איך אפשר להיפטר מיהדות שלא באמצעות המרת דת? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להיפטר מיהדות שלא באמצעות המרת דת?

dan79

Recommended Posts

"מישהו שלא מצליח להיכנס"

-לגבי חתונה לא לצד רבנות כמו שכתבתי אני אבדוק, לגבי יאיר לפיד נראה לי שהוא כן חתן.

לגבי גבר שאומר לאישה הרי את .. וכו' יש 2 עדים לזה - לפי התורה הם זוג

ככה יוצא בהרבה [יהודים ] השחקן אומר לשחקנית הרי את ...ושם טבעת וגם ישנם עדים לכך -בעצם על פי תורה הם התחתנו :lol: , אנשים לא יודעים את זה.

- אבל כפי שנכתב לא עושים את זה בשביל שמישהו יאמין אלא לתת למדינה צביון יהודי , זה הכל.

"חוץ מזה שאם אתה לא מצליח להשיג חזיר פה בארץ, אז כשתישפט, זה כבר דבר אחד שלא יחזיקו נגדך

לא שזה יעזור לך, אתה עדיין הולך לגיהנום, see you there"

מה? תגיד מה הולך איתך? איפה למדת יהדות .

אין לשפוט אף אדם איך יתנהל דינו בידי שמים , כל אדם נשפט לפי כוחותיו [לדוגמא אחד גדל בבית חילוני, השני בחרדי וכו'.. ] כל כך הרבה פרטים. לכן אומרים אל תדון את חברך, עד שתגיע למקומו .

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10565

אגב אפשר להשיג , וגם יש מסעדות לא רק של חזיר אלא פירות ים ,"יאמי "

מדינת לרוב מאוד חופשית ,די לבכות יותר מידי.

לביתי ספר הממלאכתי -כל כך חשוב ללמד שם מושגי יהדות , רק בשביל לדעת את הבסיס שלנו במדוייק.

ואין קשר לזה וללמוד מקצוע , צריך גם ללמוד עלינו כיהודים , פעם ראית בחייך דף גמרא? איך יתכן שבבית ספר לא ילמדו דברים בסיסים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי גבר שאומר לאישה הרי את .. וכו' יש 2 עדים לזה - לפי התורה הם זוג

רציתי להגיד את זה, אבל אחרי מה שאמרתי לי על הידע שלי בנוגע ליהדות, העדפתי לא להזכיר את זה אפילו ><

"חוץ מזה שאם אתה לא מצליח להשיג חזיר פה בארץ, אז כשתישפט, זה כבר דבר אחד שלא יחזיקו נגדך

לא שזה יעזור לך, אתה עדיין הולך לגיהנום, see you there"

מה? תגיד מה הולך איתך? איפה למדת יהדות .

אין לשפוט אף אדם איך יתנהל דינו בידי שמים , כל אדם נשפט לפי כוחותיו [לדוגמא אחד גדל בבית חילוני, השני בחרדי וכו'.. ] כל כך הרבה פרטים. לכן אומרים אל תדון את חברך, עד שתגיע למקומו .

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10565

תירגע, סתם צחקתי

בכל מקרה, אני אשמור עליי את האישור של הרופא שלי על זה שיש לי DSPS ו- Hypersomnolence בשביל הבית משפט שם למעלה ליום שבו אני אמות

לא למדתי יהדות, למדתי תנ"ך בבית הספר, כשהגעתי לכיתה יב' פשוט הפסקתי ללכת לבית הספר כמעט לגמרי, ובישיבה שאליה הלכתי מספר מועט יחסית של פעמים... דאמט, אני לא זוכר מה למדתי, אני רק זוכר איזה קטע שבו קראתי משהו שהרמב"ם כתב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה הגיע לכיוונים לא צפויים....

בסה"כ ,עד עכשיו יכלתי איכשהוא לסבול את הכפייה הדתית שמתרחשת ביום יום

באמצעות עקיפת רוב מגבלותיה באמצעות כמה דרכים כמו:

רכב פרטי כדי להתנייד בשבת ובחג.

אכילה במסעדות לא כשרות.

השגת לא כשר בחנויות מתמחות

טיסה לחו"ל בחגים מאוסים מבחינתי כמו יום כיפור

רכישת מקפיא ומילויו בלחם לפני חג הפסח וכיוצא בזה...

אולם בכל הנוגע לנישואים,לא קיימת באמת אלטרנטיבה ראוייה בארץ

עבור בני זוג יהודיים שמעונינים למסד את הקשר בינהיים

מבלי להיות כפופים לשרירות חוקי הדת ההלכתיים.

(הערה: במילה "מיסוד" הקשר -הכוונה לרישום סטטוס של נשואים במשרד הפנים).

האמת ,שלי זה לא ממש משנה מה רשום או לא רשום בספח תעודת הזהות

שלי בעניין מצבי המשפחתי, אולם מתברר שעבור ה- LADIES

זה עניין מהותי וקריטי.

במקרה שמעתי שיחה של חברה שלי לשעבר

(אשכנזייה חילונית שדומה לי בהשקפותייה לגבי הדת ואורח החיים)

עם קרובת משפחתה שבה היא אמרה שמבחינתה זה must ואין פה בכלל עניין לדיון.

בשורה התחתונה,מדובר במבוי סתום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן לך תיקנה מכונת זמן -ולך ליפן העתיקה-הפתרון הכי טוב מבחינתך ;D

:xyxthumbs:

צחוק,צחוק ,אבל אתה בעצם עלית על הפיתרון לבעייה.

כלומר הגירה למדינה לא פמינאצית.

(מרבית המדינות ומרבית אוכלסיית העולם חייה תחת "משטר" שאינו פמינאצי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה דן -אני שיויונישת או איך שכותבים את זה -אני מאמין בשיוויון -אבל עד כמה שאפשר ולא כמו בארץ

שברגע שאתה גבר חילוני=כל החובות אליך כולל לשלם לבחורה שעזבה אותך מרצונה טונות של כסף בלי קשר לכלום

בעניין הגירה אני יותר שוקל חזק הגירה בגלל יוקר המחיה בארץ -למרות שאני חייב להודות אני פחדן בנושא

אבל צודק חרדים מצד אחד פימינאציות מצד שני -באמת עוד סיבה טובה לנטוש פה

בסופו של דבר שינטשו מספיק אנשים והפימינאציות יקבלו איזה לאטמה חזקה לפנים מהבעל החרדי שלהם בחסות מדינת ההלכה שתקום פה

אולי אז יבינו את הטעויות שעשו בלדחוף את הנורמלים פה לארץ אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה' date=' אני אשמור עליי את האישור של הרופא שלי על זה שיש לי DSPS ו- Hypersomnolence בשביל הבית משפט שם למעלה ליום שבו אני אמות

[/quote']

אני מקווה שזה גם בצחוק ;) .

*תחשוב לעצמך שנייה -מדוע למשל אדם שלא מאמין בדת, לא יכול לאכול חזיר כשר בהשגחת הרבנות?

זה אותו דבר.

חתונה זה מושג דתי של הליכי קידושין לפי ההלכה. המדינה לא דורשת נישואין מגבר ואשה שרוצים לחיות ביחד.

אז מדוע אדם אנטי-דתי ירצה בכלל להתחתן. הרי כל הרעיון של חתונה הוא מושג דתי שתופס רק בדת .

*למה צריך להיות רשום כזוג במשרד הפנים?

הרי משרד הפנים מכיר אפילו בהורים מאמצים [ אפוטרופוס ] , ומבחינת משרד הפנים אין כל חשיבות לחתונה דתית דווקא.

תחשוב על זה: כל הרעיון של חתונה וזוגיות הוא רעיון דתי.

בטבע אין אצל בעלי החיים מושג של חתונה או טקס קידושין - הרי אותם אנטי-דת הם בסך הכל חיה מפותחת [לשיטתם ] -- :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rroonnii חתונה היום כבר מזמן לא נישארה מושג דתי בלבד

חתונה זה טקס שתקף בהמון תרבויות ועמים היום כולל אטאיסטים גמורים

ובדרך כלל מי שלוחצת על חתונה זאת האשה -שמפמפמים לה שיום אידיוטי כזה שגם יעלה לה בערך 200 אלף שקל

יהיה היום הכי מאושר בחיים שלה -בפועל זה יום לחוץ אחרי כמה חודשים לחוצים

ולרוב זוגות במקום לממש את החתונה כמו שאומרים ישר אחרי החתונה מתחילים לעשות את ה"רשימות"

אני אישית שונא את המושג הזה חתונה היום

מבחינתי זה ניסיון מטומטם להכניס חוקים לרגשות -שכמובן לא פועל

במקום שזוג ישמח מתי שבא לו ויהיה עצוב מתי שבא לו ויטוס לחופשה מתי שמתחשק לו (במקום ירח דבש )

הכל אמור להיות מתוכנן לפי תאריכים ובתאוריה הטבעת אמורה לתת חסינות מבגידות שזה הבולשיט הכי גדול שאפשר

בכל מקרה רומי למרות מה שאני אישית חושב על המושג

הרבה זוגות הולכים בדרך הזאת בלי קשר לדת עצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'קרירין'

אפשר לעשות טקס חתונה גם בבית או בבית כנסת [חינם ], או איפה שאתה רוצה - זה שאנשים אדיוטים נכנסים לחובות בשביל ה-טקס חתונה הנוצץ ביותר [ היום כל זוג רוצה להרשים את החברים שלו ואת המשפחה ] זה בעיה שלהם לא מצד הדת.

זוג יכול לשמוח מתי שבא לו וכדומה ולטוס לאן שרוצה ומתי שבא לו , מה אתה חושב יש חובה ללכת לירח דבש ישר אחר החתונה [או בכלל ] מצד הדת? :lol:

הטבעת לא נועדה לתת חסינות מבגידות, חבל קרירין שאינך בקיא .

האישה מתקדשת לבעל על ידי חפץ שמביא לה , הופה גם לא חייב טבעת אפשר משהו שהוא מעל שווה פרוטה [ כמובן פרוטה לפי מושג הלכתי ] .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*חתונה זה טקס שמובא מהדת [וגם תופס רק בדת ואיך שעושים אותו ].

אנשים יכולים לקחת את הרעיון בתור טקס מחויבות אחד כלפי השני.

* לא מעונינים בתוצאות של רשימת ילדים גויים כיהודים. בית המשפט קבע לאחרונה כי אדם שהציג עצמו כיהודי בפני בחורה ושכב עמה יואשם באונס, כי היא היתה מעוניינת לשכב עם יהודי. לא יודע אם באמת אשמה זו מבוססת, אבל מה שברור שזכותו של ציבור לדרוש שרק יהודים באמת יירשמו כיהודים, ושחוקי הנישואין יתנהלו בצורה המונעת ממזרויות והכנסת גויים [ כיהודים ] לציבור .

*בארץ לא אוסרים על נישואי יהודי לגויה וכדומה, אלא שלא רושמים אותם ברבנות שזה בניגוד למהות הרבנות. הרוב המכריע של העם כאן רוצה להתחתן רק עם יהודים, ואם לא יהיה מידע ברור מי יהודי ומי לא, אף אחד לא יוכל להתחתן עם אף אחד. כי אם אתאהב בבחורה, אולי סבתא שלה ערביה.

מי שרוצה להתחתן עם ערביה – שירשם לנישואין אצל הקאדי, או אצל הכומר, או בקפריסין או בטאבה. או שלא יירשם בכלל.

כל חוק שהוא מחייב את כולם, גם את מי שלא מוצא חן בעיניו, ולחוק יש סיבות, והוא מושג אך ורק בדרך של דמוקרטיה. כל חוק הוא כפיה. כפיה של המערכת המשפטית את האזרח. אם יש חוק שאסור לבנות במרחק מסויים מהחוף כדי לשמור את צביון הטבע שבאיזור החוף, זה נכפה על כל האנשים, גם האנשים שזו הקרקע שלהם ושבחירת ליבם מתחננת שיבנו לה שם בית חלומות. החוק הושג בדרך דמוקרטית. וכך חוק לשמירת ערכי טבע, וחוק להוציא מליונים על שינוי תוואי של כביש כדי שלא לפגוע ביצורים החיים שם. או חוק למניעת ניסויים בבעלי חיים. וכל חוק אחר שמעניין רק חלק מהאוכלוסיה.

גם החוקים הנוגעים לדת אינם כפיה אלא החלטה דמוקרטית של הרוב. כמו כל החוקים במדינת , וחוקים רבים אינם מייצגים את דעת כל הציבור, אלא את החלטת רוב הנבחרים.

כל חוק נאכף והוא יכול לגרום צער וסבל אולי לפרט, אבל מאחורי החוק מסתתרות סיבות חשובות שגרמו לבית המחוקקים לחוקק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*חתונה זה טקס שמובא מהדת [וגם תופס רק בדת ואיך שעושים אותו ].

מה שתופס זה איך שאתה רשום במשרד הפנים וכתוצאה מכך בתעודת הזהות: רווק, נשוי וכ'

הרישום במשרד הפנים נעשה על סמך טקס אזרחי שנעשה בחו"ל (מאחר ובארץ הדתיים ניכסו אותו לעצמם) או טקס ברבנות

אנשים מתחתנים ברבנות כי זה נחמד, רבי מברך אותך אבל כאמור זו רק דרך אחת להיות רשום במשרד הפנים כנשוי, יש עוד דרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם החוקים הנוגעים לדת אינם כפיה אלא החלטה דמוקרטית של הרוב. כמו כל החוקים במדינת , וחוקים רבים אינם מייצגים את דעת כל הציבור, אלא את החלטת רוב הנבחרים.

כל חוק נאכף והוא יכול לגרום צער וסבל אולי לפרט, אבל מאחורי החוק מסתתרות סיבות חשובות שגרמו לבית המחוקקים לחוקק אותו.

הייתי שמח אם זו היתה האמת. לצערי, בסבך הוועדות השונות וההסכמים הקואליציוניים, רצון הבוחר הולך לאיבוד. "ישראל ביתינו", למשל, כללה במצעה נישואין אזרחיים - אבל אז נכנסה לקואליציה עם ש"ס ויהדות התורה, וההמשך ידוע. זה ממש לא אומר שהבוחרים שלהם תומכים בהמשך המונופול החרדי...

ואגב, מדהים כמה מהר כל קבוצה "קיצונית" (שמאל קיצוני, חרדים...) ממהרת לזעוק "דמוקרטיה" כאשר חוק שעובר בכנסת משרת את מטרתם, גם אם הוא מנוגד לדעת הרוב. אני בטוח שאם כנסת כלשהי בעתיד תחוקק חוק שיפקיע את כל העניינים הקשורים לבניית משפחה מהרבנות ותתיר אותם עם תפקיד טקסי בלבד למעוניינים בכך, אתה תהיה הראשון לזעוק שזה לא ייתכן וזכותו של כל ציבור לנהוג כפי שהוא מוצא לנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...