אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר - עמוד 11 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר

simonsix

Recommended Posts

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3418774,00.html?dcRef=ynet

תיאוריית הקשר: האמת שמאחורי מבצעי האייפון

תכנון מוקדם והשוואה בין החבילות שמציעות חברות הסלולר צפויים לחסוך הוצאה כבדה בהמשך הדרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^^

לפי הכתבה הזאת התנהגות חברות הסלולר היא פשוט גועל נפש מדרגה ראשונה. אשכרה צריך להוסיף לעלות המכשיר, גם את עלות העורך דין שצריך על מנת להבין מה רוצים ממך לפני שאתה חותם על חוזה איתם. הגבילו את ההתחייבות שלהם על חבילות התקשורת לשנה וחצי, אז הם פורסים את התשלומים על המכשיר ל36, ככה שאחרי שנגמרת ההתחייבות על החבילה, אתה צריך להחייב עוד פעם בשביל לא לשלם הון תועפות על המשכיר. גועל נפש. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך , אתה צודק , חברות הסלולאר יחד עם עד כמה בעלי הון ( הרי החברות שייכות למישהו ) מישמות את טקטיקת השיעבוד , לכן השיטה החסכונית ביותר ללקוח היא לבדוק מה היא החברה שבזמן נתון מציעה לו את העסקה הטובה ביותר ולהתחתן איתם - קרי התחייבות ל 36 חודשים , אין ברירה , אם אתה לא עושה היתחייבות אתה ממש מפסיד כסף , החברות מאוד נהנות אם לא עושים התחייבות ,

תראה את זה כך , אתה צריך טלפון גם בעוד שלוש שנים , לא ?

זה ממש כמו חתונה , בשלב מסויים נמאס לך לרוץ אחרי חורים מזדמנים ואתה מגלה שלכולן יש את אותו פטנט והדבר היחידי שמשתנה זה כמה אתה מפסיד - אז אתה מוצא את זאתי שעושה הכי פחות צרות ואם אתה בר מזל אז גם אתה יכול אשכרה להרוויח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם 36 חודשים ( עסקי בדרך כלל ) [br]פורסם בתאריך: 29.09.2010 בשעה 15:38:41

בכללי אני חושב שמחיר האפליקציות באייפון יעלה ויעלה , מסיור שיגרתי שערכתי עכשיו אני שם לב גם למחירים הגבוהיים 10$ לאפליקציות נניח בעסקים ובכלל כל שהיא שימושית למשהו ( ולא סתם שעשוע ) כלומר שווה משהו או משחק מרתק עולים כסף ( כן אני יודע שעדיין יש ללא תשלום ) .

כחושבים על זה , זו מערכת סגורה ולכן אם אתה שם אתה חייב לרכוש ואם אתה חייב לרכוש , הם יכולים לחייב אותך כמה שהם רוצים , ממש כמו הפופקורן באולם הקולנוע שעולה כמעט כמו הכרטיס עצמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים בסדר גמור.

לא יודע איך הסקת שהמחירים יעלו.

כל עוד מחיר התוכנות סביר בהחלט אין שום סיבה להעלות את המחיר שלהן כי אנשים לא יקנו.

רוב האפליקציות בתשלום עולות 0.99$ כשלחלקם יש גם גירסאות פרי או לייט.

יש כמובן דרכים לעקוף את זה אבל אני אוהב לשלם למפתחים על תוכנות טובות

בתאכלס, 3.8 ש"ח על תוכנה פה תוכנה שם זה ממש אקוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באז גדול במיוחיד לא היה גם בהשקה המתוקתקת האחרונה, זה נכון שהתקשורת עשתה מזה טררם גדול מאד אבל בתכלס ההענות הייתה סבירה וצוננת יחסית, לפחות בהתחלה.

יחד עם זאת האייפון 4 פשוט נכנס לשוק פרוץ מבחינת המפעילות בארץ וניצב לבדו כמעט לחלוטין בשוק הסמארטפונים המתקדמים.

http://it.themarker.com/tmit/article/12512

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקי, לא טריק ולא כלום.

אנשים פשוט גנובים על המכשיר עם התפוח

בדיוק, השקה מעולה לאייפון 4, נכנס חזק, היו מספר סניפים שהיה ממש תור בהם ביום של ההשקה

ובסלקום הוקד הטלפוני היה קטסטרופה מעל חצי שעה כדי לקבל מענה (הודו שזה בגלל האייפון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...