אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפון 4 יגיע לישראל ב-24 בספטמבר

simonsix

Recommended Posts

אנשי הכת של אפל יקנו כל דבר כל עוד יש עליו תפוח

לא נכון. לא חסר מוצרים של אפל שלא היו להיט. למשל TV, iPod Shuffle, מסכים, מחשבים נייחים ועוד עשרות מוצרים. [br]פורסם בתאריך: 19.09.2010 בשעה 08:58:06

צודק... אפילו תפוח שלם לא הביאו להם...

אתם הרי יודעים מה מסמנת הנגיסה? החלק שסטיב נוגס בכם כל פעם מחדש כשאתם קונים מוצר שלו

ואתה לא קיבלת GPS עובד ב- המדהים שלך וסמסנוג צוחקים לך בפנים. גם אתה שייך לכת שתקנה כל דבר אנטי-אפל כי זה גורם לך להרגיש יותר חכם ומיוחד. הצליח כי זה מכשיר מעולה שנותן לאנשים בדיוק מה שהם מחפשים בחבילה שימושית וסקסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol:

השאפל לא היה להיט? אולי לא נמכר יותר מדי כמו האייפד אבל עדיין יצאו דורות המשך וקנו אותם כמו תמיד

הATV אולי לא מושלם אבל היה זול וגם נוצר בתקופה שלפני כל הסטרימרים למניהם, ברוך השם חבר שלי מרוצה מהקניה שלו (כמובן אחרי שהתקין XMBC ושדרג כמה דברים)

ואתה לא קיבלת GPS עובד ב- המדהים שלך וסמסנוג צוחקים לך בפנים. גם אתה שייך לכת שתקנה כל דבר אנטי-אפל כי זה גורם לך להרגיש יותר חכם ומיוחד. הצליח כי זה מכשיר מעולה שנותן לאנשים בדיוק מה שהם מחפשים בחבילה שימושית וסקסית.

1. אני עם (בנתיים)

2. לא יודע מה איתך אבל חוץ מהבאגים שיש בנושא הGPS חלק לא קטן של האנשים נהנה ממנו

3. לפחות לי יש FLASH בפלאפון

4. אני לא קונה מוצרים "אנטי אפל" אלא מוצרים שעושים את העבודה שלהם בלי לשים לי שרשראות עלי, ביום שבו מוצר של יעשה את מה שאני רוצה איך שאני רוצה... אני קונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד? ציינתי רשימה שלמה. הלהיטים של אפל זה אייפון, אייפוד טאץ', ונאנו. בקצרה כל המכשירים הניידים שלהם. שאר המוצרים רשמו מכירות בינוניות ומטה. המכירות היו מספיק גבוהות כדי להצדיק המשך , אבל לא מדובר בלהיטים. קח לדוגמא את אייפוד קלאסית. המכירות היו נמוכות ואפל לא טרחו לפתח דור חדש. הרגו את המוצר בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי LEV... יש הבדל בין "להיט" לבין לא נמכר טוב

אני חושב שאתה מזניח בצורה לא נכונה את הכל המחשבים שלהם שעדיין נמכרים בעולם בצורה די טובה גם אחרי שהם הפכו להיות לכל דבר (מה לעשות, עברו למעבדי אינטל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק... אפילו תפוח שלם לא הביאו להם...

אתם הרי יודעים מה מסמנת הנגיסה? החלק שסטיב נוגס בכם כל פעם מחדש כשאתם קונים מוצר שלו

:xyxthumbs:

אבל גם ריסוס נגד מזיקים לא היה מזיק ,לך תדע איפה היו התפוחים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים בבקשה להפסיק את הוויכוח הנצחי הזה כבר?..............

ממש ככה,

אפל/איפון = מערכות הפעלה חלקות להפליא בדרך כלל עם ממשקים נעימים מאוד בתוספת עיצוב סקסי למכשיר וזה מה שקונה את האנשים.

חסרונות: מערכת סגורה ונטרול יכולות המכשיר בהתאם למדיניות החברה ומחיר גבוה ביחס לאיכות החומרה.

גוגל/אנדרויד: מערכת הפעלה פתוחה שלא תלויה בפלאפון ספציפי ולכן מלווה במקרים רבים בפלאפונים שעולים בהרבה על האיפון ברמת החומרה. האפשרות לבחור במכשיר שעונה לדרישותיך בתג המחיר שלך עם מערכת הפעלה טובה ומוכרת - וזה מה שקונה את האנשים.

חסרונות: מערכת ההפעלה איטית יותר וזאת מכיון שהיא צריכה לתמודד עם 353434 חומרות שונות בניגוד לIOS4 שצריכה להתמודד רק עם מכשיר אחד. החסרון הזה כמעט ונעלם לו במכשירים החדשים כדוגמת הSGS/DROID וכו אבל לדעתי תמיד יהיה איפשהו וזאת מכיון שניתן "להתעלל" במערכת בהרבה צורות בניגוד לאיפון (רומים, שלא נכתבו כהלכה ועוד.

ענין של טעם, לדעתי האישית עם הזמן האיפון יחזור להיות מכשיר נישה כמו המק וזאת מכיון שדין הסלולרים כדין המחשבים האישיים/טלויזיות: חומרה בהתאמה אישית+מערכת הפעלה/ערוצים בצורה נפרדת בהתאם לרצון הלקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה לא קיבלת GPS עובד ב- המדהים שלך וסמסנוג צוחקים לך בפנים.

אני לא נכנס לדיון של אפל/אנטי כי זה לא מעניין לי את הזרת, אבל-

איך בדיוק סאמסונג צוחקים לי בפנים אם הם הוציאו תיקון (שעובד) ל GPS?

הוא מדויק עכשיו יותר מבנקסוס שהיה לי ויותר ממספר מכשירי SIRF3 שברשותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JPH

קבלת פיקס מהיר יש לי מההתחלה, אבל זה לא אומר כלום

הוא לא מתקרב לרמת הדיוק של הנקסוס

(זז בין 5 ל10 מטר דיוק)

האות לא הכי יציב בנסיעה, אבל הרבה יותר טוב מבעבר וניתן לנווט איתו

עכשיו הGPS סביר+

הוא עדיין לא ברמה גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדי יום אני נתקל בחנות שלי באנשים עם 4

ותתפלאו כמה אנשים נסעו במיוחד לחו"ל בשביל להביא אותו

99% מהם מאוד מבסוטים מהמכשיר ואלה שלא טוענים שהגירסה הקודמת "סקסית יותר"

טרנד או לא טרנד אנשים פשוט חולים על האייפון ויקנו אותו בטירוף בישראל.

זה זה תפוח וזה מה יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...