איך אפשר להיפטר מיהדות שלא באמצעות המרת דת? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להיפטר מיהדות שלא באמצעות המרת דת?

dan79

Recommended Posts

הקיצר,אני לא עושה שום דבר כדי להכעיס.

(לעומת זאת החרדים החארות לא עומדים בצפירה של יום כיפור ויום השואה)

שוב נכנעים לדמגוגיה זולה, רוב החרדים שיסתובבו בתוך האוכלוסיה הכללית, כן יעמדו - בדיוק כמו שאתה לא רוצה להכעיס.

מה שהם יעשו בתוך בתי הספר והמוסדות שלהם זה כבר לא משנה(כמו שאני מניח שלא אכפת לך להפעיל בווליום במקום שלא יפריע לאף אחד)

בקיצור, תפסיקו עם הכינויים הטיפשיים האלה, ונסה קצת לפתוח את העיינים.

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין שום סיבה שיהיה קיים חוק אחד ויחיד המכריח (או מאלץ) אנשים שאינם מאמינים לנהוג כפי שדורשת הדת - אלא אם מדובר במשהו שלא ניתן לפצל והדתיים הם רוב בקבוצה הרלוונטית (נניח, מעלית שבת בבניין שרוב דייריו דתיים וישנה בו מעלית אחת בלבד, או בריכת שחיה עם הפרדה ביישוב דתי ברובו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK

בוא ניבדק את העובדות

SHELL WE ?

1.עד הנישואים ,מספר מערכות יחסים שנימשכו בין כמה חודשים לבין שנה.

2.הייתי נשוי כ-3.5 שנים.

3.אחרי הגירושין הייתה לי חברה במשך 4 שנים.

ככלל מערכות היחסים שלי נמשכות זמן רב מהממוצע

(לפחות על פי שאני רואה אצל חלק גדול מקרובי המשפחה\חברים בקבוצת הגיל שלי)

ומה ההספק שלך עד כה ?

אה?

ההספק שלי?... אודה ולא אבוש,הרבה פחות משלך.

אה מה,אני לא פותח כל שני וחמישי פוסטים על כמה שהנשים

הישראליות כלבות,ואיך להתחתן בלי להנזק,וכמה שהיהדות

דופקת אותי וכו' וכו'....

אז לפי מה שאני מבין מהפוסטים שלך,אתה בבעיה,ומה שכתבתי

זאת דרך אחת להתמודד איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב נכנעים לדמגוגיה זולה, רוב החרדים שיסתובבו בתוך האוכלוסיה הכללית, כן יעמדו - בדיוק כמו שאתה לא רוצה להכעיס.

מה שהם יעשו בתוך בתי הספר והמוסדות שלהם זה כבר לא משנה(כמו שאני מניח שלא אכפת לך להפעיל בווליום במקום שלא יפריע לאף אחד)

בקיצור, תפסיקו עם הכינויים הטיפשיים האלה, ונסה קצת לפתוח את העיינים.

לילה טוב

הוא לא עושה כדי להכעיס אבל מראה טמטום ,אחד כאן ציין שאם הדבר מטומטם אפשר חופשי לכתובו חה .

עמידה בצפירה נוגד את התורה [בחוקי הגויים לא תלכו - נאמר על מנהגים , ולא נכנס פרטים ] ,אך כבר קבעו רבנים שבציבור יש לעמוד מאותה סיבה של דן .[שהציבור לא מודע לסיבה של היא עמידה -ואז נובע יותר מידי שנאה ], כמובן שיש גם על זה שמצפצפים אבל הם כבר לא בגדר חרדים על אף שניראים.

כשאתה כותב לפי החרדים אם האמא יהודיה אז אני יהודי, ואתה מצחקק, כאילו אתה מר גאון הבקיא בתורה כולה חולק? ,לפי התורה הולכים אחר האם ולא האב.

דן אני מציע לך ללכת להתבולל עם נוצרייה -וזהו, רק שאם יהיה בהמשך הדורות היטלר 2 חס ושלום הוא גם אותך ימצא [כמו שמצא את כל אותם מתבוללים ]-ככה שאני חושב להתנתק לגמרי לא תצליח .

ישנם דברים שציינת שנחקקו בחוקי המדינה על ידי דמוקרטיה -שמוסכם על רוב הציבור בישראל .

אז בסך הכל כותבים לך כאן שתנסה לפתור את הבעיה [שראיתי שדווקא הציעו דבר פשוט כמו עסקת ממון ] מאשר לזרוק צרורות על הדרך ולהראות לא מכובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לך לשקול להתאבד, אבל היי, זה רק אני.

כמו שאתה יכול לראות בתמונה בעמוד הראשון - המסר הכללי שלה הוא Shit Happens. תתחתן עם מי שאתה אוהב (-אין לזה שום קשר לדת), תעשה הסכם ממון, ונגמר הסיפור.

...ויש את האפשרות הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושיתפרו בחזרה את מה שחתכו בברית מילה.

הוא יכול לטעון שזה נעשה מסיבה בריאותית (היום רבים בעולם עושים ברית מילה גם אם הם לא יהודים ).

אבל באמת שבכללי היום ,יהודיה או לא ,נשים הן זונות (והניסיון שלי הוא אפסי יחסית לשלכם ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הציבור בישראל קשור לדת [וזה כולל הרבה חילונים ] והדברים נחקקו באופן דמוקרטי.

דווקא פרסמו פה בפורום שהציבור החילוני כבר לא רוב ודווקא להציג מכאן זה הכי טוב http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3890195,00.html, המסורתי דתי וחרדי עולים עליו. [למרות שישנם גם חילונים שמציגים את עצמם כחילונים על אף שלא מפריע להם אותם דברים ]

בכל אופן:

כל חוק הינו כפיה, וכל חוק נקבע לפי רצון הרוב. חופש התנועה הוא אך ורק כשאין התנועה בניגוד לחוק, כשהמשטרה אוסרת תנועה, או כשהצבא אוסר תנועה אזי אין שום חופש תנועה. וכך נקבעים כל החוקים לפי הרוב. אתה רוצה לצוד חולדות? החוק אוסר, אתה רוצה לקטוף רקפות? החוק אוסר, אתה רוצה להיכנס לשטח אש? החוק אוסר. אתה רוצה לפתוח בית עינוגים ביום אבל? החוק אוסר. וכך הלאה, כל חוק הוא כפיה, והרוב קובע את החוקים.

וכמובן - שומרים את זכויות המיעוט אבל לא כופים את דעתו על הרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעת למקום הנכון!

פה זה קהל היעד אשר יתמוך בדעותיך הקיצוניות אשר אינן גובלות בחולניות/פסיכופטיות כלל!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבתי לו שלא יביא ילדים.כתבתי שיש לו אפשרות בחירה.מעיון בפוסטים של הבנאדם,

קל לראות שיש לו בעיה קשה עם יחסי זוגיות,ושיש סיכוי יותר מסביר שהם לא ימשכו זמן רב.

על סמך הפוסטים שלו "קל" לך לראות שלבנאדם יש בעיות בזוגיות?!

אולי לפי הפוסטים שלו אתה גם יודע אם יש לו עצירות?

הוא יכול כמובן לבחור להביא ילדים,(וכתבתי את זה),אבל אם הוא יתגרש יש לו סיכוי טוב

לאבד את ביתו וחלק נכבד מרכושו.כ"כ גם הכנסתו תהיה משועבדת לאשתו לשעבר.

אז מה אתה אומר בעצם? שמי שמתגרש צריך להתחלק ברכוש עם גרושתו? ושאם יש לו ילדים אז הוא צריך לשלם מזונות?

הממ... וואו. את זה חידשת לנו. תיכף תגיד גם שהוא יכול לבטל את היהדות אם הוא יחבר בחזרה את העורלה. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך הפוסטים שלו "קל" לך לראות שלבנאדם יש בעיות בזוגיות?!

אולי לפי הפוסטים שלו אתה גם יודע אם יש לו עצירות?

אתה רציני? לא שמת לב איך שהוא מדבר על נשים כאילו הן השטן? וזה רק אחת הסיבות, יש עוד

אז מה אתה אומר בעצם? שמי שמתגרש צריך להתחלק ברכוש עם גרושתו? ושאם יש לו ילדים אז הוא צריך לשלם מזונות?

הממ... וואו. את זה חידשת לנו. תיכף תגיד גם שהוא יכול לבטל את היהדות אם הוא יחבר בחזרה את העורלה. :facepalm:

פותח האשכול מדבר על זה שהוא אולי ירצה ילדים אבל הוא לא רוצה לשלם גרוש לאשתו במידה והם יתגרשו, אז נראה שכן, הוא חידש לו משהו בזה שהוא הסביר לו שזו לא אפשרות :kopfpatsch::facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט

עד עכשיו שיחקתי לפי חוקי המשחק ותמיד נתתי כבוד לאנשים

דתיים (בין אם הם חרדים\מוסלמים\נוצרים).

אני לדוגמא נימנע מלעשות עבודות בשבת מתוך כבוד לשכניי וגם לא

להפעיל את המערכת סטריאו שלי בעוצמה שעלולה להפריע להם

וגם לא עושה על האש אצלי על הגג ביום כיפור.

הקיצר,אני לא עושה שום דבר כדי להכעיס.

(לעומת זאת החרדים החארות לא עומדים בצפירה של יום כיפור ויום השואה)

עד עכשיו סבלתי בשקט את ההתערבות בחיי הפרטיים.

אבל אני לא מוכן שיכתיבו לי גם כייצד יתנהלו חיי האישות שלי עם בת זוגתי

ועל כך אני מוכן לצאת למלחמה ...

חלק מסיבות ששונאים יהודים בעולם זה בדיוק בגלל האופי הזה:

- כולם צריכים להתחשב ביהודי אבל יהודי לא יתחשב בגוי כי זה נוגד לדת שלו.

- היהודי תמיד ינצל כל דבר כדי להרוויח מזה משהו לטובתו האישית בלי להתחשב במי שהוא פוגע בדרך.

- יהודי תמיד יחפש קומבינות, פירצות ודרכים להתחכם ולעקוף את החוקים.

- פרוטקציות שיהודי יתן ליהודי אחר, לחבר קרוב או לבן משפחה.

כמה שהם יותר אדוקים, ככה גם האופי הזה יוצא יותר החוצה ויהיה יותר קיצוני.

את האמת, אפשר להבין למה לא סובלים אותנו בעולם. גם אנחנו לא סובלים את עצמינו. מי יכול לסבול אופי כזה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...