Civilization 5 - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Civilization 5 - הדיון הראשי

Gimel

Recommended Posts

רשמים שלי מהמשחק:

לא מתחרט שקניתי, בטח בשביל כל כך מעט כסף. מהנה מאוד, זורם עם התורות למרות החומרה הישנה (E4300@3GHZ), נראה מדהים (כרטיס מסך חדש יחסית, HD 5770), אינטיליגנציה מלאכותית סבבה, מסביר את עצמו טוב גם לשחקנים שחדשים יחסית לסידרה כמוני, רק מה, קצת טיפש בקטע שלפעמים אני צריך להוליך יחידה ברגל בשביל שלא תיקח את עצמה למקום מסוכן לה. בקיצור, אחלה של משחק, ממליץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני חשבתי שהמשחק מגיב טוב בין התורות, ברגע שעשיתי משחק ארוך וניסיתי לנצח בלי להילחם גיליתי שאחרי כמה שעות המעבד שלי התחיל להתפגר (E8400 בלי OC אז גם 3GHZ), לכל אחד היה ערי ענק והחישובים לא היו פשוטים כמו בהתחלה, אפשר אפילו להגיע לדקה בין התורות שאתה יושב מול מסך שלא זז :P

בקשר להולכה של היחידה, אני בדרך כלל שולט בכל היחידות, זה בכל מקרה משחק בתורות אז אין סיבה לתת להם לזוז לבד. גם בשמירה, פשוט יצרתי גדול יותר והעמדתי אותם במרחקים קטנים יחסית בשביל שאני יוכל להזיז כוחות מהר למקום הדרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אהבתי את הפשטות שבה אתה מזיז יחידות מעבר לים, את הפלאים הטבעיים (פתאום באמצע החיים אני קולט שאיזה מתיישב גילה את ה-Great Reed Barrier)... לא משחק שילדים סינים ירעבו מולו למוות, אבל בהחלט כזה שעושה חשק לשרוף עליו שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אהלן

אני מתכנן לקנות את המשחק במבצע של סטים (נגמר עוד כמה שעות)

יש DLC מומלצים?

איך ה scenario pack האלה?

זה כאילו מוסיף לך קמפיין שלם אם אני מבין נכון?

אני חייב לציין שהCIV האחרון ששיחקתי בו היה CIV2 - ההורים שלי קנו לי אותו באחד החגים והוא העביר לי את כל התיכון... אני עוד זוכר איך עשיתי את כל ההתחלה של המשחק צמוד לחוברת ההדרכה של הד ארצי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קצת באיחור... כנראה שלאף אחד אין את ההרחבות.

בכל מקרה- ה-scenarios לא מוסיפים קמפיין.

למעשה, אין במשחק בכלל קמפיינים, אלא מפות עולם שמשתנות בהתאם לבחירה.

מה שהחבילות הרחבה מוסיפות הן תרבויות עם מבנים ויחידות חדשים, מעבר ל-18 הקיימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...