אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר

simonsix

Recommended Posts

לא בכל הרשתות

צריך לבדוק מי מקבלת אישור מהבנק על הוראת קבע

זה אומנם יותר מסובל אבל יכול לעבוד

שנית זה לא נכון בכל הרשתות שצריך חיוב ראשוני של המכשיר קרי אשראי פנוי - אני חושב שהוטעת צריך לברר זאת - מספיקה התחיבות שלך - הם אומנם מוציאים חשבונית אבל התשלום הוא בתשלומים ולא במה שנקרא קרדיט כלומר מחברת האשראי - זה תשלומים חברת הטלפונים - לפחות בחברה אחרת מסלקום זה כך , תבדוק שוב , יתכן כי שינו את הכללים אולי זמנית ואולי בגלל המכשיר הספציפי , תבדוק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יתכן כי שינו את הכללים אולי זמנית ואולי בגלל המכשיר הספציפי , תבדוק .

קלעת בול, החברות לא מחייבות אותך בקריידיט על קניית מכשיר וגם לא חייב רק כרטיס אשראי/ויזה יש אפשרות למילוי טופס הוראת קבע,

אתה הולך לבנק מחתים וזהו, או שניראה לי שהם שולחים לבנק ואתה רק צריך לחתום על ההוראת קבע משהו כזה..

בכל אופן הבעיה מתחילה שאתה רוצה , וזה המכשיר היחיד שאי אפשר לקנות בהוראת קבע וחייב כרטיס אשראי/ויזה,

וזה תקף לגבי כל החברות ללא יוצא מן הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, מה בדיוק לא הבנת ?

ברגע שלקחת בנק דקות ב-160 ש"ח אתה אוטומטית מקבל זיכוי כל חודש, שזה אומר דיברת מעל 150 ש"ח.

אם תקח בנק דקות ב-80 ש"ח לא תקבל שום זיכוי,

מסקנה: בשביל לקבל זיכוי צריך חבילה שעולה מינימום 150 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלעת בול, החברות לא מחייבות אותך בקריידיט על קניית מכשיר וגם לא חייב רק כרטיס אשראי/ויזה יש אפשרות למילוי טופס הוראת קבע,

אתה הולך לבנק מחתים וזהו, או שניראה לי שהם שולחים לבנק ואתה רק צריך לחתום על ההוראת קבע משהו כזה..

בכל אופן הבעיה מתחילה שאתה רוצה , וזה המכשיר היחיד שאי אפשר לקנות בהוראת קבע וחייב כרטיס אשראי/ויזה,

וזה תקף לגבי כל החברות ללא יוצא מן הכלל.

באורנג' אחי רכש את ה 3G3 לפני חצי שנה בערך והעיסקה היא ללא כרטיס אשראי אלה בחשבון החודשי מופיע לו החיוב והזיכוי שמגיע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באורנג' אחי רכש את ה 3G3 לפני חצי שנה בערך והעיסקה היא ללא כרטיס אשראי אלה בחשבון החודשי מופיע לו החיוב והזיכוי שמגיע לו.

זה שמופיע בחשבון של אחיך החיוב והזיכוי שמגיע לו, זה לא מוכיח שיש לו כבר חיוב חודשי באשראי.

כי לאחיך כנראה כבר היה חשבון קודם שבוצע עם אשראי (ז"א לקוח קיים), ולכן כנראה עשו לו שידרוג, בכל אופן זה תלוי בהרבה פרמטרים תשאל את אחיך שוב

מה גם שלכל כלל יש יוצא מן הכלל, אולי אחיך לקוח שנים שלהם ולקוח טוב, ושימור לקוחות הציע לו להישאר בתמורה לאייפון.

אבל שוב תראה לי חברה שבתור לקוח חדש או ישן אתה יכול לקנות אותו בהוראת קבע?

אני אומר לך מניסיון כי דיברתי לפני כמה חודשים עם כולם בטלפון וכל החברות ענו לי חד משמעית שרכישת צריך אשראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שמופיע בחשבון של אחיך החיוב והזיכוי שמגיע לו, זה לא מוכיח שיש לו כבר חיוב חודשי באשראי.

כי לאחיך כנראה כבר היה חשבון קודם שבוצע עם אשראי (ז"א לקוח קיים), ולכן כנראה עשו לו שידרוג, בכל אופן זה תלוי בהרבה פרמטרים תשאל את אחיך שוב

מה גם שלכל כלל יש יוצא מן הכלל, אולי אחיך לקוח שנים שלהם ולקוח טוב, ושימור לקוחות הציע לו להישאר בתמורה לאייפון.

אבל שוב תראה לי חברה שבתור לקוח חדש או ישן אתה יכול לקנות אותו בהוראת קבע?

אני אומר לך מניסיון כי דיברתי לפני כמה חודשים עם כולם בטלפון וכל החברות ענו לי חד משמעית שרכישת צריך אשראי.

אחי בוודאות לא עשה מעולם עיסקה באשראי איתם והעיסקה של האייפון אכן ניתנה לו ע"י שימור לקוחות.

אני לקוח מאוד ותיק בסלקום ומעולם לא קיבלתי מהם הצעה מיוחדת בגלל זה או הטבה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז מה?

זה מזכיר לי את הסנקציות שננקטו על הבנקים בגין גביית עמלות מיותרות כשלבסוף עם עודף יצירתיות חטפנו עמלות חדשות.

אז אתה חושב שחברות הסלולר לא ימצאו פתרונות יצירתיים דומים?

תחשוב שנית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שכולם רצים לחתום על התחייבות ל18 חודשים תחכו קצת לינואר, הפחתת דמי הקישוריות הולכת לעשות לכם רק טוב...

בדיוק להיפך

אם הם הולכים להרוויח פחות על שיחות הם ינסו להגדיל רווחים ממקומות אחרים

המכשיר אולי יהיה זול יותר בעוד כמה חודשים אבל נראה לי שכל שירות יעלה יותר כסף (הודעות/דקת שיחה/אינטרנט) למי שאין לו כבר חבילה קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...