איך אפשר להיפטר מיהדות שלא באמצעות המרת דת? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להיפטר מיהדות שלא באמצעות המרת דת?

dan79

Recommended Posts

חלק מסיבות ששונאים יהודים בעולם זה בדיוק בגלל האופי הזה:

- כולם צריכים להתחשב ביהודי אבל יהודי לא יתחשב בגוי כי זה נוגד לדת שלו.

- היהודי תמיד ינצל כל דבר כדי להרוויח מזה משהו לטובתו האישית בלי להתחשב במי שהוא פוגע בדרך.

- יהודי תמיד יחפש קומבינות, פירצות ודרכים להתחכם ולעקוף את החוקים.

- פרוטקציות שיהודי יתן ליהודי אחר, לחבר קרוב או לבן משפחה.

כמה שהם יותר אדוקים, ככה גם האופי הזה יוצא יותר החוצה ויהיה יותר קיצוני.

כל כך לא נכון

נתחיל מזה שיש התחשבות גם בגויים, לא הרבה התחשבות, אבל זה יותר טוב מראשי הדת המוסלמית שקוראים להרוג את היהודים

אה, כן, ידעת שפעם שנאו את היהודים כי הם היו קהילה משל עצמם, מנותקת משאר האנשים, דאגו לחינוך של עצמם, מכרו מוצרים אחד לשני, וסה"כ, יכלו להסתדר בלי העולם החיצוני? ואז היהודים הפסיקו להתנהג ככה ועדיין שנאו אותם

אתה חי בארץ , שמורכבת ברובה מיהודים, גרת פעם בארה"ב? בסוריה? במצריים? בטורקיה? ברור שהיהודים הם האנשים הנוראיים ביותר בעולם, הרי רוב האנשים פה בארץ יהודים, אז לא יצא לך כמעט להיחשף להתנהגות של לא יהודים

פרוטקציות? אתה חושב שכל מי שלא יהודי לא מנצל את העובדה שיש לו חברים בעמדות חשובות כדי להתקרב יותר למטרה שלו?

אני מכיר מישהו דתי, למדתי איתו באוניברסיטה ועשיתי איתו תרגיל בקורס מסויים, אתה יודע מה? בסמסטר הזה המצב הרפואי שלי הידרדר והיו לי בעיות להגיע לפגישות שהוא והשותף השני שלי עשו (היינו בשלשה כי לא היה לי שותף לזוג), הוא לא הכריח אותי לעשות שום דבר, לא הכריח אותי להגיע לפגישות או משהו ולמרות שאני לא עשיתי כמעט דבר בתרגילים הוא לא אמר מילה על זה, רק איחל לי החלמה מהירה

חוץ מזה, הוא הציע לי לעשות איתו תרגיל בקורס אחר, היה לו שותף שעשה את כל העבודה בעצמו והוא הציע שנעבוד ביחד ואני אקבל את כל הקרדיט, העיקר שהוא יעשה איזושהי עבודה

תסביר לי איפה פה ניצל אותי לטובתו האישית, איפה בדיוק הוא חיפש קומבינות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבחנת היהדות פעם יהודי - תמיד יהודי. אפילו אם תחליט שאתה נוצרי או מוסלמי ותעשה את כל הטקסים וכל מה שצריך אתה עדיין נחשב יהודי.

פה נשלאת השאלה: מה זאת אומרת "נחשב" יהודי? מי מחשיב אותך כיהודי?

והתשובה היא הדת היהודית. כלומר, היהדות רואה באותם "ממירי דתות" כילדים שברחו מהבית שתמיד יהיה להם מקום והם יתקבלו בברכה במידה וירצו לחזור.

אבל מבחינתך מה זה משנה איך אדם כזה או אחר רואה אותך? על אחת כמה וכמה אדם שמאמין במשהו שאתה לא. מה איכפת לך אם איזה רב כזה או אחר יגיד "אתה יהודי"? תגיד לו פשוט "טוב, בסדר" ותמשיך לעשות מה שאתה רוצה. אתה גם ככה לא מאמין בזה אז שיגיד מה שבא לו.

המושג "חתונה", מאיפה הוא מגיע בכלל? הוא מגיע מהדת. אתה לא רוצה להתחתן - אל תתחתן. אם אתה לא מאמין ביהדות אל תלך לפי הכללים שלה. תחייה עם מי שאתה רוצה ובאיזה תנאים שאתה רוצה, כל עוד אתה מכבד את בת (או בן...) הזוג שלך, נותן לה את מה שהיא צריכה ומגדל ומחנך את הילדים שלך לערכים ומוסר.

לפני שהיו עורכי דין ובתי משפט באו הרבנים והמציאו את "הסכם הממון" שנקרא כתובה. אתה לא חייב ללכת לפי מה שהם רשמו. תעשה לך הסכם ממון משלך. כי בוא נהיה מציאותיים, זה שיש אהבה זה הכל טוב ויפה. יום אחד יכולה להיות איזו מריבה ענקית שאחריה תחליטו שאתם לא יכולים לחיות ביחד. הסכם ממון נועד בדיוק למצבים כאלה, כדי שלא תתחיל מלחמת עולם מתישה בין שני הצדדים, ואם כותבים אותו בצורה חכמה וכולם מכבדים אותו גם הפרידה יכולה ללכת חלק.

בשורה התחתונה, הדבר הכי חשוב זה כבוד. אם אתה יודע לכבד את בת הזוג שלך והיא אותך, ככה תיראה גם הפרידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מסיבות ששונאים יהודים בעולם זה בדיוק בגלל האופי הזה:

- כולם צריכים להתחשב ביהודי אבל יהודי לא יתחשב בגוי כי זה נוגד לדת שלו.

- היהודי תמיד ינצל כל דבר כדי להרוויח מזה משהו לטובתו האישית בלי להתחשב במי שהוא פוגע בדרך.

- יהודי תמיד יחפש קומבינות, פירצות ודרכים להתחכם ולעקוף את החוקים.

- פרוטקציות שיהודי יתן ליהודי אחר, לחבר קרוב או לבן משפחה.

כמה שהם יותר אדוקים, ככה גם האופי הזה יוצא יותר החוצה ויהיה יותר קיצוני.

את האמת, אפשר להבין למה לא סובלים אותנו בעולם. גם אנחנו לא סובלים את עצמינו. מי יכול לסבול אופי כזה?!

:kopfpatsch:

יש לך בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מוכנים בבקשה להפסיק לבבל"ת? התייחסו רק למה שדן אמר ולא לדברים ברומו של עולם כמו בעמודים האחרונים.

מה ההבדל בין לאום יהודי לדת היהודית

מתוך: אזרחות - האתגר : פרקי אזרחות לחטיבה העליונה, ידע עם ומדינה > אזרחות - האתגר :פרקי אזרחות לחטיבה העליונה ,ידע עם ומדינה > פרקחמישי : מאפייניה של מדינת כמדינה יהודית > דת ומדינה בישראל : מדינה יהודית ודמוקרטית

בעיית המתח בין הדת למדינה בישראל מורכבת יותר מאשר במדינות רבות אחרות . ביהדות הדת והלאום משולבים זה בזה . היהודים הם לאום בעל דת אחת - היהדות , והדת היהודית היא דת לאומית - דתו של העם היהודי . כך סבורים גם רוב היהודים החיים בארץ והרואים את לאומיותם היהודית כקשורה ביסודות דתיים-יהודיים . הדת היא גורם מלכד שתרם לשמירת קיומו של העם היהודי בתפוצות ולחיזוק הזהות הלאומית של יהודי . הרוב המכריע של אזרחי היהודים רואים בה מדינה יהודית , אך קיימות מחלוקות הן לגבי אופיה היהודי של המדינה והן לגבי האופי היהודי הרצוי של המדינה .

(אלכס)

לכן למעשה, יהודי הוא מלשון "יהדות" ומאז ומעולם היה יהודי דתי, הגם אם לא שמר מצוות במלואן.

בישראל, שאינה מדינת כל אזרחיה אין הפרדה בין דת ומדינה ועל כן נשמר צביונה היהידו וחוקיה בין השאר ה"סטטוס קוו" באשר למכירת חמץ בפסח, בשר חזיר בשאר ימות השנה ושבת נקייה מתחבורה ציבורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK

בוא ניבדק את העובדות

SHELL WE ?

1.עד הנישואים ,מספר מערכות יחסים שנימשכו בין כמה חודשים לבין שנה.

2.הייתי נשוי כ-3.5 שנים.

3.אחרי הגירושין הייתה לי חברה במשך 4 שנים.

ככלל מערכות היחסים שלי נמשכות זמן רב מהממוצע

(לפחות על פי שאני רואה אצל חלק גדול מקרובי המשפחה\חברים בקבוצת הגיל שלי)

ומה ההספק שלך עד כה ?

אה?

היתה לך חברה 4 שנים, ונישואין שהחזיקו 3.5 שנים? וואו, אתה פשוט מר יציבות... :nixweiss:

רק כדי להזכיר לך, נישואים אמורים להחזיק 10, 20, 30 שנה... אם אתה מתגאה בשלוש שנים של נישואים אז יש לך בעיה בסיסית בהבנה של המושג, ורוב הסיכויים שתתגרש שוב תוך מספר שנים.

אגב, חלק גדול מהגרושין קורה בשנה השישית, אתה עוד לא הגעת לשם אפילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אני פשוט מציאותי ואני יודע להסתכל על עצמי מבחוץ. גם אני יהודי וגם אני חלק מהעם הזה, ואין מה לעשות, מי שלא יהודי רואה אתנו ככה. אם תתגבר על האינסטינקט הראשוני שלך להגיב ישר, תשב בשקט עם עצמך ותחשוב על זה טוב בלי סתם להיפגע ולהעלב ממה שכתבתי אתה תראה שיש בזה הרבה אמת כי הטבע של האדם זה לראות את הצדדים השליליים יותר מאשר את החיוביים.

ולגבי הסיפור שהוזכר כאן לגבי היהודים שחיים בקהילה מבודדת - זה עוד יותר מעצבן כי מבחוץ זה נתפס כהתנשאות ("אנחנו לא צריכים אף אחד. אנחנו יכולים להסתדר טוב מאוד בלעדיכם"). מה שמוסיף נקודה נוספת ששכחתי לאופי של היהודי (שוב, כפי שהוא נפתס בעייני מביט לא יהודי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל מה שכתבת פה פשוט לא נכון.

בהצלחה בלשנוא...

יהודי שמתחתן עם יהודיה , גם אם הנישואים בוצעו בעירייה של לרנקה בקפריסין (אני אומר זאת מניסיון בתור אחד שעשה זאת)

באופן אוטומטי ניכפים עליו חוקי האישות היהודיים הדפוקים שמטילים עלייך חובות כמו

כמו "מזונותיה,כסותה ועונתה"-כלומר אתה חייב לפרנס אותה,להלביש אותה וגם לזיין אותה

אבל היא בפועל לא חייבת לך שום דבר,

ואם היא לא רוצה סקס אתה לא יכול לכפות עלייה יחסי מין ,מפני שאז תואשם באונס,

גם אם אתה בעלה בניירות (בעלה מהשורש ב.ע.ל ,קרי זה שבועל ומזיין אותה באופן רישמי) .

מיותר לציין שגם הגירושין חייבים להתבצע ברבנות

(כן,כן כל הטררם הפרימיטיבי של גט).

אין שום סיכוי שבעולם שכף רגלי תידרוך שוב פעם ברבנות.

ממילא אני אתאיסט גמור ושונא כל מה שקשור לדת (כל דת שהיא).

אני שמעתי על המרת דת כלומר יהודים שהתאסלמו \התנצרו.

מבחינתי אופצייה כזאת ,בכלל לא תעלה על הדעת,

זה כמו להחליף חרא של תרנגולות בחרא של חזירים ,

זה מסריח והשני עוד יותר מסריח.

נשאלת השאלה האם קיימת דרך להיפטר מהדת היהודית בדרך אחרת?

או לשם כך אני צריך להקים "דת" חדשה של אתאיזים ולרשום אותה

במשרד הדתות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי הסיפור שהוזכר כאן לגבי היהודים שחיים בקהילה מבודדת - זה עוד יותר מעצבן כי מבחוץ זה נתפס כהתנשאות ("אנחנו לא צריכים אף אחד. אנחנו יכולים להסתדר טוב מאוד בלעדיכם"). מה שמוסיף נקודה נוספת ששכחתי לאופי של היהודי (שוב, כפי שהוא נפתס בעייני מביט לא יהודי).

ואו, ואתה מתעלם לגמרי מהעובדה שבעקבות כל ההתבכיינות הזאת על זה שהיהודים סנובים כי הם בקהילה מבודדת, הם הפסיקו עם זה והשתלבו בחברה?

(לא שזה עזר, כי אז מצאו סיבות חדשות לשנוא אותם, "הם לוקחים לנו את העבודה"...)

המושג "חתונה", מאיפה הוא מגיע בכלל? הוא מגיע מהדת. אתה לא רוצה להתחתן - אל תתחתן.

רעיונות שהגיעו מהדת הוכנסו לשימוש ע"י חילונים בגלל היתרונות שבהם, אני לא אומר שהרעיונות בהכרח הוכנסו לשימוש בגלל שמישהו קרא עליהם בתורה, יכול להיות שמישהו חשב על רעיון שהופיע בתורה בלי שהוא אפילו ידע מה זה התורה

שטיפת ידיים, צמחונות (למיטב ידיעתי עדיין אין הוכחות חותכות שזה יותר בריא, אבל אני חושב שזה ראוי לציון בכל זאת), "כבד את אביך ואת אמך", חוץ מזה, איך נראה לך שהחיים של היום היו נראים אם לא היו נותנים לך יום אחד בשבוע לנוח? וזה עוד לא הכל

אם אתה לא מאמין ביהדות אל תלך לפי הכללים שלה. תחייה עם מי שאתה רוצה ובאיזה תנאים שאתה רוצה, כל עוד אתה מכבד את בת (או בן...) הזוג שלך, נותן לה את מה שהיא צריכה ומגדל ומחנך את הילדים שלך לערכים ומוסר.

תראה, אני לא נשוי, אני צעיר מדי בשביל זה, אבל אני כבר עכשיו יכול להגיד לך שיש לנישואים ייתרונות

אני יכול להבטיח לך שנישואים עושים את אכיפת החוק קצת יותר קלה, למשל, אם אני לא טועה, אסור להכריח אישה להעיד במשפט של בעלה (אגב, מישהו יודע במקרה באיזה סרט/סדרה היה קטע שבו מישהי חשבה שמישהו הולך להרוג אותה, ואז הבנאדם אמר לה שהוא רוצה להתחתן איתה כדי שהיא לא תעיד נגדו במשפט?)

אם לא היו נישואים, היו יכולים להכריח אישה להעיד במשפט של מישהו בלי לדעת שהם מאוהבים ושהיא משקרת בשבילו

הייתי ממשיך, אבל אני מרגיש שהבהרתי את הנקודה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו' date=' ואתה מתעלם לגמרי מהעובדה שבעקבות כל ההתבכיינות הזאת על זה שהיהודים סנובים כי הם בקהילה מבודדת, הם הפסיקו עם זה והשתלבו בחברה?

(לא שזה עזר, כי אז מצאו סיבות חדשות לשנוא אותם, "הם לוקחים לנו את העבודה"...)

[/quote']

שנאו אותם בדיוק בגלל הסיבות שפירטתי קודם. "הם לוקחים לנו את העבודה" בגלל שהם עושים קומבינות אחד בשביל השני.

רעיונות שהגיעו מהדת הוכנסו לשימוש ע"י חילונים בגלל היתרונות שבהם' date=' אני לא אומר שהרעיונות בהכרח הוכנסו לשימוש בגלל שמישהו קרא עליהם בתורה, יכול להיות שמישהו חשב על רעיון שהופיע בתורה בלי שהוא אפילו ידע מה זה התורה

שטיפת ידיים, צמחונות (למיטב ידיעתי עדיין אין הוכחות חותכות שזה יותר בריא, אבל אני חושב שזה ראוי לציון בכל זאת), "כבד את אביך ואת אמך", חוץ מזה, איך נראה לך שהחיים של היום היו נראים אם לא היו נותנים לך יום אחד בשבוע לנוח? וזה עוד לא הכל

[/quote']

שוב, לדעתי, יש הרבה דברים יפים בדת היהודית והכל בסדר עד שמתחילים להגזים ולצאת מפרופורציות. בהמשך לדוגמה שלך של "כבד את אביך ואמך", היתה לא מזמן בחדשות פרשה על אמא דתייה שהתעללה בילדים שלה, כלאה אותם בתוך תנור דולק, הצמידה להם מגהץ חם, חנקה אותם עם חגורה (והרשימה עוד ארוכה) כל זה כדי להעניש אותם. הם לא עשו שום דבר נגד זה כי הם "מכבדים את אמא שלהם". ת'אמת - זה נראה לך שפוי?

תראה' date=' אני לא נשוי, אני צעיר מדי בשביל זה, אבל אני כבר עכשיו יכול להגיד לך שיש לנישואים ייתרונות

אני יכול להבטיח לך שנישואים עושים את אכיפת החוק קצת יותר קלה, למשל, אם אני לא טועה, אסור להכריח אישה להעיד במשפט של בעלה (אגב, מישהו יודע במקרה באיזה סרט/סדרה היה קטע שבו מישהי חשבה שמישהו הולך להרוג אותה, ואז הבנאדם אמר לה שהוא רוצה להתחתן איתה כדי שהיא לא תעיד נגדו במשפט?)

אם לא היו נישואים, היו יכולים להכריח אישה להעיד במשפט של מישהו בלי לדעת שהם מאוהבים ושהיא משקרת בשבילו

[/quote']

אתה חושב שיש דברים טובים מקשר הנישואין? יופי. תקרא את הכתובה. תבין בדיוק מה רשום שם ותכין הסכם ממון עם אותם הנחות יסוד, תבטל את הסעיפים שלא נראים לך ותוסיף סעיפים שלדעתך חסרים. בכתובה אתה לא יכול לעשות את זה ואתה מוכרח לחתום גם על מה שאתה לא מסכים איתו.

בוא נניח שהמקרה הזה היה במציאות, הדוגמה שנתת פה לא מוכיחה שום דבר. אתה לא יכול להכריח אף אחד לתת עדות אם הוא לא רוצה והוא תמיד יכול לשקר בעדות שלו. חוצמזה, שאתה מדבר פה על חוק ספציפי במדינה ספציפית בארה"ב (מוכר לי הסרט הזה שאתה מדבר עליו) והוא לא תופס פה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם פותח הדיון רציני הוא פשוט יכול לפנות לבית המשפט ולתבוע את המדינה על כך שהיא לא מתירה לו רצון חופשי בנוגע לדתו שם תזכה לניצחון על הדת.

אני אישית לא רואה כל רעה ביהדות אבל עדין מותר לאדם לבחור את דתו (גם אם רבים פה לא אוהבים את הרעיון) זה באמת המינימום.

לגבי חוסר השווין בין גברים ונשים אם זה נכון (לא מבין גדול בתחום) יש לפעול כדי להגיע למצב של איזון בין המינים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנאו אותם בדיוק בגלל הסיבות שפירטתי קודם. "הם לוקחים לנו את העבודה" בגלל שהם עושים קומבינות אחד בשביל השני.

אתה צוחק? עוד מעט גם תגיד לי שהיהודים באמת מכינים מצות מדם של ילדים נוצרים

שונאים את היהודים כי הם מיעוט, ותמיד היו מיעוט, ולכן קל מאוד להאשים אותם ולהסיט את דעת הציבור ממה שבאמת רע

אני הכרתי כמה אנשים דתיים, אפילו ביקרתי קבוע בישיבה לתקופה קצרה, ואף אחד מהאנשים הדתיים שפגשתי לא היה בעל התכונות הרעות שציינת פה

אה, כן, ציינתי את כל העניין שלפי היהדות חובה להפריש חלק מהיבול לעניים, והעניין ההוא שמאוד מעודדים אותם לתרום לצדקה?

והקטע שהם מנסים להפיץ את האמונה שלהם, שמבחינת אדם מאמין, זה דבר טוב לעשות, מבחינתם אם אתה מאמין באלוהים, החיים שלך יהיו הרבה יותר טובים

תגיד לי, כמה אנשים דתיים אתה מכיר אישית שאתה מדבר עליהם ככה? נכון שיש דתיים אנשים קיצוניים מאוד, אבל הם מעטים, ובכל קבוצה, לא רק אצל היהודים, יש מיעוט קיצוני

תגיד לי, אתה יודע היסטוריה בכלל? אתה יודע איך היטלר עלה לשלטון? הוא הצליח לשכנע את בית הנבחרים (או מה שזה לא יהיה שהיה לגרמנים) להעביר חוק שמאפשר לו להעביר איזה חוק שהוא רוצה בלי הצבעה, זו חתיכת קומבינה.אה, כן, והוא גם ניסה להשתלט על גרמניה במהפכה צבאית

שוב, לדעתי, יש הרבה דברים יפים בדת היהודית והכל בסדר עד שמתחילים להגזים ולצאת מפרופורציות. בהמשך לדוגמה שלך של "כבד את אביך ואמך", היתה לא מזמן בחדשות פרשה על אמא דתייה שהתעללה בילדים שלה, כלאה אותם בתוך תנור דולק, הצמידה להם מגהץ חם, חנקה אותם עם חגורה (והרשימה עוד ארוכה) כל זה כדי להעניש אותם. הם לא עשו שום דבר נגד זה כי הם "מכבדים את אמא שלהם". ת'אמת - זה נראה לך שפוי?

תן לי לספר לך כמה סיפורים עוד יותר מזעזעים מבחינתי: אמא למשפחה ערבייה הרעילה את אחת הבנות שלה עם אקונומיקה, לא רק ששאר בני המשפחה (כולל האחרים של המסכנה שהורעלה) עזרו לה, הם גם תמכו בה כשהיא טענה במשטרה שזו מסורת משפחתית

זוכר את הסיפור על הערבי שהתחזה ליהודי בשביל שהוא יוכל להזדיין עם איזו מסכנה? הנה לך דוגמה

-הוא לא התחשב במסכנה הזאת

-הוא ניצל את ההסכמה שלה להזדיין עם יהודי בשביל רווח שלו בלי להתחשב בה בכלל, ובנוסף הוא גם עקף את החוק שלה (לא חוק של מדינת , אבל זה חוק שלה, אז הוא התחזה ליהודי כדי לעקוף אותו)

אתה יודע שביחס למספרם באוכלסיה, אצל ערבים יש הרבה יותר פרשות של התעללות במשפחה מאשר אצל יהודים? למה אתה לא אומר מילה על המקרה הספציפי הזה שהיה מפורסם יחסית על הבנאדם שהתחזה ליהודי, אבל אתה מאשים את כל הדתיים שהם אנשים מרושעים?

אתה חושב שיש דברים טובים מקשר הנישואין? יופי. תקרא את הכתובה. תבין בדיוק מה רשום שם ותכין הסכם ממון עם אותם הנחות יסוד, תבטל את הסעיפים שלא נראים לך ותוסיף סעיפים שלדעתך חסרים. בכתובה אתה לא יכול לעשות את זה ואתה מוכרח לחתום גם על מה שאתה לא מסכים איתו.

אין לי מושג מה זה כתובה, אולי זה לא בסדר שבישראל יהודים חייבים להתחתן דרך הרבנות, אבל זה דבר אחד קטן שאפשר לעקוף בקלות וזו לא סיבה לטעון שכל האנשים הדתיים הם מרושעים

למעשה, אם אני לא טועה, ביהדות קל מאוד להתחתן, ויאיר לפיד (כן, היאיר לפיד שכיום מוכר מהטלוויזיה, בתור מגיש חדשות אם אני לא טועה) בעצמו היה מחתן פעם אנשים חתונה יהודית כשרה שמקובלת ע"י הרבנות

בוא נניח שהמקרה הזה היה במציאות, הדוגמה שנתת פה לא מוכיחה שום דבר. אתה לא יכול להכריח אף אחד לתת עדות אם הוא לא רוצה והוא תמיד יכול לשקר בעדות שלו. חוצמזה, שאתה מדבר פה על חוק ספציפי במדינה ספציפית בארה"ב (מוכר לי הסרט הזה שאתה מדבר עליו) והוא לא תופס פה בארץ.

הדוגמה ועוד איך מוכיחה משהו, אם למישהו יש מידע על משהו לא חוקי שמישהו עשה, הוא לא מחוייב לפי החוק להעיד על זה? (אני לא בטוח שהוא חייב אבל אני מניח שכן)

אז הנה, אם האישה לא מעידה נגד בעלה, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהיא לא תשקר, מצד שני, אם נכריח אותה להעיד או ללכת לכלא, מי יודע אם היא תשקר או תספר את האמת?

גם אם החוק הנ"ל לא תופס בארץ, יש חוקים אחרים שכן תופסים בארץ והם נוגעים לנישואים

יש אנשים שלא מעניין אותם התורה ובכל זאת הם רוצים להתחתן, אז למה להאשים את הדת היהודית? זה לא אשמתנו אם הם פישלו ועכשיו הם צריכים להיפרד

אם מה שאתה טוען זה שמה שהנישואין לפי היהדות בישראל כופים על הזוג זה לא בסדר, אז אני מסכים

אבל הכפייה על כך שגבר ישלם לאשתו לשעבר סכום מסויים כל חודש כדי לעזור לממן דברים בשביל הילד שלו, זה נחוץ ונכון מאוד

אם הבנתי אתכם נכון, אפשר לעשות הסכם ממון בין גבר לאישה, שהגבר והאישה קובעים בעצמם בלי שום כפייה מצד הדת, מה הבעייה?

עריכה: עוד קצת מידע: בשנת 2006, יותר משליש מהשוהות במקלטים לנשים מוכות וילדהן היו מהמגזר הערבי, ואל תשכח שמספר הערבים נמוך ממספר היהודים - מספר היהודים הרבה יותר מפי 3 ממספר הערבים, וזה נכון להיום, לפני זה, אם אני לא טועה, ביחס היה עוד יותר גבוה לטובת היהודים

בשנת 2001 נרצחו מספר שווה של נשים ערביות ויהודיות ע"י בני זוגן, ושוב, יותר יהודים מערבים

הייתי ממשיך, אבל אין לי כוח

(ולמקרה שאתם תוהים למה הנתונים הסטטיסטיים הם על נשים ולא גברים - זה בגלל שלא מצאתי נתונים סטטיסטיים על גברים)

אז בבקשה תפסיק להיטפל ליהודים ולהגיד שהם השטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הציבור בישראל קשור לדת [וזה כולל הרבה חילונים ] והדברים נחקקו באופן דמוקרטי.

דווקא פרסמו פה בפורום שהציבור החילוני כבר לא רוב ודווקא להציג מכאן זה הכי טוב http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3890195,00.html, המסורתי דתי וחרדי עולים עליו. [למרות שישנם גם חילונים שמציגים את עצמם כחילונים על אף שלא מפריע להם אותם דברים ]

נכון, רוב הציבור קשור לדת אבל אני בספק אם כל הציבור שקשור לדת מסכים עם כל שורה מהתורה, עובדה שנשים מסורתיות שלא הולכות עם כיסוי ראש וכאלו דברים. ואותו דבר בנושא פה- אני בטוח שכמעט כל הגברים המסורתיים (= לא ממלאים את מנהגי היהדות ב100%, אחרי הכל הם עדיין חושבים בעצמם) לא מסכימים למדיניות השחיטה שאחרי גירושים, ולך תדע, אולי גם דתיים מסוימים תוהים למה הם צריכים להשחט ככה אבל לא עושים כלום.

לחרדים אני בכלל לא מתייחס כאזרחים פה. בן אדם שמביא 200 ילדים, מאכיל אותם על חשבון משלם המיסים, לא תורם למדינה בעבודה/ , ועובד במהלך החיים שלו אפילו פחות ממני (ולי עוד לא מלאו 18) אם בכלל, לא ראוי להקרא אזרח ולא ראוי לשום זכות, ובטח שלא לקחת חלק בלהחליט איך המדינה תתנהל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אף יהודי לא ממלא את מנהגי היהדות ב100%, זה בלתי אפשרי בימינו - בין היתר בגלל מחסור בבתי מקדש, למיטב ידיעתי יש 0 כאלה, ואני חושב שיש איזה עניין עם פרה אדומה

בכל מקרה, למרות שאני מסכים איתך, קצת קשה לי להאשים אותם, הם מאמינים שלהביא 7 בנים זה הדבר הנכון לעשות (7 בנים = גן עדן אם אני לא טועה) ובין לטפל בילדים שלהם ללעשות מצוות, אני לא חושב שיש להם זמן ללמוד משהו שיאפשר להם לעבוד, וגם אז, לא יהיה להם זמן לעבוד!

תודה לאל, יש כאלה שבכל זאת מנסים, שמעתי משהו על ללמד דתיים לעצב אתרים, ופתחו מסלול מיוחד באיזו אוניברסיטה ללימוד פסיכולוגיה לבנות דתיות - מתייחסים קצת לעובדה שחלק מהתיאוריות/עובדות לא מסתדרות עם התנ"ך ובמקום סקס מדברים על להחזיק ידיים (אני לא בטוח שככה זה היה בדיוק, אבל זה היה משהו בסגנון) בתור חיזוק חיובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשיב עוד מעט שאתפנה וגם לדברי TheHungryOne אני רוצה [הוא קצת מפספס ,ברגע אחד מדבר על כלל היהודי םוברגע אחר יותר לכיוון דתי ].

7 ילדים זכרים גן עדן? איזה שטויות ,מיכן אתה מביא את זה? :nixweiss:

ממצוע בעולם החרדי זה בין 6 ל10 ילדים [שרובו זה בכיון של 6 ], הסיבה ראשונה זה כי יש מצווה לישב את הארץ.

רוב הציבור החרדי עובד כך שאיאפשר להכליל על כולו שלא עובד, אני אביא נתונים.

טוב שאתפנה אמשיך.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...