מצלמות בבית הספר בעד או נגד - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות בבית הספר בעד או נגד

david11

האם אתה בעד התקנת מצלמות אבטחה בבית הספר ?  

935 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד התקנת מצלמות אבטחה בבית הספר ?

• איזה בעסה אי אפשר יהיה לעשן בחצר - נגד
    • נימאס לנו מהכפות ,ימותו הערסים - בעד
    • אך ורק עם חקיקה מוסדרת - נמנע

Recommended Posts

מה עם מכירת סיגריות ושתיה חריפה לילדים ?

כי אלו דברים שנעשו על ידי החברות הגדולות בהחלט .

מה עם מוצרי צריכה כגון בגדים / טלפונים / שתיה ?

לידיעתך , הילדים זה פלח האוכלוסיה אאל"ט הכי מבוקש , זה פלח השוק שצורך בלי הפסקה ויש מי שמשלם .

אז מבחינת מכירות יהיו מלא שיהיו מוכנים לשלם הרבה .

דוד, יש צורך להסביר איך מצלמות בבתי ספר עוזרים לחברות למכור את הדברים שהזכרת, וזה בכלל אם יהיה להם גישה לכך. ואיך יהיה למצלמות בבתי ספר יתרון על פני מצלמות אחרות שמפוזרות בכל חור כיום בדברים אלו.

אבל שוב , זו לא הנקודה שלי כרגע , הנקודה היא איתור של גורמים אנטי מימסדיים וגורמים שאינם "הולכים בתלם " מעקב וניטור של הפעולות שלהם , דבר שיקבע את המציאות כפי שהיא הן במחינה יצירתית והן מבחינה שילטונית , צר לי למי שלא מבין מה אני אומר , צריך לראות את התמונה הגדולה יותר מתוך פרספקטיבה של מדינה ,

זה נושא אחר. מדובר כאן על מצלמות בבתי ספר. אם מתנגדים למשהו, יש להתנגד לו בצורה עניינית ולא כוללנית. (אני יודע שאתה לא מתנגד לזה. אני רק אומר)

אנא תזכור אני לא נגד , בכלל לא , אני רק בעד התקנת חוקים נכונה , אני למשלך בעד באופן גורף להכניס לכל גני הילדים מצלמות ואפילו להכניס לכל בתי הספר מצלמות , כל עוד הבית ספר הוא בית ספר פרטי , האם אתה מבין ? בית ספר פרטי לא צריך חקיקה ההורים יכולים להצביע ברגליים , אבל בית ספר ציבורי מחייב חקיקה .

באופן כללי, אתה צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

האם זה מוכח בשטח ?

כי כאן יש תלמידים שטוענים שזה לא מועיל .

המאמר לקריאתי השיטחית והקצרה מאוד מציג תאוריה לא ראיתי סימוכין בשטח .

תקן את זה אם אני טועה .

אההה מה שכתוב שם אלו הן השערות בלבד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מוזמנים לקרוא מאמר המציג את היתרונות למצלמות אבטחה בבתי הספר , שיעזרו לכם להחליט האם אתם בעד או נגד מצלמות .

זה נראה כמו הפתק שמחלקים להורים לפניי שרוצים להציב כאלו מצלמות ,וכמו שאמרו מעליי ,זה בסך הכל תאוריה .

ברור שבעד.

מה יש לילדים בני 6-18 להסתיר?

ואם זה יגרום אפילו למקרה אלימות אחד פחות כי מי שיבצע אותו מבין שהוא מצולם אשרינו.

אתה פשוט מפגר אתה יודע את זה ,לילדים יש יותר דברים להסתיר מאשר לך יש .

בכל מקרה ,זו פגעיה קשה גם החופש הפרטיות ,ואני אף פעם לא בעד זה ,לא משנה שזה יוריד מקרה וחצי של אלימות (אני לא חושב שבעידן הפייספאק זה משהו שילד מפחד ממנו ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצידי שיתקינו מצלמות בכל העיר :xyxthumbs: ואגב לילדים אין הרבה זכויות חוץ מהגנה שצריך לתת להם . הפרטיות היחידה שילדים זוכים לה היא אנונימיות ולא יותר. אם מישהו מפרסם זהות של ילד שעשה איזה עבירה פלילות וכו הוא ילך לכלא... עדיין כולם מאבדים את הזכות לפרטיות שלהם ברגע שהם מתים (עדיין יש קצת זכויות למשפחות).

אז בסך הכל אני לא רואה שום דבר רע בלרגל על ילדים . אולי אפשר לתפוס אותם כשהם מתחילים בעישון ולגמול אותם מוקדם (יותר קל). שימוש בסמים זה גם לא הדבר הכי בריא לילדים. והעובדה שיש מצלמות בכל מקום לא רק שתמנע אלימות היא גם תקל על האכיפה. אז תגרור איזה ילד ותפוצוץ אותו ממכות בנקודה מתה אבל מה המצלמות יכולות לשים אותך בנקודה המתה הזאת.

אני יודע שבנס ציונה יש מצלמות בכל העיר ואם הבנתי נכון זה מקל מאוד על העכיפה . כל דיווח שקראתי על פשע בנס ציונה זה "הפשע בוצע והפושע נתפס". אני רוצה שיתקינו מצלמות ברחובות שיתפסו את הממקשי קקי בין19 ל8 ו את האנשים שחונים על המדרכה בסוף שבוע (חכו שיהיו לכם תינוק בעגלה). צריך לשים מצלמות בכל העיר להקליט את הכל ואז הפקח ישב במשרד ויחלק לכולם רפורטים דרך הדואר. ישראלים תמיד יעבדו בשיטת המצליח עד שהם יקבלו קנס גדול ושמן או המון קנסות קטנים (למשל מישהו שנוסע מעל 120 קמ"ש לבאר שבע) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety

אתה יכול לקשר את זה לפה .

אז בסך הכל אני לא רואה שום דבר רע בלרגל על ילדים . אולי אפשר לתפוס אותם כשהם מתחילים בעישון ולגמול אותם מוקדם (יותר קל). שימוש בסמים זה גם לא הדבר הכי בריא לילדים.

אתה מדבר פה על ילדים ערסים ומושפעים ,אתה לא מבין שלילד הטוב זה לא עוזר ,אם אני (לדוגמא ) לא מעשן ולא שותה ,למה אני צריך שיהיו עליי עיניים כל הזמן ? למה זה טוב ? למה אני צריך לחיות בפחד ?

חוץ מזה ,כל המצלמות מקושרות ברשת ,וכמו כל ,ניתן לפרוץ עליה ,ואני לא צריך להסביר לכם מה השימושים הפוטנציאלים לזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להבין את ההגיון שמאחורי רוב הטענות, ואני מסכים רוב הטיעונים, אבל מי מקבל גישה לצילומים האלה? איפה הם נשמרים? היום בתי ספר, מחר? איפה עובר הגבול? יש הרבה שאלות שצריך לשאול, כי חוץ מהיתרונות צריך גם לשים לב לחיסרונות.

ואם נקח את זה צעד אחד קדימה:

1984-was-not-supposed-to-be-an-instruction-manual.jpg?w=500&h=375

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety

אתה יכול לקשר את זה לפה .

אתה מדבר פה על ילדים ערסים ומושפעים ,אתה לא מבין שלילד הטוב זה לא עוזר ,אם אני (לדוגמא ) לא מעשן ולא שותה ,למה אני צריך שיהיו עליי עיניים כל הזמן ? למה זה טוב ? למה אני צריך לחיות בפחד ?

חוץ מזה ,כל המצלמות מקושרות ברשת ,וכמו כל רשת ,ניתן לפרוץ עליה ,ואני לא צריך להסביר לכם מה השימושים הפוטנציאלים לזה .

אם אתה לא אף פשע, למה אתה צריך "לחיות בפחד"? אתה סותר את עצמך חביבי.

מבחינתי זה תלוי. אני בעד מוות לערסים (לכן הצבעתי בעד) אבל צריכות להיות מצלמות בעיקר בכיתות. האם כך יהיה המצב?

אם כן, זה מעולה. יש כ"כ הרבה תלמידים מופרעים מבחינתי גם צריך להיות לכל מורה לפטופ שמחובר למצלמות והוא יכול לבחון את הכיתה ממספר צדדים. בבית הספר שלי, למידה נהפכה להתליך בלתי-אפשרי. זה גורם לי ללמוד בעצמי בבית במקום לחיות את החיים, כדי לא להיכשל לגמרי בבגרויות.

והבצפר שלי עוד נחשב במצב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה סנאי , לא הבנתי , אתה רוצה בכיתה ? לאיזה צורך ? המורים נמצאים בכיתות והם ליכאורה נציגי השילטון שם ,או שיש לך רעיון רחב יותר של שליטה של המערכת גם על החומר הנלמד ופיקוח על המורים עצמם . ( זה יקרה בסוף ) .

אני לתומי חשבתי שהמצלמות יוצבו בשתחים הפתוחים של הבית ספר ולא תכלס בחדר הכיתה עצמה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב שזה ידרדר עוד יותר את מעמד המורה ?

אז מה ? בעוד 10 שנים כיתות עם מצלמות דו כיווניות וצג מחשב גדול ?

או אולי בכלל בעוד 10 שנים יעשו את הלימודים מהבית וזהו ?

בשביל מה בכלל צריך כיתות ? למה לא ללמד מהבית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מבצע אף פשע, למה אתה צריך "לחיות בפחד"? אתה סותר את עצמך חביבי.

מבחינתי זה תלוי. אני בעד מוות לערסים (לכן הצבעתי בעד) אבל צריכות להיות מצלמות בעיקר בכיתות. האם כך יהיה המצב?

אם כן, זה מעולה. יש כ"כ הרבה תלמידים מופרעים מבחינתי גם צריך להיות לכל מורה לפטופ שמחובר למצלמות והוא יכול לבחון את הכיתה ממספר צדדים. בבית הספר שלי, למידה נהפכה להתליך בלתי-אפשרי. זה גורם לי ללמוד בעצמי בבית במקום לחיות את החיים, כדי לא להיכשל לגמרי בבגרויות.

והבצפר שלי עוד נחשב במצב טוב.

אני די מסכים איתך בתור תלמיד תיכון בעצמי שדי קשה לשבת ללמוד בכיתה ממוצעת בלי הפרעות תוך כדי, אבל מין הסתם ישבת ביותר משיעור אחד או שניים שלא היה ניתן ללמוד בהם, זה לא שמורה לא יודע מי מפריע לו ואיך.

חוץ מזה יש הרבה מקרים שבסופו של דבר רק הוצאה מהכיתה עוזרת ואז בכל מקרה זה מדווח להורים שלו, והשרשרת הזאת חוזרת על עצמה הרבה פעמים, ככה שההבדל בין זה שהורים של איזה ערס צעצוע ישמעו שהוא דיבר לבין זה שהם ישמעו שהוא דיבר על זה שהוא הולך לקנות גחלים לנרגילה שלו לא ישנה הרבה... הם במילא יודעים...

ואת זה אגב, אני אומר בתור תלמיד בבית ספר של אורט שנחשב לטוב מאוד.

הבית ספר שלי די גדול ומכיל בין 1200 ל1500 תלמידים ואם יש אלימות מן הסתם המורים יודעים על זה כמעט תמיד, חוץ מזה המנהל מסייר לפעמים עם השומר עד כמה שהבנתי ומפנים "מחששות" ו"מטפלים" במעשנים וכדומה, אבל אחרי הכל הם פשוט עוברים למקום אחר והכל נשאר אותו דבר, כל עוד לא יהיה מישהו שיושב ומפקח על המצלמות האלו במיוחד בשעות ההפסקות ובאיזורים שמורים לא נמצאים בהם בהפסקות (איפה שרוב ההתקלויות עם ערסים) אני לא רואה איך זה משנה משהו.

אבל בכל מקרה אם מדובר גם על אודיו אני נגד, אם רק אז להחמיר את המצב זה לא יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא אף פשע, למה אתה צריך "לחיות בפחד"? אתה סותר את עצמך חביבי.

אני ממש לא סותר את עצמי ,ואתה נותן את אותה טענה מפגרת שכל מי שבעד מצלמות ברחובות נותן "מה אכפת לך שיהיה מצלמות ,הראי אתה אזרח שומר חוק " ,אז זהו שיש כל כך הרבה דברים לפחד מהם ,אתה לא מעקל כמה כוח מערכת כזו נותנת ,ובאיזו קלות הכוח הזה יכול להגיע ליידים הלא נכונות .

ובכלל ,אני עוד שנייה כבר לא תלמיד ,הסיבה שאכפת לי מזה היא לא שאני תלמיד מופרע ,או שאני הולך להיות תלמיד לעוד הרבה זמן ,אלה שאני מבין שזה יתחיל בבתי הספר ולך תדע לאן זה יגיעה .

בקיצור ,אני שואל אותכם ,אתם רוצים להיות מהמפגרים שתומכים במאגר הביומטרי ,או שאתם אנשים שאכפת להם מהחירות שלהם .

ותמיד תזכרו "They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety

"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מעשן ג'וינטים בחצר, אתה יודע איזה חום בחוץ??

רק בכיתה עם מזגן :xyxthumbs: :xyxthumbs: :hat::xyxthumbs: :xyxthumbs:

בדיוק בגלל תגובות מהסוג הזה בחיים לא יקחו אותנו (בני הנוער) ברצינות .

אגב ,אופציות ההצבעה לא משקפות את כל העמדות ,כי זה שאני נגד התקנת המצלמות לא אומר שאני מעשן או בעד עישון בבית הספר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...