www.blizzard.co.il - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

www.blizzard.co.il

Nonister

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר ליצור לבד דמות חמישית, לבד בעזרת עט ומכחול.

אם כבר בבליזארד אנחנו מדסקסים.

הבנתי שהחברה החליטה להרוויח יותר כסף ואת הקטקליזם של wow היא תמכור לבד, ללא חנויות המחשבים..

אני אומר, ואני אחד שמעריץ אותם.

הפעם הם הגזימו מאז שהם נכנסו בשותפות עם החברה השנייה הם נהפכו מחברה אדירה לחברה מסחרית.

וואלה אני שמח אם מישהו יכול לעשות על גבם משהו.

עצוב שהם נהפכו להיות מסחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את זה? הם כולה אמרו שמי שרוצה ישר לשחק בלילה שזה יוצא, יכול להזמין דיגיטלית וככה הוא לא צריך לחכות למשלוח או לעמוד בתורים לחנות כמו מטומטם במקום לשבת בבית ולהתחבר ברגע שההרחבה נפתחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך אבל אני אוהב לפגוש אנשים

לשבת בבית ולהיות מול המחשב כל היום זה לא החלום שלי.

אומנם הנוכחי, אבל גם סוציאלי קצת

והטורים הללו בשתיים עשרה בלילה.

די סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל נראה לך שיש לי זמן לשבת כל היום מול המחשב מה אני פנסיונר?

איך אני אמור להגיע לחנות בתל אביב ב12 בלילה כשאין אוטובוסים ואין כרגע רכב?

ולמה אני צריך לקנות במחירים המופרזים של הארץ כשעכשיו תהיה אופציה לקנות דיגיטלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פייטר - תאמין או לא אני מסכים איתך ! אני גם שונא את הטורים והיציאה והכל.

אבל דווקא ממש בא לי על ערכת האספנים ויש אנשים שאוהבים את אירוע ההשקה - לפגוש המון שחקנים שונים.

יש טענות לכן או לכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים....

תמיד כיף לראות את האנשים האמיתים שמחוץ למשחק ולא רק בניק נים שלהם.

הייתי במפגש אדיר של הגמדיה בזכרון יעקב והיה ממש כיף לראות את כולם שם.

ולגבי המחירים יש קבוצה גדולה שמתארגנת, יותר ממאה אנשים כבר.

ואנחנו מקבלים את המחיר הכי זול בארץ- בדוק

אני מאוד אוהב את ההשקות והציפייה עליהן וכמובן הספירה אחורה- זה יותר כיף להיות עם הרבה אנשים סביב.

כמו לראות משחק כדורגל לבד או באצטדיון מלא ( ובאצטדיון רואים פחות טוב ממה שרואים בבית )

כול הילדים קופצים רוקדים

:jump: :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אשם שתמיד הישראלים הלכו ביחד לשרתי pvp כמו kazzak והחליטו שpve זה לילדים בגן

אמרתי יאללה לא נורא עד שיום אחד נשבר לי הזין מזה שאני מנסה לעשות קווסט כלשהוא ואיזה אלפית מטומטמת ממשיכה לקפוץ עליי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני קראתי הנסיון האחרון לעשות משהו ישארלי ב-WOW נגמר בזה ש-hunter לא יכל לבוא ל-raid כי לא היה לו כסף לחיצים... אז אני לא מאשים אף אחד שוויתר מראש על משהו ישראלי ב-WOW. אני אישית נתקלתי בכל התקופה ששיחקתי WOW בישראלי אחד (חוץ מעוד אחד שאני מכיר שקנה ביחד את המשחק כשהוא יצא והפסיק לשחק אחרי פחות משנה) וגם זה היה ממש לפני שהפסקתי לשחק. אם תחפש בפורומים וכו' כנראה שיהיה לך קשה למצוא מישהו מעל גיל 18, לעומת guilds בחו"ל שבמקרה הטוב יש איזה ילד או שניים ובד"כ בכלל לא מקבלים אנשים מתחת ל-18. אחרי הכל אתה לא באמת יכול לשחק ב-guild אם אמא שלך עלולה לסגור לך את המחשב בכל רגע נתון.

דרך אגב זה לא רק ספציפי ל-WOW, באופן כללי נראה שכמות הגיימרים בארץ מעל גיל 18 נמוכה להחריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב זה לא רק ספציפי ל-WOW, באופן כללי נראה שכמות הגיימרים בארץ מעל גיל 18 נמוכה להחריד.

כי פה צריך לפרנס את עצמנו ובזמן שנותר לפרנס דוסים ומיסים לכן לבוגרים אין זמן ל WOW =[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...