קבע או צבא אמריקה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבע או צבא אמריקה?

Jonnyboy

Recommended Posts

(כן כן.. מי שמכיר אותי כאן יודע שאני דיי צעיר בשביל לשאול שאלות כאלה, אבל כבר עכשיו אני חושב על זה. עדיף לתכנן את החיים מאשר לתת לחיים לתכנן אותך. וכשהם מתכננים אותך זה לא כל כך טוב, אם אתה לא Forest Gump)

שלום, אני, מאז שאני מכיר את עצמי, אהבתי נשקים, רובים, יריות, אקשן, משימות, ואחד הרצונות הכי גדולים שלי זה כבר לשרת בצבא, נולדתי באמריקה ועליתי לכאן כשהייתי בן 3, לכן יש לי אזרחות, ואני לא יודע, מה עדיף, לשרת את החובה שלי בארץ למען המדינה ואז לעוף מכאן ולשרת שם, לקבל תגמולים, קולג' חינם, המון כסף, הנחות בחנויות ובעיקר, המון כבוד, או לשרת כאן קבע (אני מתכוון ללכת לקורס חובלים, מגיל 10 בערך אני מאוד אוהב את הים, ומוציא רשיון צלילה בקרוב מאוד) למען ארץ , שהם קצת פחות מסודרים מבחינה צבאית מארה"ב, למרות שיש לנו "רצחני". להיות בצה"ל זה נראה לי יותר החוויה, יותר הצחוקים, הסיפורים. אבל בUS MILITARY זה יותר מסדר את החיים, נותן לי כסף התחלתי, כבוד, הנחות, קולג' איזה שאני רוצה וכדו'.

הצעות מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא יכול לשרת בצבא זר ללא אישור ממדינת , בנוסף לזה אם אתה עושה מילואים אתה לא יכול לשרת בצבא זר.

ומה ארץ תעשה? תשלח מכתב לצבא ארה"ב שיגיד להם "הוא ישראלי אז אל תתנו לו לשרת"?

אם יש לו אזרחות אמריקאית, זכותו לשרת בצבא ארה"ב, לי יש אזרחות ישראלית מתוקף היותי יהודי, אבל תאר לעצמך שלפני 10 שנים הייתי חוזר לארה"ב ונשאר לגור שם, אז לא הייתי יכול לשרת בצבא ארה"ב בגלל שגרתי בערך חצי מהחיים שלי בישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לו אזרחות אמריקאית, זכותו לשרת בצבא ארה"ב, לי יש אזרחות ישראלית מתוקף היותי יהודי, אבל תאר לעצמך שלפני 10 שנים הייתי חוזר לארה"ב ונשאר לגור שם, אז לא הייתי יכול לשרת בצבא ארה"ב בגלל שגרתי בערך חצי מהחיים שלי בישראל?

קודם כל צבא ארצות הברית לא מגייס אנשים בעלי אזרחות כפולה ממדינות הדורשות אישור גיוס לצבא זר כמו , ד"א זה לא רק בישראל אם יש לך אזרחות גרמנית למשל אתה צריך אישור מהקונסוליה הגרמנית בשביל להתגייס לצה"ל.

מעבר לכך מדינת יכולה להוציא נגדך צו מאסר במקרה ואתה עושה זאת, ייעוץ בטחוני, עבודה בחברות "אבטחה" בחו"ל, גיוס לצבאות זרים דורש אישור מהמפחק על ייצוא בטחוני במשרד הבטחון, ועוד מספר גרומים. נראה לך באמת הגיוני שתעשה מילואים בארץ מי יודע איפה ובאותו הזמן תשרת בצבא זר?

נקח את הדוגמא של קצין בחה"מ בארץ שועשה מילואים ומחליט לעבור לחו"ל נראה לך הגיוני שמידנת תרשה לו להתגייס לצבא זר? ולא חייב מודיעין, כל חיל בצה"ל במיוחד במילואים(אלא אם אתה עושה שמירות וזהו) נחשף לתו"ל שיטום אימונים, פריסת כוחות, וציוד צבאי שאין שום סיבה שאפילו מדינות כמו ארצות הברית יידעו עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שגיוס לצבא זר, דורש בד"כ ויתור על אזרחות כפולה (אתה תחוייב לוותר על האזרחות הישראלית שלך)

בארץ לא יכולים לעשות לו הרבה מדי במידה והוא מוותר על האזרחות ומתגייס לצבא ארה"ב, אני מכיר משהו שעשה את זה אפילו.

יש לי הרגשה שאתה תרד מהרעיון הזה עד שיגיע הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה שתעשה את זה...

זה די אנוכי מצידך לשרת צבא של מדינה אחרת ולגור בישראל

כי זה לא כמו כל מדינה והיא זקוקה לכל חייל שיכול לתרום

לעומת ארה"ב שדי מסתדרת ואין לה שאלת קיום יום יומית כמו

אלא אם כן אתה מתכוון לעזוב את לצמיתות או ליותר מתקופת השירות בצבא ארה"ב

רוב היהודים שבעולם באים לשרת בישראל במקום לשרת במדינות שבהם הם מתגוררים בגלל

שישראל זקוקה להם ובעצם זאת המדינה של היהודים

בכל מקרה בן כמה אתה ? עדיף שתחכה קצת אחרי הצו הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לעזוב לצמיתות לאחר השירות, אבל אני רוצה לבוא לארץ כל כמה זמן, אתם יודעים, משפחה וזה, ואני מעדיף להיות בעל 2 אזרחויות, זה תמיד טוב.

אז שי, מבחינה חוקית, זה בסדר לא? וכל עוד אני משרת את החובה שלי, זה לא נחשב אנוכי מצדי לשרת בצבא אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל צבא ארצות הברית לא מגייס אנשים בעלי אזרחות כפולה ממדינות הדורשות אישור גיוס לצבא זר כמו , ד"א זה לא רק בישראל אם יש לך אזרחות גרמנית למשל אתה צריך אישור מהקונסוליה הגרמנית בשביל להתגייס לצה"ל.

חייב להיות יותר מזה בחוק, קשה לי להאמין שאפילו אם אני יהודי ושהיתי בישראל איזה 4-5 שנים בתור ילד אני לא יכול להתגייס לצבא ארה"ב

(לא שאני מעוניין להתגייס לצבא ארה"ב)

מעבר לכך מדינת יכולה להוציא נגדך צו מאסר במקרה ואתה עושה זאת, ייעוץ בטחוני, עבודה בחברות "אבטחה" בחו"ל, גיוס לצבאות זרים דורש אישור מהמפחק על ייצוא בטחוני במשרד הבטחון, ועוד מספר גרומים. נראה לך באמת הגיוני שתעשה מילואים בארץ מי יודע איפה ובאותו הזמן תשרת בצבא זר?

נראה לי הגיוני שבן אדם יטוס לארה"ב לפני שהגיע זמנו לעשות מילואים, יעשה שירות צבאי בארה"ב ואחרי 10-20 שנים יחזור לארץ בלי בעייה

נקח את הדוגמא של קצין בחה"מ בארץ שועשה מילואים ומחליט לעבור לחו"ל נראה לך הגיוני שמידנת תרשה לו להתגייס לצבא זר? ולא חייב מודיעין, כל חיל בצה"ל במיוחד במילואים(אלא אם אתה עושה שמירות וזהו) נחשף לתו"ל שיטום אימונים, פריסת כוחות, וציוד צבאי שאין שום סיבה שאפילו מדינות כמו ארצות הברית יידעו עליהם.

אני לא מצפה שמדינת תשתוק על זה שמישהו שכבר התגייס פתאום מפסיק הכל והולך לעבוד בצבא ארה"ב, אבל זה לא המצב במקרה של Johnnyboy, וגם אם זה מה שהוא יעשה, אני לא רואה מה ארץ ישראל יכולה לעשות כדי למנוע ממנו לעשות את זה (חוץ מלאסור עליו לצאת מהארץ ליתר ביטחון במקרה שהוא משרת בצה"ל, אני לא יודע מה צה"ל עושה, אולי זה ברירת מחדל שהם לא מאשרים יציאה מהארץ בלי אישור מיוחד מהמפקד או משהו כזה, אני לא יודע)

להוציא צו מאסר נגדו זה נחמד מאוד אבל זה לא מונע את היציאה, רק מונה את החזרה

(אני לא יודע איך עובדים ההסכמי הסגרה בין ארצות, אני לא שולל את האפשרות שאם בישראל יוציאו צו מאסר נגד מישהו בגלל שהוא ברח כדי לשרת בצבא ארה"ב אז ארה"ב תסגיר אותו לארץ...)

אני אוכל לוותר על האזרחות הישראלית לשרת שם, ותמיד כשארצה אקבל את האזרחות בחזרה, בתור יהודי, אז אחרי השירות בארה"ב אבקש אזרחות חדשה ואני מסודר, לא?

קשה לי להאמין שיתעלמו לגמרי מצו מאסר אם לא פג תוקפו

אבל גם קשה לי להאמין שיוציאו לך צו מאסר על זה שטסת לארה"ב לשרת שם לפני שבכלל גייסו אותך בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חמוד,

כמו שכתבת אתה צעיר.. תגיע לצבא, ולא משנה איזה תבחר נראה אותך אוהב נשקים ונהנה מחוש ההומור הצהלי האנין והמתוחכם (בדיחות כל הזין חח)

אין מה לענות לך עכשיו גם ככה אתה צעיר וזה לא משנה.

רק שתדע ששירות בצבא ארה"ב זה בדר"כ משרתים כמה חודשים וכל השאר אתה יושב בבית, לומד, הוא עושה מה בראש שלך ואתה מקבל משכורת יותר נמוכה (שמספיקה בשביל לחיות) ומשלמים לך בעצם על זה שאתה תמיד מוכן לשנייה שיקראו לך לשרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע ששירות בצבא ארה"ב זה בדר"כ משרתים כמה חודשים וכל השאר אתה יושב בבית' date=' לומד, הוא עושה מה בראש שלך ואתה מקבל משכורת יותר נמוכה (שמספיקה בשביל לחיות) ומשלמים לך בעצם על זה שאתה תמיד מוכן לשנייה שיקראו לך לשרת.

[/quote']

what you talking about?

הוא לא מדבר על הnational guard ולהיות לוחם סופ"שים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ארצות הברית לא מגייס אנשים בעלי אזרחות כפולה ממדינות הדורשות אישור גיוס לצבא זר כמו ישראל' date=' ד"א זה לא רק בישראל אם יש לך אזרחות גרמנית למשל אתה צריך אישור מהקונסוליה הגרמנית בשביל להתגייס לצה"ל.

[/quote']

לא נכון, החוק הגרמני מאפשר גיוס לשירות חובה ומילואים בלי שום בעיה - צריך אישור לשירות קבע (וגם אותו בדרך כלל אין בעיה להשיג, רק צריך למצוא דובר גרמנית). יותר מזה, יש לא מעט סיפורים על ישראלים בעלי אזרחות טורקית שמשרתים גם בצהל וגם בצבא טורקיה בו זמנית (במילואים כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...