קבע או צבא אמריקה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבע או צבא אמריקה?

Jonnyboy

Recommended Posts

לפני שבוע פגשתי תייר אמריקאי,

התחלנו לדבר ובין היתר שאלתי אותו מה דעתו על צה"ל ולאן הוא רוצה להתגייס...

הוא ענה לי חד וחלק שצבא ארצות הברית זה חסר ערכים שלא שם קצוץ על אף חייל שנהרג להם, בציטוטו "there so many so they just dont give a shit".

עוד הוא ענה שהוא רוצה להתגייס לצה"ל, שיש בו ערכים ושבו סופרים את המתים ומנסים להציל את השבויים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יופי שהוא רוצה. הוא גם מודע לזה שבשביל להיות חייל בצה"ל אתה צריך להמשיך להיות ילד קטן לעוד שלוש שנים ולסמוך על ההורים כמשענת כלכלית? ערכים זה טוב ויפה אבל מבחינה "אגואיסטית" עדיף לשרת בצבא ארה"ב מאשר בצה"ל, שנותן תמורה מאוד רעה למשרתים בו. גם כלכלית וגם מבחינות אחרות.

לפותח הדיון... התנאים שאתה מדבר עליהם(אוטו חינם בלה בלה בלה) הם אחרי שנים על גבי שנים של שירות קשה ומתיש. תהיה בטוח שאם תוצב באפגניסטן לא יהיה לך מאזדה פרטית ליסינג על חשבון משלם המיסים האמריקאי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה ברור, אחרי שנים של שירות, אחרי שאתקשח כבר שם, ואתרגל לתנאים, ואנסה להיחלץ ממצבי לחץ, כי זה יכול לשגע בן אדם, אחרי הרבה זמן, כן, יהיו לי המון הטבות, ואפילו אחרי שנתיים יתחיל להיות לי המון כבוד בחנויות וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאשרת חובה בארץ, בתפקיד פשוט יותר, אולי מודיעין. אקח הפסקה, אולי אעבוד בעבודות לקצת כסף מהצד, של שנה בערך, ואז אתגייס לצבא האמריקאי, מה אתם אומרים?

אני אומר את זה בידיעה שזה ירגיז אותך, כי אני זוכר מה הרגשתי כשאמרו לי את זה לפני כמה שנים, אבל זה פשוט נכון.

אתה תגדל ותרד מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רוצה/יכול להיות קרבי? למה מודיעין...?

כי הפרופיל שלי הוא דווקא טוב, ואני לא ארמה אותם ואלך לקב"ן, אז ברור שבאמריקה אני כבר במילא אהיה קרבי, בשירות בארץ אנסה להנות מפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תיהיה במודיעין מדינת לא תיתן לך בשום מצב להגייס לצבא ארה''ב גאון.

ולכל המגיבים פה שבצבא או אחרי הצבא :

אתם יודעים שאחרי חודש בצבא הוא בחיים לא ירצה ללכת לקבע ובטח שלא להתגייס לצבא אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תיהיה במודיעין מדינת לא תיתן לך בשום מצב להגייס לצבא ארה''ב גאון.

ולכל המגיבים פה שבצבא או אחרי הצבא :

אתם יודעים שאחרי חודש בצבא הוא בחיים לא ירצה ללכת לקבע ובטח שלא להתגייס לצבא אחר

לא חשבתי על זה..

אתם יודעים אני לא בקיא כל כך בתורה הזאת. אני רוצה לשרת בצה"ל בתפקיד קל יותר, ולשרת בארה"ב בתפקיד שהם נותנים לי, ועם הפרופיל הנוכחי שלי בערך, הם בטח יזרקו אותי לאיזה חור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...