אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה ידידי :)

חינם? מגניב!

למרות שחייבים לדבר עם 4 בשני הצדדים בשביל זה וגם השיחות עם אחי הם גם ככה חינם

אבל טוב לדעת שזה בחינם..

גם הורדת הבהירות מסך של האייפון מוסיפה לו עוד זמן סוללה

זה ברור, עוד משהו מגניב שלא היה ברור לכולם, אפשר לנהל שיחות פייסטיים גם עם האייפוד טאצ'ים החדשים, זה דיי אדיר נגיד למי שטס לחו'ל

ויש להורים שלו או לחברים איי פוד טאץ' או 4

כמו-כן אם יש לך הרבה חברים עם בלאקברי ואייפונים למינהם תשקלו להוריד את האפליקציה זה בגדול מאפשר לשלוח הודעות חינם

אבל להבדיל נגיד מסקייפ וכל דומיה כל מה שצריך זה את המספר טלפון ולא יוזר ניים וכ'ו עולה רק 99סנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצע לסטודנטים בסלקום משתלם מאד. אם רק היה לי עם מי לדבר על 150 ש"ח בחודש...

באתר אין זכר למבצע לסטודנטים למרות ששמעתי על זה.

האם היית או דיברת עם בנושא ?

בנוסף ראיתי שרכישה דרך האתר מוזילה את המכיר האם זה כדאי ?

ראיתי ברכישה דרך האתר שכחלק משלב הרכישה צריך לבחור תוכנית של מינימום 130 שקל האם זה חובה ? איך מדלגים על זה ?

מה לגבי שידרוג האם המקסימום זה 5 שקלים על החזרת מכשיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהמבצע בסלקום לסטודנטים כולל גם חבילת גלישה שהם דוחפים בעלות נוספת של 80 שקל..

שמעתי על איזו חבילה לסטודנטים באורנג' המאפשר לקנות את המכשיר ב1500 ש"ח..

למעשה אורנג' שעל פניו הוציאה את המחירים הכי יקרים לאיפון אחרי קריאת השורות הקטנות נראת הכי זולה בסופו של יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהמבצע בסלקום לסטודנטים כולל גם חבילת גלישה שהם דוחפים בעלות נוספת של 80 שקל..

שמעתי על איזו חבילה לסטודנטים באורנג' המאפשר לקנות את המכשיר ב1500 ש"ח..

למעשה אורנג' שעל פניו הוציאה את המחירים הכי יקרים לאיפון אחרי קריאת השורות הקטנות נראת הכי זולה בסופו של יום.

חבילת גלישה יקרה זה בטוח חלק מהעניין אבל אני ראיתי בחירת מסלול שהוא חלק מתהליך הרכישה ועולה מינימום 135 :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורנג' לא מחייבים את הלקוח ברכישת חבילת גלישה.

אותי בכל אופן לא חייבו ואמרו לי שאם ארצה אין בעיה אם לא אז לא.

לקחתי חבילת גלישה מינימלית בשביל מקרים שאין WIFI זמין

חשוב לציין שהמסלולים שונים בין לקוחות עסקיים ללקוחות "רגילים"

כך לדוגמא יוצא שאני ממשיך לשלם לאורנג' את אותו הסכום החודשי שאני משלם בכל מקרה

ועל זה שהתחייבתי להם אני מקבל .

אני לא יודע אם הייתי משדרג לאייפון 4 אם היה ברשותי 3GS כי בסך הכל זה אותו מכשיר

החדש מהיר יותר וחד עם שיפור ניכר בצילום ושאר פיצ'רים וכבר התרגלתי לצורה החדשה שלו.

בגדול- מכשיר מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה אני עושה עם המכשיר הישן בעבר אני זוכר שהחזרתי וקיבלתי 5 שקלים כל חודש אבל זה בדיחה לקבל 5 שקלים על מכשיר

שבשנה שנתיים הקרובות עולה לי 80 שקל כל חודש.

מה לגבי החבלית גלישה שכבר יש לי גם עליה אני מחוייב או שמבטלים לי אותה ועושים לי חדשה עבור האייפון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר אין זכר למבצע לסטודנטים למרות ששמעתי על זה.

האם היית או דיברת עם בנושא ?

בנוסף ראיתי שרכישה דרך האתר מוזילה את המכיר האם זה כדאי ?

ראיתי ברכישה דרך האתר שכחלק משלב הרכישה צריך לבחור תוכנית של מינימום 130 שקל האם זה חובה ? איך מדלגים על זה ?

מה לגבי שידרוג האם המקסימום זה 5 שקלים על החזרת מכשיר ?

אחי לוקח את המכשיר בתחילת השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה אני עושה עם המכשיר הישן בעבר אני זוכר שהחזרתי וקיבלתי 5 שקלים כל חודש אבל זה בדיחה לקבל 5 שקלים על מכשיר

שבשנה שנתיים הקרובות עולה לי 80 שקל כל חודש.

מה לגבי החבלית גלישה שכבר יש לי גם עליה אני מחוייב או שמבטלים לי אותה ועושים לי חדשה עבור האייפון ?

פשוט מוכר את המכשיר כיד2 ועושה העברת בעלות לאדם שקונה ממך. כך תוכל למכור אותו ב-2000 ש"ח (סתם מספר, לא בדקתי כמה הוא שווה) ובכסף הזה לחסכות את יתרנת התשלומים החודשיים שלך (אתה פונה לחברת האשראי ומבקש לשלם הכל במכה, משלם הכל + קנס של כמה גרושים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק

העסקאות שהחברות עושות עם הלקוח הן עסקות כוללות

הן משתלמות למי שיודע מה הוא רוצה ומה הוא צריך

אני בטוח שהלקוח ה"גזור" שלך יהיה צריך טלפון גם בעוד שלוש שנים , לכן זה לא בדיוק נכון שעסקה לטווח רחוק היא לא משתלמת - מנסיון אני יכול להעיד שהיא משתלמת בהחלט ולא חשוב כיצד מתומחרים הרכיבים של העיסקה - מה שחשוב בעסקאות לטווח רחוק זה סך העלות של החשבונית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא משתמש ב144, שירות מיושן ופרמיטיבי, במיוחד היום שיש בכל מקום וגם אם לא יש את השירות של דפי זהב ששולחים SMS ל2580, הרבה יותר נוח.

אבל בכל זאת, בעיה מוזרה ורציתי לראות אם לעוד אנשים פה יש את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת :

i'm in the same predicament as you. i've come down to purchasing the vintage D2 and here's why

1) cost of D2 = ~$164

cost of D2+ = 180 + 12 (AC adapter) = $192

difference: 32

you're essentially paying 32 bux for BBE+ (new theme adds no functionality imo). it's not worth it from a cost effective standpoint. the benefits are marginal at best.

2) theme/skin ability. D2+ as of yet is unknown, D2 is confirmed

3) rockbox has been started on D2. if D2+ hardware is even slightly different, it'll require more time and effort to get someone to start developing for it. i'd rather have something that shows potential versus something that hasn't even been started yet

4) build quality. D2 has nice metallic accents vs. all plastic for D2+. looks more expensive imo

my only concern is that cowon will abandon developing firmware for the D2. this happens with all their players (ive been using an X5 but this wasn't a problem since rockbox was ported to it)

but overall, the D2 seems like the better choice. hopefully this will help you make ur decision as well =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...