איך אני קובע 1st BOOT ב-WINDOWS 7? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני קובע 1st BOOT ב-WINDOWS 7?

oren500

Recommended Posts

כאשר עבדתי עם XP בכדי לקבוע מאיזה כונן המחשב יקרא קודם הייתי פשוט עושה ריסטרט ולוחץ על DEL ואז הייתי מקבל את התצוגה הזו שבה אני יכוללקבוע את ה-1st BOOT. כעת קניתי מחשב חדש ויש בו 7. האם גם ב- 7 אני את זה באותה צורה (כי ניסיתי ולא הגעתי למסך הרצוי) או ששם יש דרך אחרת לעשות זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את סדר האתחול מגדירים דרך ה- שהוא רכיב מובנה בלוח האם ואינו תלוי במערכת ההפעלה. אצל חלק מהיצרנים הכניסה ל- נעשית באמת באמצעות לחיצה על המקש DEL, אולם זה עשוי להשתנות מלוח ללוח (F1, F2, F10 הן אפשרויות שגם קיימות חלקן נפוצות יותר, חלקן פחות).

הכי פשוט ובטוח יהיה לקרוא בחוברת לוח האם מהו מקש או מקשי הקיצור בעזרתם ניתן להיכנס לתוכנית השירות של ה-.

כמו כן ייתכן שסדר התפריטים והאפשרויות ב- הנוכחי שלך יהיו שונים ממה שהכרת עד כה, במקרה כזה תעיין שוב בחוברת לוח האם (פרק ה-BIOS) כדי ללמוד היכן ממוקם התפריט או תפריט המשנה שמאפשר לך להגדיר את סדר התקני האתחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים זה בדרך כלל F2 לביוס או F12 לתפריט בחירת כונן/התקן איתחול.

בנייחים זה בדרך כלל F1 כמו שרוב האנשים יודעים.

אני מניח שיכול להיות שיש עוד אפשרויות נדירות, ואולי נתקלתי בהם בעבר אבל אני לא ממש זוכר דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

אני מבין מפותח הדיון שהוא מעוניין לבחור כל פעם מערכת

הפעלה שונה / אחרת.

זה שהוא עבד קשה עם לא אומר שצריך להמשיך גם עכשיו.

אם בכל זאת בא לו לחפור בכל הדלקה בביוס - וואללה, לבריאות.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל – התקנתי את התוכנה EasyBCD 2.0 וקיבלתי הודעה שאני לא מבין בכלל מה הוא רוצה ממני בכלל. צירפתי לינק לתמונת מסך.

http://www.siz.co.il/my.php?i=wmmw5lgmgeov.jpg

About:blank – קודם כל למדתי ממך שזה לא קשור למערכת ההפעלה. הבעיה שאני מדבר עליה היא במחשב נייד שקניתי ((ASUS 1005P. במחשב הנייח שלי אני את האיתחול הזה ע"י ביצוע ריסטרט ופימפום לחצן DEL. ניסיתי זאת גם במחשב הנייד ולא הצלחתי. אין לי את חוברת ההפעלה של לוח האם אבל אם אתה אומר שזה חייב להיות אחד מהלחצנים האלה אני אבדוק זאת.

אגב – האם אני חייב לפמפם על הלחצן בזמן הריסטרט או שמספיקה לחיצה ממושכת על הלחצן?

Art Tatum – אני חושב שאתה טועה ובנייחים זה בד"כ לחצן DEL. אצלי בנייח בכל אופן זה כך.

KAKADU999 – ראה תשובתי לשניצל.

Ivan – אין לי את החוברת של לוח האם וגם אם היה לי אני לא יודע אם הייתי מצליח למצוא את זה בין 300 עמודים של אנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל – התקנתי את התוכנה EasyBCD 2.0 וקיבלתי הודעה שאני לא מבין בכלל מה הוא רוצה ממני בכלל. צירפתי לינק לתמונת מסך.

http://www.siz.co.il/my.php?i=wmmw5lgmgeov.jpg

שכח מזה, לא הבנתי נכון את השאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oren500 - אתה מוכן להסביר מה בידיוק אתה רוצה

לעשות - ז.א. בסופו של התהליך מה צריך להיות ?

עריכה:

" אני מבין מפותח הדיון שהוא מעוניין לבחור כל פעם מערכת

הפעלה שונה / אחרת." - אם זה לא המקרה - אז קבל ביטול גם ממני, מן הסתם.

כי גם עכשיו אני לא סגור על מה אתה רוצה לעשות :nixweiss:

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...