קבע או צבא אמריקה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבע או צבא אמריקה?

Jonnyboy

Recommended Posts

מקרה קלאסי של ילד שחושב שהוא בלתי פגיע.

את הכאפה מהחיים אתה תקבל בכל מקרה, אנחנו מנסים להקל עלייך קצת בדיון הזה, גם אם נראה לך שכולם תוקפים אותך סתם. אני מציע לך לקרוא את מה שרשמו לך, ולנסות להפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא שוק, זה פשוט לא משהו שאתה רוצה לראות, ושוב תתבגר מעבר לשלב של הטלטאביז לפני שאתה אומר שאתה חושב שזה בסדר לראות גופות ביום יום, ואם לא אז טיפול דחוף אחרת יש יותר סיכוי שתגיע לFBI Top Wanted מאשר לקולג' ממומן ע"י צבא ארצות הברית...

לא נראה לי שאני אצליח לעקוף את BEN LADEN. ;D

הייתי בצה''ל בגבעתי ויצאתי משם בגלל פציעה.

בתחילת הטירונות אתה יודע כמה אנשים היו עם מוטיבציה בשמיים ודיברו על זה שלא אכפת להם למות\להיפצע בשביל העם והמדינה

ושהם רוצים לצאת לקצינים ולהישאר הרבה שנים בקבע בתור לוחמים?

99% מהאנשים אמרו את זה.

בסוף הטירונות לא היה אחד שאמר את זה - כולם רק חיו מיציאה ליציאה.

אתה גיבור גדול יושב בבית הנוח שלך עם המשפחה ומדבר על זה שלא אכפת לך לעזוב.

אתה ילד - תתבגר

ואני גם מאוד מקווה שזה לא יקרה לי.

וכנראה את החובה בארץ אשרת, אקח חופשה של איזה שנה, ואז אשרת בארה"ב, ובארה"ב צריכים גם ג'ובניקים, אז במקרה שאתפוס רגליים קרות, אשרת מתוך הבסיס...

כן איזה כייף לראות אוזניים נחתכות,ידיים כרותים,חברים שלך צורחים. צרחות אללה ואכבר. ערבים שיורים עליך RPG כשאתה כלוא בבית של איזה זקנה לבנונית מסריחה!!

יאאאאאאאאא איזה כייף,כמובן אחרי הכול אתה respawn בנקודה חדשה ושוב מתחיל להרוג מחבלים ומקבל על זה Rank points.

אחי אתה ילד ,תפסיק לשחק COD זה לא ככה,טמבל.

עלק תשרוד בעיראק,אתה תשתין מפחד רק ביציאה הראשונה שלך למבצע אמיתי.

מה הבעיה שלך? לפני שידעתי מה זה FPS, אני רציתי לשרת בצבא בקבע, ואז גיליתי את צבא ארה"ב, ואת זה שהם מממנים לך את הקולג' ומסדרים את החיים באופן כזה או אחר, ואמרתי לעצמי, אני אשרת את 2 המולדות שלי, את וארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת,אני דווקא הגעתי למסקנה שסף הטימטום עולה פשוט מדור לדור ואתה ההוכחה לכך. :kopfpatsch:

דרך אגב עוד מעט יהיה אחלה מסיבה,מלחמה ענקית,אסור לך לפספס והיא תתרחש פה על אדמת . אז יאללה תגייס לצה"ל לקרבי הכי אחי ותתחיל להשיג Headshot points

yea bro,USA Rulezzzzzz! :smile1:[br]פורסם בתאריך: 15.10.2010 בשעה 20:01:55

הכי טוב תשרת בתור פקידה וגם תוכל לשחק COD בזמן שהמפקד האמריקאי ירגיש מסופק אחרי השירות המדהים שלך :yelclap:.

מה הבעיה שלך?

וכמו שכתבתי למעלה, לפני שידעתי מה זה FPS, עוד כששיחקתי PUFF PUFF רציתי לשרת בצבא, ולתרום את כל מה שאני יכול. וזה לא בלתי אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה כאילו כזה מגניב כאילו COD אבל יותר אמיתי כזה, לא? חחח

מה בגלל החתימה שלי כולם עולים עליי?!

מה אתם עיוורים? לפני שידעתי מה זה FPS-FIRST PERSON SHOOTER ידעתי שאני רוצה לשרת קבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נראה לי כאילו אתה באמת רציני לגבי הרעיון הזה.

אם היית באמת רציני לגבי זה כבר היית אמור לדעת את כל הדקויות של החוק והאזרחות הכפולה והעניינים.

אבל נגיד ואתה רציני, למה דווקא ארה"ב?

למה לא הלגיון הצרפתי לדוגמא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נראה לי כאילו אתה באמת רציני לגבי הרעיון הזה.

אם היית באמת רציני לגבי זה כבר היית אמור לדעת את כל הדקויות של החוק והאזרחות הכפולה והעניינים.

אבל נגיד ואתה רציני, למה דווקא ארה"ב?

למה לא הלגיון הצרפתי לדוגמא?

כדי יש לי גם אזרחות אמריקאית

ואני לא כל כך מכיר את כל החוקים...

כי ארה"ב היא המולדת שלי

כי זה מצוין לרזומה

יש להגביל את גילי המגיבים פה,הטימטום שלהם מעצבן אותי. :pissed:

וכי אתה בן אדם ממש חסר דימיון יצירתיות ושכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DANKER אתה הורג פה את הילד , תשמע אני אישית גדלתי על סרטי פעולה של אנולד וואנדם תמיד חשבתי איזה מגניב להיות הם ,ומורעל סיירות, עד שגדלתי וגם התגייסתי

והעולם השתנה , במלחמת לבנון השניה כשניכנסו הרגשתי כמו בסרט להציל את טוראי ראיין וגם כאן זה היה חודש קשה במיוחד.

אז הוא בן 15-16 יש לו חלומות , מותר לא? אני מאמין להרבה מאיתנו היו. הוא יתבגר.

והתגובה לפני אחרונה :xyxthumbs: עם TITFUCK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אולי הגזמתי ,אבל כדי לו להתעורר.

חמוד אף אחד לא יכול להכין אותך לצבא ולחוויה שם.

חוויה, אתה אמרת שזה חוויה, אתה אומר "אתה יודע מה עשיתי במלחמת לבנון השנייה??".. זה מה שאתה אומר, ואתה גאה בעצמך, בזה שעזרת למולדת שלך, במלחמת לבנון השנייה, נכון? אז גם אני רוצה להיות גאה בעצמי, על זה שעזרתי למולדת שלי, ולא משנה מה תגידו לא ימנע ממני להתגייס לצבא ארה"ב ולשרת את המולדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שלא אשרת בארץ? אני אשרת בארץ את החובה בתור נראה לי לוחם דבור, זה מה שאבא שלי וסבא שלי עשו, ואין יותר מדי התקלויות בדבור. מדי פעם רואים איזה אונייה באה לגבול הטריטוריאלי שלנו בודקים אישורים, מוודאים שאין שום מטען ומורידים אותם בנמל. רק פעם אחת לאבא שלי הייתה התקלות עוינת באמת.

אני אוהב את הים וכו'

ואז אטוס לאמריקה לחופש של שנה, ולאחר מכן, אני מתכנן להתגייס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שכל האנשים שמתעצבנים פה הם אלה שהיו בשטח, תשמעו, אולי אתם עברתם טראומות רציניות אבל תנסו לא להוציא את זה על הילד, תעשו לו ולשאר האנשים שקוראים את האשכול הזה טובה ותסבירו לו קצת יותר בעדינות

אני לא אומר שהוא לא חי בסרט, לדעתי בראש שלו כל הקטע של החוויה של לשרת זה קצת מנופח והוא לא הסתכל על האותיות הקטנות כשהוא קרא על כל ההטבות שהוא מקבל, אבל זו לי סיבה להיות כל כך תקיפים כלפיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...