Sandy Bridge - פרטים ומחירים - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sandy Bridge - פרטים ומחירים

rodnik

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שגם קיט גורו שמו את ידם על המעבד:

http://www.kitguru.net/components/cpu/faith/intels-sandybridge-2nd-generation-core-technology/

רק לא הבנתי למה אין בנצ' עדיין ???

מצחיק שאף אחד עדיין לא יודע בכמה המעבדים האלה יהיו חזקים מהמעבדים הנוכחיים, יש מקומות שטוענים ב-10% ויש כאלה שטוענים שב-30%.

עצבים איתם :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שגם קיט גורו שמו את ידם על המעבד:

http://www.kitguru.net/components/cpu/faith/intels-sandybridge-2nd-generation-core-technology/

רק לא הבנתי למה אין בנצ' עדיין ???

מצחיק שאף אחד עדיין לא יודע בכמה המעבדים האלה יהיו חזקים מהמעבדים הנוכחיים, יש מקומות שטוענים ב-10% ויש כאלה שטוענים שב-30%.

עצבים איתם :s07:

כבר פורסמה ביקורת בANAND

הSANDY במצב של CLOCK TO CLOCK מול הNEHALEM\WESTMERE עולה ב5-10 אחוז ברוב המקרים ולפעמים קופץ ל 15%.

בואו נזכור שOC לLYNNFIELD מעלה גם את הQPI ואת מהירות בקר הזיכרון ככה שאם מסתכלים על OC

אין טעם לקחת SANDY ביחוד לנוכח העובדה שהבדלי התדר בין 32NM ל45NM אצל (I5 6XX מול 7XX ) עומדים על 300-400MHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר פורסמה ביקורת בANAND

הSANDY במצב של CLOCK TO CLOCK מול הNEHALEM\WESTMERE עולה ב5-10 אחוז ברוב המקרים ולפעמים קופץ ל 15%.

בואו נזכור שOC לLYNNFIELD מעלה גם את הQPI ואת מהירות בקר הזיכרון ככה שאם מסתכלים על OC

אין טעם לקחת SANDY ביחוד לנוכח העובדה שהבדלי התדר בין 32NM ל45NM אצל (I5 6XX מול 7XX ) עומדים על 300-400MHZ

אני יודע שפורסמה ביקורת באנאנד אבל אני רוצה לראות עוד ביקורת.

לפי אנאנד ה-2400 מהיר מ- I5 760 ב-20%+ ואני לא חושב שיש טעם להכניס OC של ניהלם למשוואה שכן גם לסנדי אפשר לעשות את אותו הדבר.

קצת הגזמה לומר שההבדל הוא 5%, אם זה היה כל ההבדל אז היו מוציאים את אותם של ניהלם שוב עם תדרים גבוהים יותר וסוגרים עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^טוב זה בכלל נראה לי מזוייף, למה בכלל להוציא דולר אחד על תכנון וביצוע של ארכיקטורה חדשה אם היא כ"כ דומה בביצועים??

עוד הביקורת של אנאנד נתנה יתרון של 20%~ לסנדי, פה היתרון הוא פשוט מזערי, אין בזה הגיון...

ההשוואה היא גם למעבדים היקרים, אני חושב שאת רוב המשתמשים מעניינים דגמי ה-I5 2400\2500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...