מצלמות בבית הספר בעד או נגד - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות בבית הספר בעד או נגד

david11

האם אתה בעד התקנת מצלמות אבטחה בבית הספר ?  

935 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד התקנת מצלמות אבטחה בבית הספר ?

• איזה בעסה אי אפשר יהיה לעשן בחצר - נגד
    • נימאס לנו מהכפות ,ימותו הערסים - בעד
    • אך ורק עם חקיקה מוסדרת - נמנע

Recommended Posts

אני אומר שההוצאה לא שווה את זה, בפועל זה לא באמת משנה לרוב התלמידים ולרשת את כל המבנה יהיה בלטי אפשרי כי העלות גבוהה מידי. בבית הספר שלי הם בחרו לממן את המצלמות במקום לממן את הטיול שנתי והמסיבת סיום של י"ב, התלמידים לא אהבו את זה ובסופו של דבר המצלמות לא שינו שום דבר וגם אם יוסיפו עוד 50 מצלמות זה לא ישנה שום דבר, רק יגרום לזה שלא יהיה לבית הספר כסף :nixweiss: היה הרבה יותר טוב אם במקום זה הם היו מתקינים מזגנים בכיתות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

היה הרבה יותר טוב אם במקום זה הם היו מתקינים מזגנים בכיתות :P

איפה אתה לומד? בבי"ס באוזבקיסטן? באיזה בי"ס היום אין מזגנים בכיתות?

וחוצמזה, אם יש בארץ בי"ס כזה, תהיה בטוח שאין להם כסף לא למזגנים, לא מצלמות ולא לגירים ללוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בבית הספר יש מצלמות.

לפי מה שידוע לי, אף אחד לא עושה מהן רווח ולא מדווח על המוצרים שאנו צורכים \ מוכר את הצילומים.

לחשוב ככה נראה לי קצת פרנואידי.

יעקבו אחרינו עם מצלמות באבחנה גבוהה? יעקבו אחרי תלמיד ותלמיד?

אני חושב שהמצלמות האלו הן חיוביות.

המצלמות האלו בעיקר מונעות מעשי קונדס (לא, לא "לשים רגל" לילד אחר) אלא דברים קצת גדולים יותר.

כמו לדוג' לעשות בובה של מורה ולתלות אותה בחדר אומנות. ואז לקרות לה את הראש.

את זה עשו בבית הספר שלי לפני כמה שנים.

ד"א,

לכל המודאגים, המצלמות האלו לא ימנעו מילדי כאפות להיות ילדי כאפות, לפי דעתי.

אתם חושבים שיהיו אנשים שיצפו במצלמות האלו 24\7? (או בשעות הלימודים..)

סביר להניח שלא.

כמו בכל החנויות, המצלמות קיימות כדי להוכיח \ להבהיר מקרה מסוים.

אם יפרצו לבית הספר \ ירביצו לתלמיד (מעבר לכאפה בעורף..) אז ישתמשו במצלמות.

ואין בזה שום דבר רע.

זה רק יוכיח את מה שהילד המסכן ניסה להגיד.

אבל המצלמות האלו לא ימענו את ה"כאפה היומית" לילדי הכאפות.

בכל אופן, אני בעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגד, אצלנו כבר שנתיים מותקנות מצלמות בכל חור אפשרי, אפילו בשירותים (בשירותים של הבנים כן, בשל הבנות לא כי אצלן זה יחשב להטרדה מינית) והן לא עוזרות בגרוש. מכות רציניות היו ועדיין יש, כמות המעשנים עולה ועדיין יש מישהו שכל הזמן שובר את השירותים בדרך חדשה למרות שיש שם שש מצלמות שלמות.או שסותמים אותן עם נייר טואלט או שמוצאים דרך לנטרל אותן, הן פשוט ניהיות כמו כל דבר אחר בבית הספר- משהו שאפשר להרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שההוצאה לא שווה את זה, בפועל זה לא באמת משנה לרוב התלמידים ולרשת את כל המבנה יהיה בלטי אפשרי כי העלות גבוהה מידי. בבית הספר שלי הם בחרו לממן את המצלמות במקום לממן את הטיול שנתי והמסיבת סיום של י"ב, התלמידים לא אהבו את זה ובסופו של דבר המצלמות לא שינו שום דבר וגם אם יוסיפו עוד 50 מצלמות זה לא ישנה שום דבר, רק יגרום לזה שלא יהיה לבית הספר כסף :nixweiss: היה הרבה יותר טוב אם במקום זה הם היו מתקינים מזגנים בכיתות :P

שטויות. קודם כל, זה שיהיו חורים מתים אז יהיו. אז זה ימנע 50-80% ממקרי האלימות. צריך להביא ילד לחור מת כדי להתחמק מזה, וילד שחושש לא ילך סתם לשם.

כמובן, זה צריך לבוא עם אכיפה, ולא רק בתור קישוט.

יש לך מושג כמה היא ההוצאה החודשית ? ממש לא יקר בימנו. בחברה אצלי שמנו 10 מצלמות בסניפים המרוחקים. העלות 1000 שח לחודש על תקשורת, ו 7000 שח השקעה ראשונית. וזה שבבית ספר שלך לקחו את המימון מהטיול שנתי, לא אומר שלא ניתן למצוא את התקציב[br]פורסם בתאריך: 16.08.2010 בשעה 15:33:50

כן , אבל מי יוכל לגשת אל החומר המצולם , מי יכול לאגור את החור ? האם המצלמה תהיה מחוברת למשרד המנהל/ת או למוקד המשטרה ? האם בית הספר יוכל למקור את המידע לחברות שימכרו לתלמידים מוצרים , האם יוכלו לחבר ולהצליב מידע עם המצלמות שיתקנו בדרך הביתה ויוכלו למעשה לעקוב בעזרת אבחנה גבוהה אחרי האנשים / תלמידים עד הבית ?

תנסה להסתכל על התמונה הגדולה מהצד של ה"אח הגדול " .

זה קצת פראנואידי. ובכלל, מה השימוש שחברות מסחריות יכולות לעשות מתצלומים של ילדים משמסתובבים בחצר/מסדרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה לומד? בבי"ס באוזבקיסטן? באיזה בי"ס היום אין מזגנים בכיתות?

וחוצמזה, אם יש בארץ בי"ס כזה, תהיה בטוח שאין להם כסף לא למזגנים, לא מצלמות ולא לגירים ללוח.

לא יודע איפה אתה חי, אבל ברוב בתי הספר בארץ גם אם יש מזגנים הם לא יותר מ"מזגני נוי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצלמות לבד לא מספיקות, המשטרה והפרקליטות צריכות לפעול ביד קשה נגד הבריונים.

מעצרים, פתיחת תייקים פליליים והגשת כתבי אישום.

בתי הסוהר, זו התרופה לבריונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איפה אתה חי, אבל ברוב בתי הספר בארץ גם אם יש מזגנים הם לא יותר מ"מזגני נוי"

ב"רוב" בתי הספר?

אני לא יודע מה אחוז בתי הספר בשכונות המצוקה לעומת בתי הספר הנורמליים, אבל קשה לי להאמין שזה "הרוב".

בכל בית ספר שמכבד את עצמו יש אלמנט בסיסי כמו מזגן. מי ישמע כמה זה כבר עולה, המשכורת של המורה עולה הרבה יותר מהמזגן...

אני מניח שאולי בבתי ספר בשכונות מצוקה / עיירות יש מצבים קשים של כיתות בלי מזגן, אבל במקרה כזה - החוסר במזגן הוא the least of their problems...

מצלמות לבד לא מספיקות, המשטרה והפרקליטות צריכות לפעול ביד קשה נגד הבריונים.

מעצרים, פתיחת תייקים פליליים והגשת כתבי אישום.

בתי הסוהר, זו התרופה לבריונים.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב"רוב" בתי הספר?

אני לא יודע מה אחוז בתי הספר בשכונות המצוקה לעומת בתי הספר הנורמליים, אבל קשה לי להאמין שזה "הרוב".

בכל בית ספר שמכבד את עצמו יש אלמנט בסיסי כמו מזגן. מי ישמע כמה זה כבר עולה, המשכורת של המורה עולה הרבה יותר מהמזגן...

אני מניח שאולי בבתי ספר בשכונות מצוקה / עיירות יש מצבים קשים של כיתות בלי מזגן, אבל במקרה כזה - החוסר במזגן הוא the least of their problems...

+1

מילפורד, ההשארות שלך מאוד הגיוניות. אבל כמו שאני מבין אתה עברת את הגיל בו אתה הולך למוסד השכלה כגון תיכון או בית ספר. אני כתלמיד בתל אביב יכול להעיד לך על שישה בתי ספר גדולים (1500+ תלמידים) בהם ברוב הכיתות יש מזגנים שבקושי עובדים (קרי מזגני נוי) או אין מזגנים בכלל.

ממה שידוע לי תל אביב אינה עיירת ... ועל הדרך בדרך ההתנהלות של בתי ספר אין היגיון, אין טעם לחפש אחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת פראנואידי. ובכלל, מה השימוש שחברות מסחריות יכולות לעשות מתצלומים של ילדים משמסתובבים בחצר/מסדרונות.

האמת זה נשמע פרנואידי אבל , המציאות הרבה יותר מפחידה ואולי בגלל זה יש הרבה אנשים שטומנים ראש בחול , לידיעתך , החברה שחיסלו את מבחוח ימח שמו התגלו בעזרת מערכת מצלמות גבוהות אבחנה ובעזרת תוכנה של זיהוי תויי פנים שיכולה למעשה לאתר פרופיל יחיד בין האלפים הרבים של הפרצופים זאת ועוד לעקוב אחריו דרך שאר המצלמות המחוברות לרשת , כמובן שהמערכת היא מערכת שהותקנה ( אני חושב שגם יוצרה ) על ידי ישראלים :-\

לכן , לא יקח הרבה זמן עד שהחיים יהיו מתועדים ממש אבל ממש בסיגנון האח הגדול אבל לגמרי , ברגע שהמצלמות יכנסו לבית הספר לא ממש תהיה בעיה לעדכן את התוכנה ואת המצלמה עצמה ובאין חקיקה מתאימה המידע יהיה פתוח לכול דורש . כאן תתחיל בעיה חמורה יותר , כל דבר שלא נעשה באחראיות דינו אחד להיות לבעיה .

החשש שלי הוא יותר משליטה של המדינה יותר מאשר החברות הפרטיות במקרים של מכירה וכו' - זו הייתה רק דוגמא ותו לא בשלב הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל מדובר כאן על ילדים. לילדים אין אויבים מבוגרים, (חוץ מפדופילים) פרט לבני גילם. הם גם לא מעניינים הרבה את המבוגרים, פרט להגנה עליהם, ולעשות מכירות עליהם. ובזה יש דרך הרבה יותר אפקטיבית מלהביט על מצלמות של בית ספר - להביט על מצלמות של קניונים.

אני לא רואה שום דרך שניתן לנצל את המצלמות בבתי הספר פרט להגנה על הילדים, ומניעת עבריינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם מכירת סיגריות ושתיה חריפה לילדים ?

כי אלו דברים שנעשו על ידי החברות הגדולות בהחלט .

מה עם מוצרי צריכה כגון בגדים / טלפונים / שתיה ?

לידיעתך , הילדים זה פלח האוכלוסיה אאל"ט הכי מבוקש , זה פלח השוק שצורך בלי הפסקה ויש מי שמשלם .

אז מבחינת מכירות יהיו מלא שיהיו מוכנים לשלם הרבה .

אבל שוב , זו לא הנקודה שלי כרגע , הנקודה היא איתור של גורמים אנטי מימסדיים וגורמים שאינם "הולכים בתלם " מעקב וניטור של הפעולות שלהם , דבר שיקבע את המציאות כפי שהיא הן במחינה יצירתית והן מבחינה שילטונית , צר לי למי שלא מבין מה אני אומר , צריך לראות את התמונה הגדולה יותר מתוך פרספקטיבה של מדינה , אנא תזכור אני לא נגד , בכלל לא , אני רק בעד התקנת חוקים נכונה , אני למשלך בעד באופן גורף להכניס לכל גני הילדים מצלמות ואפילו להכניס לכל בתי הספר מצלמות , כל עוד הבית ספר הוא בית ספר פרטי , האם אתה מבין ? בית ספר פרטי לא צריך חקיקה ההורים יכולים להצביע ברגליים , אבל בית ספר ציבורי מחייב חקיקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שבעד.

מה יש לילדים בני 6-18 להסתיר?

ואם זה יגרום אפילו למקרה אלימות אחד פחות כי מי שיבצע אותו מבין שהוא מצולם אשרינו.

אתה פשוט מפגר אתה יודע את זה ,לילדים יש יותר דברים להסתיר מאשר לך יש .

בכל מקרה ,זו פגעיה קשה גם החופש הפרטיות ,ואני אף פעם לא בעד זה ,לא משנה שזה יוריד מקרה וחצי של אלימות (אני לא חושב שבעידן הפייספאק זה משהו שילד מפחד ממנו ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...