www.blizzard.co.il - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

www.blizzard.co.il

Nonister

Recommended Posts

לא ניראה לי שיש להם הרבה מה לעשות עם זה שמישהו בחר להשתמש במילה , אם הכתובת פנויה כל אדם שרוצה יכול לקנות אותה. הם כותבים את הדברים האלה באתר שלהם בשביל שישאירו להם את הכתובת פנויה, עכשיו אם הם ירצו את הכתובת .co.il (מה שלא ניראה לי שיקרה), זה יכול לעלות להם הרבה כסף.

מה שכן אם לא תוסיף בעמוד הראשי ידוע שאותם שהאתר לא קשור לבליזארד אתה תיהיה בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ניראה לי שיש להם הרבה מה לעשות עם זה שמישהו בחר להשתמש במילה , אם הכתובת פנויה כל אדם שרוצה יכול לקנות אותה. הם כותבים את הדברים האלה באתר שלהם בשביל שישאירו להם את הכתובת פנויה, עכשיו אם הם ירצו את הכתובת .co.il (מה שלא ניראה לי שיקרה), זה יכול לעלות להם הרבה כסף.

מה שכן אם לא תוסיף בעמוד הראשי ידוע שאותם שהאתר לא קשור לבליזארד אתה תיהיה בבעיה.

זה לא יעלה להם שקל, הם תובעים זכויות על הכתובת אם זה יעניין אותם(בדומה למקרה של ניסן בישראל), הטענה היחידה להגנה ופיצוי היא כאשר לאתר אין שום קשר לחברה המקורית(בדומה לניסן , שלמרות הכל לא היה שום פיצוי, והתובעת אפילו לא הייתה ניסן העולמית אלא היבואן שלה בארץ) פה זה ממש לא העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, תודה לכולם על היעוץ המשפטי. לא, לא עברנו על שום חוק. בלי קשר ביום שאת בליזארד תעניין מדינת אני מאמין שהיא תתעסק קודם עם השרת הפרטי שמכיל 1000 ישראלים ולא אתר מעריצים שעומד בכל החוקים של תוכנית המעריצים שלה, ואשר עידכן אותה בכל התהליכים אותם הוא נקט לאורך כל הדרך.

אם יש פה אנשים המשחקים את המשחקים האלה, או שיחקו בעבר, אני אשמח לשמוע מה אתם חושבים על האתרים. כמו שאמרתי הם תוצר של חודשים של עבודות של הרבה אנשים המשחקים אותם.

אני מבטיח לכל הדואגים שאם בליזארד תבקש את הדומיין היא תקבל אותו.

כרגע לבליזארד יש את כל האינטרסט בעולם שמישהו ייבנה אתרים כאלה, אנחנו מקדמים את הקהילות שלהם בארץ בצורה חוקית.

הנה אתר פולני שאנחנו בקשר צמוד איתו והדריך אותנו בשלבים הראשונים.

http://wow.battlenet.pl/

הנה דוגמא לעוד מדינות שיש להם אתרים דומים.

http://www.wow-europe.com/en/links/fansites.html

אין שום בעיה שמעריצים של בליזארד יקימו אתרים כאלה בכל מדינה. זה לגיטימי לקרוא בשמות לאתרים האלה כמו שמות המשחקים או החברה.

הסיבה שקוראים לאתרים בשמות מגניבים - המונק, הזרגלינג, והגמדיה היא בגלל שהשמות של המשחקים עם סיומת co.il כבר תפוסים על ידי ישראלים.

חלקם תפסו אותם לפני שנים ולהפתעתכם בליזארד עדיין לא הגישה תביעה.

בכל מקרה נראה לי הייתי צריך לפרסם את זה בפורום לעורכי דין ולא לגיימרים :)

אני אומר שוב, אם יש פה מישהו שמשחק את המשחקים או מכיר נשמח לשמוע מה הוא חושב עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע בלפתוח אתרים בעברית למשחקים האלה? אתם מעודדים בורות של שחקנים שבמקום שהם ילכו לקרוא מידע באנגלית אז הם פשוט יוכלו להתפנק ולקרוא את הכל מתורגם בדומה לאתרי האנימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני הולך לעצבן פה כמה אנשים אבל מה גורם לכם לחשוב שאם אני פותח אתר, אני צריך לשאול מישהו איך לקרוא לו?

אם מחר אני רוצה, אני יכול לפתוח 200 אתרים עם שמות של חברות.

הרי כמו שיש את microsoft.com ו-microsoft.co.il

למה שלא נפתח את

microsoft.net.il

microsoft.org.il

מעולם לא שמעתי שיש חוק כזה. שמות המתחם ברשת חופשיים. ואתם יודעים מה, גם אם לא אז היו עושים blizzardIL.co.il או -israel.co.il.

למה שמישהו בכלל יבקש רשות לפתוח אתר ישראלי למשהו?

לגבי הלוגו אני מסכים, זה משהו שצריך לבקש רשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני הולך לעצבן פה כמה אנשים אבל מה גורם לכם לחשוב שאם אני פותח אתר, אני צריך לשאול מישהו איך לקרוא לו?

אם מחר אני רוצה, אני יכול לפתוח 200 אתרים עם שמות של חברות.

הרי כמו שיש את microsoft.com ו-microsoft.co.il

למה שלא נפתח את

microsoft.net.il

microsoft.org.il

מעולם לא שמעתי שיש חוק כזה. שמות המתחם ברשת חופשיים. ואתם יודעים מה, גם אם לא אז היו עושים blizzardIL.co.il או -israel.co.il.

למה שמישהו בכלל יבקש רשות לפתוח אתר ישראלי למשהו?

לגבי הלוגו אני מסכים, זה משהו שצריך לבקש רשות.

כי יש חוקים נגד זה, החל מהגנה על אנשים תמימים נגד אתרי פישינג, עד להגנה על מותג וזכויות רשומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא שמעתי שיש חוק כזה. שמות המתחם ברשת חופשיים.

טיפ "קטן" לחיים: זה שלא שמעת על משהו, לא אומר שהוא לא קיים :nixweiss:

זה:

או יותר ספציפית' date=' זה:

[url']http://en.wikipedia.org/wiki/Anticybersquatting_Consumer_Protection_Act

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני עו"ד במקצועי והשרשור שהחל כאן מצחיק ואף תמוה בעיניי.

האומנם אני מתעסק בעיקר בנדל"ן, אך תמיד מידי פעם עולה שאלת זכויות היוצרים.

ובכן בכל מה שקשור לעולם האינטרנט יש הרבה יותר אפור מאשר לבן ושחור, לכן עד שמישהו שבאמת יהיה אכפת לו מההודעה הזו התייחס אליה, כנראה שתעבור

תקופת זמן אשר תתיר את השימוש בפרסום ( למה, אני הפעם הסתפק בתשובה "כך" ומי שמתעניין שיקרא ספרי חוק אמיתיים ולא דפי ).

חוץ מזה אלו משחקים אדירים והלוואי שהייתי יכול לשחק בהם יותר כמו ששחקתי בגיל 18- 23.

המזל שיוצא לי להתעדכן דרך האתרים המצוינים הללו,

ואם מישהו עבר פה על החוק, זה אנחנו שלא יצרנו אתרים מצוינים כאלו קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתוב שם, החוק הוא אמריקאי, האתר הוא ישראלי. זה לא רלוונטי.

The Anticybersquatting Consumer Protection Act (ACPA), 15 U.S.C. § 1125(d), is an American law

לא מדוייק, חתומה על כמה הסכמים עם ה-WTO וWIPO שבין השאר מאפשרים לתבוע על בסיס חוקי קניין וקניין רוחני מקומיים בתוך המדינות החתומות על האמנה, בנוסף מעבר לזה על פי ISOC אסור לרשום שמות מתחם שפוגעים בזכויות היוצרים או הקניין הרוחני של צד ג' כלשהו

Submission of a Domain Name allocation application by an Applicant, constitutes the Applicant's representation and warranty that the Intended Holder is a legal entity and that the allocation or use of the Domain Name by the Intended Holder does not infringe the legal rights of any other third party.

שוב אם זה יעניין את בליזארד הם יתבעו, וינצחו בלי יותר מידי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע למה כל זה שטויות?

כי אולי דומיין של .co.il יהיה להם בהם לקנות אבל כל אחד שבאמת רוצה להקים אתר לעסק קיים יכול לעשות מניפולציה קטנה כמו

Blizzard-Israel.co.il

BlizzardIL.co.il

Blizzard.net.il

Blizzard.net.il

IsraeliBlizzard.co.il

וכו'

תן להם שיהיו מבסוטים עם הדומיים הרגיל .co.il והישראלים כבר יעשו איזה מניפולציה עם שם דומה בלבד.

הרי לא חסרות אפשרויות.

לדוגמה:

אני מפעיל את האתר של מנצ'סטר יונייטד בישראל. זה לא אתר רשמי (כתובת הרשמי היא ManUtd.com).

ועדיין יש איזה אתר בארץ שמפעיל את הדומיין ManUtd.co.il

ואני מפעיל את MUFC.co.il - שזה למעשה Manchester United Football Club.

מה שאני אומר זה שבסופו של דבר, מניפולציות על דומיין אפשר לעשות בלי סוף.

ולהפעיל אתר של חברת בליזארד ניתן לעשות גם בלי הלוגו שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל האנשים שמחזירים את זה לפרופרציות. כמו שאמרתי לבליזארד יש 12 מיליון שחקנים המשחקים וורלד אוף וורקראפט ויותר מ12 מיליון המשחקים בשרתים פרטיים הגונבים מבליזארד כסף ישירות כולל שרת ישראלי עם מעל 1000 שחקנים. אתרים כמו שלנו מקדמים את בליזארד ולכן יש המון כאלה בכל אירופה והעולם.

הדומיין לא מעניין את בליזארד וכרגע לא האתרים שלנו. בתור אנשים שבנו קהילות למשחקים שלהם וכבר חצי שנה שולחים להם מיילים ומכתבים על מנת להיות רישמיים, אני מצטער להודיע לכולכם. לא מעניינת את בליזארד. משחקים במשחקיה עשרות מיליוני אנשים ואנחנו קהל קטן.

מישהו מכל עורכי הדין והמומחים לחוקי שהגיבו פה משחק במשחקים האלה ? אני אשמח לשמוע מה אתם חושבים על האתרים עצמם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...