Sandy Bridge - פרטים ומחירים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sandy Bridge - פרטים ומחירים

rodnik

Recommended Posts

אהלן,

ראיתי את הטבלה הבאה ואני חושב שהיא תעניין הרבה אנשים פה:

47712010.png

מסתמן אם כך שהתענוג יעלה לנו 1300 ש"ח+ לגרסה הבסיסית של מרובעי הליבה...

מעבדי ה-I5 צפויים לצאת ב-9 לינואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השאלה אם זה אמיתי או לא..

ואיך הגעת ל-1300 ש"ח?

163 אירו כפול 5.05, תוסיף מע"מ, תעגל על משלוח, קיבלת 1000 ש"ח. החנויות והספקים יעלו מחיר עד ל-1300??

760 i5 עולה אלף בארץ, במיקרוסנטר - 630ש"ח

תסיק מסקנות.

אני מהמר על 1350 ש"ח + 70 שקל על קירור בסיסי + 150 שקל יותר על בסיסי...לא משהו לחכות לו כשאייבי ברידג' מגיע 10 חודשים אחרי :cwm10:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כנראה המקור של רשימת המחירים הזאת:

http://www.computerbase.de/news/hardware/prozessoren/intel/2010/oktober/preise-und-weitere-benchmarks-zu-sandy-bridge/

לא נראה כמו משהו רשמי, ואולי זה בכלל כולל מע"מ אירופי כלשהו. [br]פורסם בתאריך: 1.11.2010 בשעה 23:07:20

760 i5 עולה אלף בארץ, במיקרוסנטר - 630ש"ח

תסיק מסקנות.

מה זה מיקרוסנטר ולמה המחירים שם בשקלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i5 760 - מחיר נקוב הוא 205 דולר ליחידה בקניית אלף.

http://ark.intel.com/Product.aspx?id=48496

205 כפול 3.65, בתוספת מע"מ 16.5% זה 871 ש"ח. תוסיף עלות משלוח, והיתרה זה מה שמרוויחים בתי העסק.

רשימת המחירים של זה דבר נחמד אבל לא נאמן לעובדות בשטח, יש לא מעט חנויות בארה"ב ובאינטרנט שמוכרות את ה-760 במחיר שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשימת המחירים של זה דבר נחמד אבל לא נאמן לעובדות בשטח, יש לא מעט חנויות בארה"ב ובאינטרנט שמוכרות את ה-760 במחיר שציינתי.

הטבלה בראש הדיון מתיימרת להיות רשימת מחירים של שהודלפה, או מתיימרת להיות "עובדות בשטח" שהודלפו מחנות כלשהי?

מה מופיע קודם, המחירון של או המחירון במיקרוסנטר?

אם הטבלה היא מחירון של שהודלף, אז הרי ש i5 2400 לא יעלה בארץ יותר מ-1100 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטבלה בראש הדיון מתיימרת להיות רשימת מחירים של או "עובדות בשטח"?

מה מופיע קודם, המחירון של או המחירון במיקרוסטור?

תמיד אפשר לחכות לנתונים רשמיים של ו"למחירון הישראלי", הרי הכל פה השערות על בסיס המידע שניתן לנו פה.

ותעזוב את מיקרו-סנטר, יש עוד חנויות שמוכרות במחירים נמוכים מאלו שאינטל רושמת ותאמין לי שהן מרוויחות יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן לא, היא מפסידה על זה.

כל מחיר שנמכר מתחת למחיר שאינטל רושמת זה מחירה במחירי הפסד, והרבה חנויות מודות שהן עושות את זה כדי למשוך לקוחות לשאר המוצרים בחנות, או להיפתר ממלאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר לחכות לנתונים רשמיים של ו"למחירון הישראלי", הרי הכל פה השערות על בסיס המידע שניתן לנו פה.

בין הנתונים הרשמיים של לבין "המחירון הישראלי" של מעבדי יש קשר דיי הדוק במציאות לאורך זמן.

לוקחים את הנתון הרשמי של , כופלים אותו בשער הדולר, כופלים את התוצאה במע"מ, ומוסיפים 5-10% לכל היותר על הוצאות משלוח ועל הרווח של הישראלים, ומקבלים את "המחירון הישראלי".

זה לא מעניין האם הישראלים משלמים בארה"ב בפועל את המחיר הנקוב ע"י אינטל או מחיר נמוך יותר אצל סוחר כזה או אחר שמוכר בזול בגלל הסיבות שלו. המציאות מראה קשר בין הנתון הרשמי באתר של אינטל, לבין המחיר בחנויות מחשבים גדולות בישראל. על סמך הקשר הזה אנחנו יכולים לשאר מה יהיה המחיר בארץ עבור חדשים בהינתן נתון רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין הנתונים הרשמיים של לבין "המחירון הישראלי" של מעבדי יש קשר דיי הדוק במציאות לאורך זמן.

לוקחים את הנתון הרשמי של , כופלים אותו בשער הדולר, כופלים את התוצאה במע"מ, ומוסיפים 5-10% לכל היותר על הוצאות משלוח ועל הרווח של הישראלים, ומקבלים את "המחירון הישראלי".

זה לא מעניין האם הישראלים משלמים בארה"ב בפועל את המחיר הנקוב ע"י או מחיר נמוך יותר אצל סוחר כזה או אחר שמוכר בזול בגלל הסיבות שלו. המציאות מראה קשר בין הנתון הרשמי באתר של אינטל, לבין המחיר בחנויות מחשבים גדולות בישראל. על סמך הקשר הזה אנחנו יכולים לשאר מה יהיה המחיר בארץ עבור חדשים בהינתן נתון רשמי.

בסדר, אני מקבל את התגובה הזאת ואני מקווה שאתה צודק ואני טועה.

בתכל'ס אני מצפה ל-2400 בפחות מאלפייה, אחרת מה הטעם? :s05:

ודרך אגב - למה אינטל הורידה את הקאש ל-6MB? האם זה לא מוריד את הדור הבא לביצועים של הדור הנוכחי? (שיפרו ארכיקטורה אבל הורידו במקום אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...