מצלמות בבית הספר בעד או נגד - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות בבית הספר בעד או נגד

david11

האם אתה בעד התקנת מצלמות אבטחה בבית הספר ?  

935 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד התקנת מצלמות אבטחה בבית הספר ?

• איזה בעסה אי אפשר יהיה לעשן בחצר - נגד
    • נימאס לנו מהכפות ,ימותו הערסים - בעד
    • אך ורק עם חקיקה מוסדרת - נמנע

Recommended Posts

כפי שאתם יודעים , מדינת הולכת להתקין מצלמות אבטה ושליטה בבית הספר שתפעלנה לנטר/לפקח על פעילות התלמידים .

אנא הצביעו אפשר להצביע פעמיים ונשמח לשמוע את דעתכם , דרך אגב הניסוי אמור להתחיל ב 12 בתי ספר בארץ ואין עדיין חקיקה המסדירה את הנושא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

גם לא תהיה חקיקה.

להנהלות בתי הספר ולבעלי בתי הספר (רוב בתי הספר בחינוך הממלכתי בבעלות משרד החינוך או אורט), יש זכות להחליט אם להציב מצלמות.

בהרבה בתי ספר הן גם כבר מותקנות.

בנוסף רק להנהלות והבעלים הזכות להחליט אם לחברן למוקד המשטרה.

אז כמו שניתן להבין, אין צורך בחוק בשביל החיבור הזה.

ובנוסף,

לדעתי זה צעד מבורך.

נ.ב.

בבתי הספר החרדים, שם צריך לעקוב אחרי המורים ולא אחרי התלמידים. אני בטוח שההנהלות לא יסכימו לחיבור המצלמות למוקד.

וזאת בהחלט בעיה שאולי תחייב חקיקה מתי שהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , אבל מי יוכל לגשת אל החומר המצולם , מי יכול לאגור את החור ? האם המצלמה תהיה מחוברת למשרד המנהל/ת או למוקד המשטרה ? האם בית הספר יוכל למקור את המידע לחברות שימכרו לתלמידים מוצרים , האם יוכלו לחבר ולהצליב מידע עם המצלמות שיתקנו בדרך הביתה ויוכלו למעשה לעקוב בעזרת אבחנה גבוהה אחרי האנשים / תלמידים עד הבית ?

תנסה להסתכל על התמונה הגדולה מהצד של ה"אח הגדול " .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד שיחברו, וגם שיהיה לאינטרנט, ככה שאם יהיה לי משעמם אני אוכל להיתסכל לצחוק (או לבכות), יכול להיות נחמד :smile1:

ובנימה יותר רצינית, לא אכפת לי.. אם זה ינמע מילדים לעשות דברים רעים ויהיו פחות ילדים אומללים שבית הספר זה כמו בית כלא בשבילהם, שכל בוקר הם צריכים סיבה ממש ממש גדולה בשביל לקום וללכת לשם, אז אני בעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעד חזק!

כל מה שאפשר לעשות כדי לשמור על בטחונם של הילדים הוא מבורך.

בכלל אני בעד להציב מצלמות בכל מקום ציבורי ומרכזי כדי לעזור למלחמה בפשיעה. תיזכרו רגע בכל הסרטונים של מצלמות האבטחה שרואים בכלבוטק ותחשבו עכשיו מה היה קורה אם בכל מקום מרכזי היו מצלמות שמתעדות מקרי שוד, רצח, אונס, סחיטה ,איומים, אלימות, הצתה, מלחמת כנופיות, וכו' וכו'...

יהיו בטח את יפי הנפש שידאגו ל"חדירה לפרטיות" שלהם. בולשיט! אתה ברחוב! איזה בדיוק?! כל אחד צריך לצאת מתוך נקודת הנחה שברגע שהוא יוצא מהבית והוא נמצא במקום ציבורי יש מישהו שרואה אותו. ככה אנשים יחשבו פעמיים לפני שהם עושים משהו שאסור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שבעד.

מה יש לילדים בני 6-18 להסתיר?

ואם זה יגרום אפילו למקרה אלימות אחד פחות כי מי שיבצע אותו מבין שהוא מצולם אשרינו.

אני גם אישית בעד להוריד את גיל הענישה החמור ל-16, אבל לזה אין קשר לדיון

פותח הדיון, אין קשר בין החוק לפתיחים שנתת לכל דעה, לא חייבים להיות ילדים שחטפו מכות כדי להבין שיש הגיון ברעיון הזה.

הבעיה הכי גדולה במערכת החינוך היא אלימות כלפי סגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה במערכת החינוך היא אלימות כלפי סגל.

wtf? לא.

מי ישמע כאילו מרביצים למורים על בסיס יומי..

הבעיה הכי גדולה היא אלימות של ערסים נגד ילדים אחרים.

זה קורה על בסיס יום יומי, כל הזמן ובכל מקום.

אני בספק אם מצלמות יצליחו לפתור את זה (כי חוץ מהתקנת מצלמות צריך גם שלמישהו יהיה אכפת), אבל גם אם זה יעזור רק טיפה - זה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה העיקרית של המצלמות היא לא האלימות נגד מורים.

אלימות כזאת היא פשע מדווח שיש לטפל בו במסגרת החוק (ולדעתי לשנות ולהחמיר את העונשים)

המטרה של המצלמות היא נגד פשעים לא מדווחים. לדוגמא.

אלימות בין תלמידים, כאשר הצד המותקף מפחד לדווח כי הוא פוחד ש"יקראו לו מלשין".

סוחרי מוות שמנצלים את שטח בית הספר על מנת למכור חשיש, הרואין, ושאר רעלים.

ונדליזם. גם בשעות הלימודים , אבל בעיקר בשעות שאין לימודים.

ועוד פשעים כגון אלה שאין מי שידווח עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לא שינה כלום ?

לא היה מה לשנות כלומר הכל היה טוב ? או לא הצליח לשנות כלומר שמים פס או המצלמות הן לקישוט ?

אתה יכול להרחיב?

המצלמות לא משנות הרבה, תמיד אפשר למצוא מקום שאין בו ומהר מאוד מגיעים למצב שהמצלמות בכלל לא מעניינות את הילדים והם עושים מה שבא להם :nixweiss: אז במקום לעשן בחוץ יש קבוצות שמוצאות חדר שלא בשימוש ומשתמשות בו לעישון :P והמצלמות ממש לא עוצרות אותם מלהרביץ אחד לשני כמו מוגבלים. בסופו של דבר זה בזבוז כסף, כל מה שיוצא מזה זה שכל כמה זמן מוצאים חדשה שלא צריך להתיחס אליה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...