום יפים יותר, במשקל 600MB :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

ממש תודה ליאור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה שיחקתי היום לראשונה במשחק(MP)

אחלה משחק,מהיר,קיצבי,ולא משעמם בכלל

אין פריזים אין כלום,מזכיר את cod4 ואת mw2 בשילוב מעניין

אולי אני אומר את זה כי מכל מה ששמעתי פה ציפיתי לגרוע ביותר

המשחק עצמו רץ לי חלק על 60 fps ועם 100-120 פינג שזה סביר לפי דעתי

יש לי רק תקיעות קטנות כאלה של משו מוזר

יש לי שאלה

יש לכם עצות איך לשפר את הביצועים של המחשב/משחק עם פקודות וכו'?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW סיימון איזה סקוורררררררררררררררררררררררז. ;)

חבל שאני במעונות...אני מרגיש כמו איזה חייל שנפלט מיחידת עילית ועכשיו הם מספרים את כל סיפורי הגבורה שלהם מסביב למדורה...לא נורא תמיד גם החילים האלה מקבלים את ההזדמנות, שזה מתאים לי כי אני אוהב להיות MARTYR(על דגלים,לא ההוא עם הרימון..) נפגש במוצש חברים.+עם כמות הסוסים שיש לנו פה והנזק שהם עושים כבר היה אפשר לטעות ולחשוב שאנחנו פרשי האפוקליפסה.

-מעבר לכל המחמאות העצמיות,מה אתם חושבים על הלהביור-משהו מחוץ לחוק או סביר לשימוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...