אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואז מה?

זה מזכיר לי את הסנקציות שננקטו על הבנקים בגין גביית עמלות מיותרות כשלבסוף עם עודף יצירתיות חטפנו עמלות חדשות.

אז אתה חושב שחברות הסלולר לא ימצאו פתרונות יצירתיים דומים?

תחשוב שנית :)

ועדין לחכות 3-4 חודשים לא יהרוג אף אחד.

התחייבות הורידו ל18 חודש? הורידו.

קבלת החזרים על מכשירים שלא נרכשו ברשת מקבלים? מקבלים.

ביטול כנסות יציאה הכניסו? הכניסו.

מה גורם לך להיות כ"כ פסימי שזה לא הולך להוזיל לך את העלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לצרף קישורים מאתרים אחרים לכאן - אבל אתה יכול להקיש בגוגל דמי קשוריות ותראה

מצאתי תודה,

לצורך העיניין,

נגמרה לי ההתחייבות באורנג' שבוע שעבר,

אני משלם חמישים ומשהו אג' לדקת שיחה, והחשבונית החודשית שלי לא עוברת את 300 ש"ח נגיד בממוצע 230 ש"ח, אגב יש לי דור 2 :silly: נטו לדבר...

מאז שהאייפון הגיע לארץ לפני שנה הוא מאוד קרץ לי השאלה היא אם אני קונה אותו השבוע אז נגיד עוד 4 חודש שירדו הקישוריות, אני יוכל להינות מהמחירים האלה או שנדפקתי לעוד 18 חודש עם 40 אג' לדקת שיחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו עידכון התקשרתי למוקד הטלפוני של והייתי מוכן למתקפה בקשר לחיוב בכרטיס אשראי אבל פיתאום

הפלא ופלא שם קיימת האופציה לחיוב רגיל דרך חשבון הטלפון :)

בקיצור קיבלתי שם את אותו הדיל רק עם חיוב דרך החשבון והמכשיר ישלח עם שליח שגם יעשה לי את ההעברה של המספרים.

לקחתי את חבילת ה 1G אני לא יודע עם זה מספיק או לו חברים שלי באורנג' משלמים 49 על חבילה של 2.5 ו 79 על חבילה של

5 ג'יגה. שאלתי את הנציג עם יש חבילות של יותר והוא ענה שלא בנוסף הוא שאל לגבי הפעלת שזה עוד 10 שקלים

וויתרתי על זה הבנתי שיש אפליקצית בשם והיא בחינם לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלא ופלא שם קיימת האופציה לחיוב רגיל דרך חשבון הטלפון

הוראת קבע אתה מתכוון?

איזה העברת מספרים? אתה לקוח של לא?

זה תקף גם ללקוח חדש מאורנג'?

כמה כסף יצא לך בסוף עם החבילת גלישה?

תפרט קצת מה קיבלת בחבילה כמה דקות וכו'..

כמה נתנו לך לדקת שיחה מעבר לחבילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החשבון שלי המכשיר החדש + 2 מכשירים קודמים שנותר לי לשלם יצא לי בדיוק מה שאני משלם כל חודש עם השיחות רק

שהפעם יהיה לי מכשיר חדש והמחיר יהיה עם השיחות כלולות.

אני מקבל ב 160 שקל את הממוצע דקות שלי + מומצע סמסים שהייתי משלם 400-450 כל חודש בתוכנית הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החשבון שלי המכשיר החדש + 2 מכשירים קודמים שנותר לי לשלם יצא לי בדיוק מה שאני משלם כל חודש עם השיחות רק

שהפעם יהיה לי מכשיר חדש והמחיר יהיה עם השיחות כלולות.

אני מקבל ב 160 שקל את הממוצע דקות שלי + מומצע סמסים שהייתי משלם 400-450 כל חודש בתוכנית הקודמת.

לא הבנתי כלום ממה שרשמת, כמה עכשיו אתה משלם כולל גלישה 1giga?

160 ש"ח זה רק על הדקות.? או כולל גלישה??

אתה חייב לעשות התחייבות

יש לך עיסקה גרועה ביותר - גרועה ביותר !

אתה מתכוון אליי? כי אם כן אז רשמתי לך האם כדאי להתחייב שוב ל-18 חודשים ולקנות את האייפון או לחכות לינואר שיהיה הורדת דמי קשוריות?

בכל אופן איזה תוכנית יש לך אתה? ובאיזה חברה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באורנג' ויש לי תוכנית של 1500 דקות - אני לא חושב שזה בסדר גודל שלך - אבל אולי אני טועה , אני משלם 29 אג' לדקה ועוד הרבה צ'ופרים כולל המכשיר וגלישה וביטוח ומכשיר לרכב וזיכוי נוסף ועוד זיכוי ו ס מ ס ( 1000 ) בחודש , יש לי יותר ממה שאני משתמש בצ'ופרים - את הדקות אני גומר בדרך כלל ועובר .

בכללי אני בקושי משלם על הזמן אוויר בלבד , כלומר החשבונית שלי מגיעה ל 400 שח במומצע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באורנג' ויש לי תוכנית של 1500 דקות - אני לא חושב שזה בסדר גודל שלך - אבל אולי אני טועה , אני משלם 29 אג' לדקה ועוד הרבה צ'ופרים כולל המכשיר וגלישה וביטוח ומכשיר לרכב וזיכוי נוסף ועוד זיכוי ו ס מ ס ( 1000 ) בחודש , יש לי יותר ממה שאני משתמש בצ'ופרים - את הדקות אני גומר בדרך כלל ועובר .

בכללי אני בקושי משלם על הזמן אוויר בלבד , כלומר החשבונית שלי מגיעה ל 400 שח במומצע .

אם הבנתי נכון אתה משלם 400 ש"ח בחודש ומקבל 1500 דקות לכל היעדים + 1000 סמסים + מכשיר+ גלישה + ביטוח+ פלאפון לרכב?

מדהים..

בואנה זה מטורף החודש יצא לי 540 שקל (חד פעמי) דיברתי משהו כמו 800 דקות ועוד כל מיני חארטות של שירותי תוכן שעד היום לא קלטתי מה זה שיורדים לך כל חודש ואתה לא יודע למה?

29 אג' לדקה מה אתה חייל? לקוח עסקי.? אני כבר 9 שנים באורנג' ואני יכול לחלום על המחיר שקיבלת.. :nixweiss:

אגב חשבתי לעבור לסלקום מה אתה מציע לאור העובדה שנגמרה לי ההתחייבות ואני מרגיש כמו כושי שיצא לחירות.. :jump:

נ.ב

איזה מכשיר קיבלת במסגרת החבילה? ואיזה חבילת גלישה יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייל .

אבל אתה חייב לבקש

תבקש לדבר עם שימור ,

אחרי שכתבתי לך עשיתי חשבון מדוייק יותר

בתכלס הכל יוצא לי חינם ודקה שיחה יוצאת לי בסביבות 27 אג' בחבילה של 1500 שבדרך כלל אני מסיים הסטיה שלי היא בסביבות 100 דק מינוס או 200 דק' פלוס בחודש .

הם דואגים שהחשבונית לא תעבור יותר מידיי ע"י זה שהם נותנים לי עוד זיכויים - אני למשל מקבל זיכוי על המכשיר כמובן - זיכוי על המכשיר ודמי החיבור של האוטו אני מקבל זיכוי של 50 שח' כחלק מהחבילה אם אני עובר חשבונית של 300 שח' ועוד זיכוי משימור לקוחות של 80 שח' למשך 18 חודשים - כמובן חוץ מ 700 שח זיכוי בגלל ההצטרפות לתוכנית .

במחשבה שניה אולי אתה צריך להתחבר לחברה אחרת - לא הייתי ממליץ , הם חלשים בשימור - אולי פלאפון במקרה שלך - תבקש את ההצעה הכי טובה שלהם ותגיד להם מה הצריכה שלך ואיזה סוג לקוח אתה ועם ההצעה שלהם תחזור לאורנג' אולי הם יתנו לך הצעה טובה יותר - אבל , אתה צריך להתחייב , הכוונה אם אתה מתכוון להשתמש בטלפון גם בשנה הבאה - אני צוחק כמובן - אבל זה שעולה לי בראש כשלא רוצים להתחייב - רק הכסף שאתה תחסוך שווה את ההיתחיבות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לקוח "טוב" והם רוצים לשמור עליך, הם יציעו לך גם 29 אגורות לדקה

אחותי קיבלה כזאת תוכנית, ואז התקשרתי וגם אני קיבלתי

מז"א לקוח "טוב" אחד שמבזבז 500\400 ש"ח לחודש זה לקוח טוב??

כי הממוצע שלי זה 230 ש"ח נגיד גג 250 ש"ח, שוב השאלה היא מה ההגדרה שלך ללקוח טוב...

אולי תפרט איזה חבילה יש לך ולאחותך ותתן לי קצת אינדקציה ללקוח טוב..

לא חייל .

אבל אתה חייב לבקש

תבקש לדבר עם שימור ,

אחרי שכתבתי לך עשיתי חשבון מדוייק יותר

בתכלס הכל יוצא לי חינם ודקה שיחה יוצאת לי בסביבות 27 אג' בחבילה של 1500 שבדרך כלל אני מסיים הסטיה שלי היא בסביבות 100 דק מינוס או 200 דק' פלוס בחודש .

הם דואגים שהחשבונית לא תעבור יותר מידיי ע"י זה שהם נותנים לי עוד זיכויים - אני למשל מקבל זיכוי על המכשיר כמובן - זיכוי על המכשיר ודמי החיבור של האוטו אני מקבל זיכוי של 50 שח' כחלק מהחבילה אם אני עובר חשבונית של 300 שח' ועוד זיכוי משימור לקוחות של 80 שח' למשך 18 חודשים - כמובן חוץ מ 700 שח זיכוי בגלל ההצטרפות לתוכנית .

במחשבה שניה אולי אתה צריך להתחבר לחברה אחרת - לא הייתי ממליץ , הם חלשים בשימור - אולי פלאפון במקרה שלך - תבקש את ההצעה הכי טובה שלהם ותגיד להם מה הצריכה שלך ואיזה סוג לקוח אתה ועם ההצעה שלהם תחזור לאורנג' אולי הם יתנו לך הצעה טובה יותר - אבל , אתה צריך להתחייב , הכוונה אם אתה מתכוון להשתמש בטלפון גם בשנה הבאה - אני צוחק כמובן - אבל זה שעולה לי בראש כשלא רוצים להתחייב - רק הכסף שאתה תחסוך שווה את ההיתחיבות .

כמה זיכויים אתה מקבל אחינו נשמע שיצאתי לפנסיה מוקדם עם הקצבת נכות הזאתי...

הבנתי שסלקום הכי זולים לא?!

אתה אומר לבקש את ההצעה הטובה ביותר מפלאפון ולחזור לאורנג' עם ההצעה... טוב נתקשר אליהם מחר אני כבר יעדכן...

לילה טוב, תודה דוד. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...