Civilization 5 - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Civilization 5 - הדיון הראשי

Gimel

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא בהכרח, על איזה רמה אתה משחק?

מה שאני מציע זה, לעשות הסכמים פעולה עם כמה שיותר עמים שיעזבו אותך בשקט. לא צריך יותר מ-4 ערים לדעתי. תבנה כמה שיותר ספריות, ולאחר מכן אוניברסיטות, וכו' וכו'. תתמקד בפלאי עולם שיתנו לך בונוסים במחקר. ב-SOCIAL POLICY תבחר את החלק שמתאים למחקר, תבדוק טוב יש גם כמה שמביאים FREE TECH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח, על איזה רמה אתה משחק?

מה שאני מציע זה, לעשות הסכמים פעולה עם כמה שיותר עמים שיעזבו אותך בשקט. לא צריך יותר מ-4 ערים לדעתי. תבנה כמה שיותר ספריות, ולאחר מכן אוניברסיטות, וכו' וכו'. תתמקד בפלאי עולם שיתנו לך בונוסים במחקר. ב-SOCIAL POLICY תבחר את החלק שמתאים למחקר, תבדוק טוב יש גם כמה שמביאים FREE TECH.

4 ערים? באיזו מפה? באיזו רמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצלחתי להשיג ניצחון תרבותי על מפת איים, גודל סטנדרטי, רמה מעל נסיך, שיחקתי בתור מצרים בגלל שהם בונים פלאי עולם 25% יותר מהר (או מספר דומה לזה, 33%, 20% אנערף). אז זה איפשר לי לבנות אותם יותר ולעקוף את המחשב יחסית. למרות שעדיין היו לי כמה טעויות ויכלתי לשחק יותר טוב. זה בנוסף כשבתחילת המשחק אמריקה היו איתי על האי והתחילו לתקוף אותי, בסופו של דבר הייתי צריך להיפטר מהם.

בכל אופן, אני מניח שניצחון טכנולוגי זה מאוד דומה רק צריך בניינים אחרים. אין לך ממש צורך בהרבה ערים, זה רק יגרום ליותר בעיות מאשר תמיכה. עוד משהו שיעזור זה לשחק בתור הציביליזיה "בבילון". זאת שבאה עם גרסת הדלוקס (אם יש לך). הם מקבלים "מדען גדול" פי שתיים יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העבודה האוטומטית של העובדים פשוט תגרום להם לעבוד.. באופן אוטומטי. הם ישפרו שדות וכדומה בעצמם בלי שתצטרך להגיד להם, אבל מצד שני גם בלי שליטה עליהם. קראתי אבל שלפעמים הם עושים שטויות ומתחילים לבנות דרכים בכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע לנצח בניצחון טכנולוגי או תרבותי.. זה מוציא את הכיף מהמשחק.. הקטע זה להשתלט על רוב העולם. אני פשוט מבטל את האפשרות של ניצחונות כאלו.

המשחק מתקדם בהרבה מאוד בחינות לעומת הCIV4. הדבר היחיד שבאמת מפריע לי זה הדיפלומטיה בCIV5. היא לא ברורה בכלל.. בCIV4 תמיד ידע מה רמת היחסים עם שאר המדינות.. פה זה די על סמך ניחושים. ואגב מה הקטע של הcity state האלו? זה כאילו אמור להחליף את הדתות? כי זה ניראה לי די מאעפן. שונה לגמרי מהמציאות. וקצת לא קשור.

מישהו מכיר את טוב עם טיפים ואסטרטגיות למשחק?

אני משחק כבר הרבה שנים בCIV4. תשקיע בדברים שנותנים לך טכנולוגיות חינם. ותתכנן את זה בצורה. שכשתקבל את הטכנולוגיה חינם. תוכל לבחור משהו שקשה להשיג מהעתיד.. ככה אתה מקצר לך איזה 40 תורות של ברגע. ואתה מתקדם בקצב מהיר. מה גם. שתשקיע הרבה בכלכלה של המדינה. בשונה מCIV4 אתה לא יכול לבנות פה בכל עיר את כל הבניינים. אתה צריך לעשות שיקולים. מה כדאי ומה לא. ובאיזה עיר. אחרת אתה תיכנס מהר מאוד למינוס. תבנה רק מה שאתה באמת חייב. או מה שאתה מרגיש שיוסיף לך הרבה כוח. למשל: אתה לא תבנה אוניברסיטה בעיר שנותנת רק 10 נקודות בהשכלה. כי זה יתן לך סך הכל עוד 5 נקודות. לעומת זאת אתה כן תבנה את זה בעיר שנותנת 30 נקודות. דברים כאלו.

אגב,מה בדיוק עושה ה automatic improvment של הפועלים?

במקום להשקיע את הזמן במשחק על לתת פקודות לworkers. אתה לוחץ על זה. והמחשב עושה לבד את העבודה בשבילך לפי סדר עדיפויות. תמיד עדיף ללחוץ על זה. אלא אם גילת שטח של נפט/אורניום או כל דבר אחר. שאתה צריך כמה שיותר מהר. ואז לפעמים עדיף לתת פקודה ישירה לworker בודד.

ומה היתרון של מסילות רכבת על פני כבישים?

כל הunits שלך יוכלו לזוז הרבה יותר מהר בתוך שטח המדינה. עוזר כשאתה רוצה לרכז את כל הכוח לצד אחד ממנו מתקיפים אותך. וחוסך את התורות עד שיגיעו לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העבודה האוטומטית של העובדים פשוט תגרום להם לעבוד.. באופן אוטומטי. הם ישפרו שדות וכדומה בעצמם בלי שתצטרך להגיד להם, אבל מצד שני גם בלי שליטה עליהם. קראתי אבל שלפעמים הם עושים שטויות ומתחילים לבנות דרכים בכל מקום.

אתמול קרה לי שעיר נכנסה למצב רעב, שלחתי פועל לבנות חווה ליד העיר והעיר יצאה ממצב הרעב, הכנסתי את הפועל למצב אוטומטי, והדבר הראשון שהוא עושה זה לבנות משהו אחר במקום החווה ושוב להכניס את העיר למצב רעב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

האמת גם לי זה קרה... אבל פשוט אין לי כוח כל תור לקבוע מחדש לעובדים מה לעשות.

יש דרך לכבוד עיר מדינה שנמצאת על משבצת אחת בים? אחרי עושה עליה מצור עם כמה ספינות, החיים שלה יורדים לכמעט אפס וכשאני מתקרב אליה עם embarked soldiers הם מותקפים והספינות שלהם טובעות.

:s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...