מישהו משחק בGOTHIC 4? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו משחק בGOTHIC 4?

ag43

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבאזז שRISEN יצר, או חוסר הבאזז שלו, הוא דוגמא טובה מאוד למשמעות של פרנצ'ייז מוכר..למרות שRISEN הצליח להיות גות'יק במלוא מובן המילה, ועשה זאת טוב מאי פעם מכמה בחינות( ללא ספק המשחק המאוזן והמלוטש ביותר בסדרה), הוא זכה להתעניינות עגומה למדי, גם במיקרוקוסמוס של הפורום הזה..כי כמעט אף אחד לא ידע מה ומי באמת עומדים מאחוריו..

בכל מקרה, נראה שההתעניינות בשני המשחקים פחותה למדי, לפחות ביחס להערכה והכבוד שהיו לסדרת גות'יק פעם, לפחות בתחומי הנישה שלה..אני רק יכול להניח שגות'יק 3 איכזב הרבה מאוד אנשים וגרם לכל הסדרה לרפוטציה שלילית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ש3 הרס הרבה עם כל הבעיות שהיו לו.

אבל למען האמת 1 ו 2 מעולם לא היו רבי מכר בגירסה האנגלית.

הם סבלו מהפצה עלובה ומאוחרת.

אבל הם היו מאוד מיוחדים בעולם הRPG ומי שאוהב את הסגנון ויצא לו לשחק תמיד יסתכל עליהם אחורה בנוסטלגיה.

אז אפשר לומר שנגמרה סדרת GOTHIC הקלאסית, והתחילה סדרת GOTHIC אחרת.

בכל זאת זה עדיין משחק מהנה עם אווירה גוטיקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משחק ונהנה-דיינו. אני מתקשה לראות במשחק הזה איזשהו קשר לגות'יק..הוא הזכיר לי יותר את DIVINITY 2..

אין ספק שהסדרה מעולם לא הייתה רב מכר, אך הייתה לה פופולריות בלתי מבוטלת באירופה- כזו שהספיקה, כנמתבקש, בכדי להמשיך ולהוציא משחקים תחת הפרנצ'ייז במשך עשר השנים האחרונות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת מזכיר לי את הדיבורים על FALLOUT 3.

חברה אחת קונה את הזכויות לסדרת משחקים, והופכת אותו למשהו אחר.

ואז המון אנשים ששיחקו בקודמים מתרעמים על כך שהורסים משהו טוב.

והם צודקים.

אבל אם לא היו קוראים לזה GOTHIC אלה רק ARCANIA לא הייתם משחקים ונהנים מזה ?

אז יאללה לפרמט את הראש ולתת למשחק צ'אנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נחמד, הקרבות קצת מגושמים ולא זורמים, אבל יותר טוב מrisen, ששם להילחם ב2 אוייבים ביחד זה לא אפשרי כי זה פשוט ננעל על אחד האוייבים והשני עומד בצד ומתבונן בך.

- המשחק מקרטע מאוד על 9600gt, ברזולוציה 1680x1050.

מחר אני אשים 5770 ואנסה לעבור את ה2.7Ghz עם הq6600 שמסרב בכל תוקף להגיע ל3Ghz יציב (G0).

[glow=red,2,300] שאלה:

- המשחק משתמש בPhysx, ועל פי מה שקראתי באינטרנט הוא משתמש במעבד לפונקציה זו. - לא אמור להיות יתרון לכרטיסי NVIDIA? ומי שיש לו כרטיס ייעודי לPhysx לא אמור להריץ את המשחק יותר טוב?

או שזה שונה ממשחקים כמו Batman AA ו-Mafia 2??

[/glow]

מישהו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, את גותיק 3 בהגדרת ultra-high כבר ראיתם? רק תדאגו לתחתונים חלופיים

http://www.pcgameshardware.de/aid,762954/Gothic-III-Ueberragende-Optik-dank-CP-v174-und-PCGH-Ultra-Config-mit-HD-Video/Rollenspiel-Adventure/Test/

והמשחק די שחיק וחסר באגים עם פאץ' 1.74 שנעשה על ידי הקהילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המשחק המלא עובד בסדר, אך ללא סאונד בזמן המשחק. מישהו יודע האם יש פאץ' שמסדר את העניין כי אני לא הצלחתי

ניסית להיכנס לאתר של יצרנית לוח האם שלך ולעדכן עבור כרטיס הקול? אולי יש דרייבר יותר מעודכן מזה שמותקן אוטומטית ע"י מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...