כולם סובלים מ- Traffic shaping, אולי הגיע הזמן לעשות משהו? - עמוד 13 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם סובלים מ- Traffic shaping, אולי הגיע הזמן לעשות משהו?

Night

Recommended Posts

יש המון בעיות עם CCC לאחרונה. אמור לחזור אליי נציג תמיכה בכיר בנושא.. (לאחר שנציג "פשוט" לא ידע מה לומר לי)

ואני מודע לעוד משתמש שיש לו בעיות דומות כך שזה לא ספציפי אצלי.

אולי הם לא ציפו לעומס..

מה למשל?

אצלי יש איטיות ב- בימים האחרונים, נציג התמיכה (לפי כמות הצלצולים עד שמישהו ענה, נשמע שהוא היחיד שם) אמר שיש כמה בעיות איטיות למשתמשי , ושהדבר צפוי להפתר במהלך שבוע הבא.

CCC לא משלמים למד1, הם ספק ווירטואלי, הם רוכשים את רוחב הפס שלהם מ014.

עד כמה שידוע לי הם ספק עצמאי. 018 ואורנג' קנו בזמנו את רוחב הפס מ-014, וגם הן אם אינני טועה עברו לתשתית משלהן (לפחות אורנג').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דובי אתה מתבלבל בין 018 ל CCC,

012 הם אלו שקונים רוחב פס לחו"ל מ-014

CCC כבר הרבה שנים בשוק עוסקים בטכנולוגיית CLOUD, לכן יש להם כבר מערך גדול ומוכן של שרתים והם עובדים מול med natilus בעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Talked with them about this right now too, they buy their bandwidth from MedNautilus not 014.

Also they added that; "If 014 are saying anything like that they are in deep trouble."

May I ask, who told you that?

כשהם קמו הם קנו 8GBIT מבזק בין לאומי, גם אם הם משכירים עכשיו קווים משלהם זה עדיין לא משנה את העבודה שMedNautilus הם לא ISP, הם מחכירים קווי SDH מלאים או Time Share בין הPOPים שלהם, למספר IXים באירופה, ובניו יורק, כלומר גם אם אתה קונה מהם 200 טרהביט אתה לא תגיע לשום נקודה בעולם מעבר לנקודות קצה שלהם כל עוד אין לך חוזה עם ISP מקומי. מה שהם עושים זה מביאים לך כבל מפה ועד אירופה\ארצות הברית, ומה משם? אתה לא "מחובר לאינטרנט" אם לפשט את זה. לMN יש שרותי IP דרך Sparkle, אבל אני לא מכיר ספקיות בארץ שעובדות איתה. אתה, וכל שאר האנשים בת'ראד הזה צריכים להבין את ההבדל בין ספק תמסורת כמו MED1 MN לבין ספק שרותי IP, ספקי תמסורת מעבירים מידע מנקודה לנקודה, הם לא מספקים לך גישה לאינטרנט.

המודל של ספקיות תמסורת הוא שונה ממודל של ספקיות IP, תמסורת לא מאפשרת בד"כ מספר לקוחות על אותו קו, וגם תמסורות שכן הלקוחות לא רוצים להיות על קו משותף(רוצים נל"ן מוגן, בין אם זה SDH או כל דבר אחר), בעוד שרשתות IP גלובאליות בנויות כטווח משותף לא משנה על איזה תשתית או תמסורת הן מבוססות.

אם נקח את הדוגמא של CCC אוקי הם קונים מMN קו נגיד לLINX מה הלאה? מי ספק הIP שלהם? מי בעצם מנתב את המידע שלהם מLINX לכל נקודה בעולם? כי MN לא עושים את זה, מבחינת הם לא יודעים אפילו מה זה IP, הם השכירו לך צינור מה שנכנס בצד אחד יוצא בצד השני.

ובחייאת רבעק, האנגלית שלך איומה, מילות קישור לא נכונות, ואתה לא מדבר עם אנשים אתה מדבר אל אנשים, כמו כן במשפט שלך Spoken ולא Talked, יותר מידי Thatים לא במקום, ופיסוק לא נכון בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צחי007,

מה מהירות החיבור שבדקת? מהירות השליחה מאוד איטית יחסית להורדה, ואם זה חיבור של 100\2 אז זה לא תקין,

חוץ מזה בשביל לבדוק TS תעשה בדיקה לשרת בחו"ל ולא לתל אביב, זה כל הנושא פה.

תבדוק את לונדון, nuremburg , new york

זה פחות או יותר איזור אירופה וארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה למשל?

אצלי יש איטיות ב- בימים האחרונים, נציג התמיכה (לפי כמות הצלצולים עד שמישהו ענה, נשמע שהוא היחיד שם) אמר שיש כמה בעיות איטיות למשתמשי בזק, ושהדבר צפוי להפתר במהלך שבוע הבא.

גם אצלי יש איטיות [נוראית] ב-, אבל זה לא נגמר פה. יש ניתוקים רנדומליים במשחקי או TS3 בעוד שישומים אחרים ממשיכים לרוץ. ב-TS3 יש packet loss נוראי והמון ניתוקים.

בהתחלה הפנו אותי לבזק, בבזק אמרו שלא צריכה להיות בעיה (כמה מפתיע), חזרתי ל-CCC ואמרו שיצור איתי קשר נציג בכיר.

עוד משתמש כאן בפורום אמר לי שיש לו בעיות דומות. יש לו גם משתמש בספקית אחרת על אותה תשתית ושם אין שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חווה בעיות איטיות ביוטיוב בזמן האחרון, עם CCC כמובן.

פעם סרטוני 720P עבדו חלק בלי לחכות בכלל, היום 480P בקושי רץ חלק. 2.5 מגה תשתית . מה שכן הטורנטים טסים מוריד לי על הכי גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה ממש כמו מגיפה. חזרתי מחו"ל וגיליתי שהמהירות כל כך גרועה שכמעט ולא ניתן להוריד מאתרי השיתוף. יש לי חבילה של 2.5M ובבדיקת מהירות אני מקבל תוצאות הגיוניות, אך כשמגיע הזמן להוריד קבצים, האינטרנט מקרתע. אני מוריד במהירות של 17-20kB. וזה עוד לא הכל. כמעט כל הורדה שנייה פשוט נופלת בשלב כלשהו כי המחשב מפסיק להוריד. הספקית שלי 012 והתשתית של . אני חושב שהגיע הזמן לעזוב את 012 כי די נמאס כבר מזה. חוויתי משהו דומה לפני מספר חודשים כשתקופה הורדתי במהיורת טובה ותקופה במהירות זוועה בלי לשנות כלום. אבל עכשיו זה עובר את כל הגבולות. אפילו רדיו לפעמים מקרתע. אני לא משלם עבור 2.5M כדי להוריד במהירות 15K!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העומס קיים אצל כולם . בהורדות גדולות כדאי לבדוק כמה הוא מסוגל להוריד במשך הלילה או במשך היום כשאתה לא בבית. בגדול החבילות במהירות גבוהה נותנות יתרון רק בשעות המתות אלא עם כן יש לך איזה תיעדוף או מוריד מאתר בארץ שמסוגל לעמוד בקצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אחד בעבודה סיפר לי שאח שלו עשה מנוי בראפיד ומגה-אפלוד והוריד 1TB בחודש.. החברה התקשרה להתלונן! חח

זה אחד הדברים המצחיקים ששמעתי חבל שהוא לא ידע להגיד לי איזו חברה זו הייתה

לפעמים זה באמת מפליא אותי עד כמה חברה יכולה להיות חצופה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...