מישהו משחק בGOTHIC 4? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו משחק בGOTHIC 4?

ag43

Recommended Posts

הקוד של המשחק הזה גורם ל CRYSIS להראות טוב...המשחק עצמו נחמד מאוד אבל קשה לא להתיחס לעובדה שעם 9600GT הוא לא עובד, כרטיס שגם את CRYSIS הראשון יפעיל בצורה מכובדת. עצוב ש מוכנים שהלוגו שלהם יופיעה על כשלון כזה, רק מראה כמה התוכנית שלהם לקידום משחקים לא שווה שום דבר, במצב הזה אני מעדיף שהמשחק לא יצא ל בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אומרים שזה בגלל המפיצה jowood והם תמיד הציבו תנאים חרא למפתחת piranhabytes למשל בגותיק 3 ובגלל זה הוא היה מפוצץ בבאגים עד שבאו הקהילה והוציאו פאץ' משלהם

הבנתי שעכשיו יש חברה חדשה שעשתה את 4 ולפי מה שאתם אומרים jowood התעללה גם בהם

איפה בליזארד שילמדו אותם שתאריך יציאה של משחק זה ™SOON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק זז חלק על המחשב שלי.

אומנם בהגדרות גבוהות הFPS לא משהו אבל זה לא מאיט את המשחק עצמו ואפשר לומר שזה שחיק אבל לא אידיאלי.

אם מורידים כמה הגדרות פחות חשובות זה הרבה יותר טוב, ואם מורידים לMEDIUM או LOW זה כבר זז טוב מאוד אפילו.

אני מנחש שגם 9600GT יוכל להריץ את זה כל עוד המעבד חזק מספיק

בכל מקרה שכל אחד יבדוק אצלו עם הדמו.

יכול להיות שזה לא זז טוב עם כרטיסי ATI באופן כללי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה קשור לכרטיסי ATI

אני די בטוח שהקירטועים שהוא ראה היו קשורים לחנק של המעבד

אתה למשל ראית שהמשחק זז לך חלק אבל בקטע של הפריימים יכולת להרגיש שהתמונה לא הכי חלקה, זה קטע של FPS

אבל שהמשחק במצב של sluttering זה כבר מעבד, זה מזכיר לי את הזמן שhl2 יצא ומי שלא היה לו מעבד של 2.4GHZ לפחות היה משחק עם המון תקיעות ולא בגלל הכרטיס מסך (כי גם עם 1 ג'יגה לגרסה הראשונה של סורס והגדרות גרפיקה הכי נמוכות היו תקיעות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק דמו.

אפשר לצפות שיעשו לזה עוד אופטימיזציה, אבל שום דבר לא בטוח.

אם גם המעבד וגם הכרטיס על דרישות מינימום אז זה הגיוני שהמשחק יהיה רגיש לקרטועים.

אם יש לך מעבד חזק יותר עם 4850 אז המצב כנראה יהיה יותר טוב.

תוריד את הדמו ודווח מה המצב.

אצלי הבדיקה די דומה מהבחינה הזאת.

המעבד חזק מאוד, אבל הכרטיס מתקרב לדרישות מינימום.

הדמו בדרך, נראה מה יהיה.

שיחקתי במשחק המלא לא בדמו...

דבר שני - שיחקתי ברזולציה יחסית נמוכה ועדיין המשחק קירטע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשחק המלא לא בדמו...

דבר שני - שיחקתי ברזולציה יחסית נמוכה ועדיין המשחק קירטע...

אז למה אני משחק בדמו כמו מפגר ?

ואני שיחקתי ברזולוציה גבוהה דווקא והיה אפשר לכוון שזה יזוז חלק.

בקיצור כנראה שהמעבד משפיע הרבה על המשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נחמד, הקרבות קצת מגושמים ולא זורמים, אבל יותר טוב מrisen, ששם להילחם ב2 אוייבים ביחד זה לא אפשרי כי זה פשוט ננעל על אחד האוייבים והשני עומד בצד ומתבונן בך.

- המשחק מקרטע מאוד על 9600gt, ברזולוציה 1680x1050.

מחר אני אשים 5770 ואנסה לעבור את ה2.7Ghz עם הq6600 שמסרב בכל תוקף להגיע ל3Ghz יציב (G0).

שאלה:

- המשחק משתמש בPhysx, ועל פי מה שקראתי באינטרנט הוא משתמש במעבד לפונקציה זו. - לא אמור להיות יתרון לכרטיסי NVIDIA? ומי שיש לו כרטיס ייעודי לPhysx לא אמור להריץ את המשחק יותר טוב?

או שזה שונה ממשחקים כמו Batman AA ו-Mafia 2??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מתקין את המשחק ועשיתי כהרגלי חיפוש מהיר לPATCH.

מסתבר שיש איזה HOTFIX שמשפר משמעותית את הביצועים במערכות מסוימות.

http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=3633&id=22309

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1505961

משתמשי STEAM כבר מקבלים את העדכון דרך העדכון האוטומטי.

Patch for Arcania - Gothic 4 in review: Up to three times higher fps, less stuttering

Since yesterday evening is the release patch for Arcania - ready Gothic 4. In the PC Games Hardware test checks whether the software patch improves performance. And yes, he does it - and enormous. Shakes her Gothic 4? After the patch is no longer likely. (Mark Sauter, 10/13/2010)

Arcania - Gothic 4 [source: see gallery] Arcania officially released - Gothic 4 yesterday, on 12 October. Publisher JoWooD decided, however, the game already at 09 October unlock, so fans can at the weekend to visit the world of Arcania - however, a patch release announced. This, however, seemed only yesterday evening (Arcania-Patch als lokaler PCGH-Download). Up to that time, many buyers complain of a very poor performance, Jowood promised help.

Arcania - Gothic 4 [source: see gallery] Arcania - Gothic 4 [source: see gallery] Arcania - Gothic 4: Performance before the patch

Without a patch, that is version 1.00, is characterized by a Arcania fps performance, depending on the area between barely acceptable (around 30 fps!) And catastrophic (under 15 fps). And on our Win7 system with a Geforce GTX 480 and a Phenom II X6 1090T in 1024 x 768 pixels! Far more unpleasant than the low frame rates, the constant stuttering, the game is stuttering while streaming data - which is inevitable when walking through the landscape - terrible to himself. According to the version lacking Jowood 1:00 above all, the dual- and various multi- optimizations, at least in the demo were former active. The absolute power on the island start Feshyr is clearly higher than on the large main island Argaan or in cities.

Arcania - Gothic 4: Benchmark-scenes and performance after the patch

The release patch now adds the missing optimizations. To test the effects, we use two 90-second benchmark scenes: one leads us to Feshyr of the shaft at the start hut through the small village past the bridge guard Knut addition to the fields. The second starts near Tooshoo mage tree, out into the swamp and into a hill.

The extra output is enormous: With only two cores, the power increases to Feshyr more than 50 percent, to Argaan two and a half times (+145%!). Four or six cores will benefit as much as 60 percent (Feshyr) up to 170 percent (Argaan)! The unmapped Min fps rise reproducibly much as threefold. The extremely annoying stutter disappears, only on a dual is an occasional stuttering reported. What can we, in contrast to our preview version to verify only a very limited extent, a (drastic) fps increase from four to six cores - we are therefore involved with Jowood name.

sirsmithy is offline Reply With Quote[/quote

]

אמרתי או לא אמרתי שיעשו אופטימיזציה ? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלחימה הרבה יותר כיפית מהמשחקים הקודמים.

יש שילוב טוב של התקפה, הגנה, גילגולים הצידה, וקסמים.

לא מתים תוך רגע כמו במשחקים הקודמים.

אפשר להילחם בכמה בבת אחת.

וזה מספיק מאתגר ברמה שאני משחק (HARD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסדרת גות'יק (אמור) להיות קהל מעריצים לא קטן בפורום הזה, אבל הבעיה היא שזה לא באמת משחק מסדרת גות'יק..

ברגע שהמפתחת החדשה הודיעה שהמשחק יהיה "לינארי יותר מקודמיו" הנחתי שהסוף קרוב..לא שיש לי משהו נגד לינאריות(שמונעת על ידי עלילה ואטמוספרה איכותית..), אבל בסדרה שזה ה-היילייט שלה..זה כמו שפוליפוני יודיעו שבגראן טוריזמו הבא ילכו ברגל..

אחרי שעיינתי בכמה ביקורות וראיתי שחששותי התגשמו במלואם..משחק לינארי, עם קווסטים רדודים ומועטים, דמויות חד מימדיות וכולי..האנטי-גות'יק המושלם..

המשחק עבר DUMB DOWN עבור הקונסולות וההמונים..ונראה שלחלק מהמבקרים, אשר לא שמעו על הסדרה מימיהם- זה מספיק, אבל כל מי שראה והבין מה היה הקסם של הסדרה יודע שזה פשוט לא זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...