www.blizzard.co.il - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

www.blizzard.co.il

Nonister

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי, תודה רבה לכולכם חברים ! מעריכים את זה המון !

אני שוב אומר שהאתרים היום מתופעלים על ידי הקהילה.

כל שחקן שרוצה ליצור סירטון, מדריך או כל דבר אחר מוזמן !

גם העיצוב והמבנה מתוכננן ומשונה על ידי כולם.

אנחנו שמחים לשמוע את הדברים הטובים והדברים הלא טובים !

בקשר לדומיין, שלחנו לנציגים של בליזארד בצרפת מייל רישמי, הלוואי וייתחסו, וכמו שציינתי במידה ויגידו לנו להוריד את זה אנחנו נוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שוב לכולם.

לאחר שראיתי את ההתעניינות הרבה בכתובת http://blizzard.co.il/

הרגשתי חובה לבדוק את החוק לגבי השימוש בגרפיקה ובסמלים של החברה.

וחברים יקרים, אומנם האתרים שלכם אדירים בעברית.

אבל מה שעשיתם עכשיו....רחוק מאוד מלהיות חוקי,

בהתחלה חשבתי שיש איזשהו סעיף שיאפשר זאת.

אבל לאכזבתי הרבה אין...

ואני מקווה שלא יעלו עליכם בקרוב.

וממליץ בחום שתעיפו לכל הרוחות את הכתובת הזו- חבל שתעסקו במשפטים במקום באתרים האדירים שבניתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שהם "נתנו לכם רשות להשתמש בלוגואים שלהם" .. ::)

בקיצור, כל הכבוד על היוזמה וההשקעה, אבל כדאי שתשקלו מחדש את השימוש בגרפיקה שהיא לא מקורית שלכם ואת שם הדומיין, זה רק יהרוס לכם בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שבבליזרד מייחסים חשיבות למדינה קטנטונת כמו ישראל

כל עוד מדובר באתר שהמניע הראשי שלו הוא FAN SITE הם לא יתחילו מהלך משפטי ללא אזהרה מוקדמת

ובכלל, הם לדעתי לא יתנגדו לאתר שכזה שבסך הכל נובע מהאהדה הרבה של השחקנים בישראל למשחקים שהם פיתחו

אז עשיתם שימוש בלוגואים ובתמונות שלהם והרמתם לדעתי אתר יפה מאוד ויש קהילה רצינית, אני אישית לא חושב שתקום התנגדות

מצד בליזרד אלא אם כן האתר הזה היה אמריקאי או בריטי ובשפה האנגלית.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כמו אתר חביב ביותר, אבל אני מסכים עם כל הנאמר כאן בנוגע לחוקיות העיצוב והמינוח. החוקים האוסרים על כך קיימים לא כי יש למישהו משהו נגד אתרים כמו שלך, אלא כי יש אתרים רבים אחרים שמשתמשים באותה השיטה כדי לרכב על הצלחה של חברה מסחרית, לעיתים קרובות תוך הטעייה מכוונת של המבקרים ואף גביית כספים או ססמאות בשם "חברת האם". אתרים כאלה גורמים הרבה יותר נזק לשמה הטוב של החברה וללקוחותיה מאשר אתר המציע הורדה לא חוקית של משחקי החברה.

היות ואתם לא מחפשים כאן רווח אישי ולא נראה שאתם מזיקים לבליזרד או לקוחותיה באיזושהי דרך, אני מאמין שלא יתבעו אותכם אלא פשוט ידרשו להוריד את האתר לאלתר - אבל ברגע בו תמקם פרסומת כלשהי באתר שלך, למשל, פלשת לתחום של עשיית רווחים באמצעות מותג מסחרי שאינו שלך באופן לא חוקי ויתבעו לך את הצורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...