מערכת קצת ישנה אך עדיין חזקה לדעתי, רק שדרוג של כ.מסך - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קצת ישנה אך עדיין חזקה לדעתי, רק שדרוג של כ.מסך

shiftysnip

Recommended Posts

אם ככה באותו משקל אפשר לקחת 4890 שעולה 700 שקל, 5% פחות ביצועים מ GTX460 1GB ועולה 500 שקל פחות...

אם הגיוני לקחת 460 על פני 5850 בגלל הפרש של 200 שקל, אז הרבה יותר הגיוני לקחת 4890 ב 500 שקלים פחות... אין סוף לאן אפשר לרדת / לעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Lanzar, התוצאות של gtx460 ב-1010mhz לא הגיוניות ביחס לאיזו השוואה ?

דיברת על זה שההפרשים נשמרים ב-OC, וזאת ההשוואה היחידיה (ומסודרת יפה בגראף) שמצאתי עם OC רציני לשני הכרטיסים ראש בראש.

אני משתף מידע רלוונטי, זה עדיף מסתם לזרוק באוויר לא?. ד"א, אני לא דיברתי על דריברים (למרות שאני מסכים עם omri)

בעיני Batman AA, Metro 2033, Mirrors Edge, Cryostasis, Mafia 2, UT3. Ghost Recon 2, Sacred 2 ואפילו Dark Void

הם בכלל לא בינוניים ומטה. הם מועטים כן, אבל אם אתה אתה יודע כשאתה יושב לשחק אתה עלול לשרוף שעות וימים על משחק בודד, בזמן

הזה ממש לא מעניין אותי כמה משחקים אחרים לא תומכים ב-gpu physx. כל משחק לגופו. ולא נוציא דברים מפרופורציה, מדובר בבונוס בלבד.

אם הגיוני לקחת 460 על פני 5850 בגלל הפרש של 200 שקל, אז הרבה יותר הגיוני לקחת 4890 ב 500 שקלים פחות... אין סוף לאן אפשר לרדת / לעלות.

נכון, אין סוף - אבל יש תקציב, יש מפרט, יש חילוקי דיעות ויש את ההחלטה הגורלית של מבקש ההמלצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גראף מסודר גם אני / אתה יכולים לכתוב, זה לא שווה התייחסות, הייתי שותק ואומר כל הכבוד אם זה היה מגיע מאתר נורמאלי ועם סקירה מקיפה...

גם אתה וגם אני יודעם שזה שווה לתחת...

ההבדל בן 5850 ל 5870 עומד על 2% באותו התדר אצלהם, וזה גם לא הגיוני במיוחד...

מה שגם אם אני לא טועה מה2 שניות שביליתי בלקרוא את את הדיבורים מסביב לסקירה הוא השתמש במים ל 460, תקן אותי אם אני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אומר שכמות הדיווחים על תקלות של בעלי כרטיסי ATI לגבי גבוהה יותר ואי אפשר להגיד שלא בצדק.

מה שגם ATI צריכה כל פעם מחדש להוציא HOTFIX(אחרי שיחררור רשמיים) כדי שמשחקים חדשים יתמכו בצורה מלאה(ללא באגים או התפשרות בהגדרות מסויימות). היא פחות מעורבת בשוק המשחקים מלכתחילה וזה טיפה חבל.

4890 הוא כרטיס ישן יחסית, ופה מדובר על קניית כרטיס מהדורות האחרונים של NVIDIA/ATI.

אני את שלי אמרתי. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש-ל NV לא היה כרטיסי DX11 ( וזה היה לא מזמן ) אוהדי NV אמרו שחוסר ב DX 11 לא אמור לבטל קניה, עכשיו כשיש להם, כרטיס כמו 4890 שלא תומך הופך למיושן...? תהיו הוגנים, או לפחות עקביים...

DX11 בדיוק כמו פיזיקס כרגע נחמדים ולא יותר, טוב שהם שם, אבל לא ממש באים לידי שימוש...

מהסיבה הזאת אני חושב שכדאי להוסיף 200 שקל ל 5850 / GTX470 או לרדת ב 500 שקלים ולקחת 4890 ( שחלש ב 5% עלובים מהגרסה החזקה של ה GTX460 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון 4890 זה 700 ש"ח אבל יש לא חיסרונות משמעותיים

- הכרטיס חם אש !!!

- אוכל חשמל מטורף !!!

- בגלל החימום אין טווח ל OC שב 460 מוסיף ~20% נוספים.

אני לא חושב שהוא בחירה טובה אלה עם כן בן אדם ממש מוגבל בתקציב, אז כן בכסף כזה זה תמורה מעולה

470 הרבה יותר יקר כבר בסביבות 1700-1800 ש"ח זה גם בעייתי.

נשאר רק 5850 או 460 GS.... זאת בחירה כשה, אני לא יודע מה לעשות.. אין לי בעייה להוסיף עוד 200 ש"ח אבל חבל לי פה לוותר על פיזיקס, ואני ממש אוהד של MAFIA 2 ומצפה לה ובעתיד אני מאמין יצאו עוד משחקים עם פיזיקס.

אתם מבינים, אין לי בעיה עם כסף השאלה היא מה כדי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה שלא היה לך 4890 מעולם....

4890 חסכן יותר מכל הכרטיסים החדשים של NV ( אוליי למעט ה 460 )

4890 אוברקלוקר מצויין, מהטובים ביותר של הדור הקודם

הכרטיס לא חם יותר מ מכרטיסי , בטח שבטח לא מהסדרה האחרונה שלהם, ה 4870 היה חם, ב 4890 שינו.

כל כרטיס מסוגל לבצע OC, חלקם יותר חלקם פחות, 5850 לדוגמא נותן גם 35~% תוספת ביצועים ( ולא אני לא מצייחס לביקורת המשונה ההיא...)

בסופו של עיניין, אם אתה מוכן לאבד כ20% ביצועים ( ההפרש בן 460 ל 5850 ) בשביל פיזיקס לך עליו, אתה לא תתאזב ממנו...

* תמיד אפשר לחבר כרטיס פיזיקס יעודי, הביצועים לרוב יהיו גבוהים יותר מהסיבה שזה המטלה היחידה שלו...

* MAFIA 2 יעלם כמו כל משחק אחר, ואז אתה נשאר עם פיזיקס ( שסיכמנו שבקושי בא לידי ביטוי ) וכרטיס חלש ב 20%

* מבחינתי הויכוח בגלל אלה ששמנסים להראות את NV באור שהם לא, לפחות לא תמיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי לגבי 4890, אולי אתה צודק אני לא בדקתי את זה, אתה צודק חשבתי על סמך 4870 ש4890 עוד יותר גרוע, אבל עדיין לא חושב שכדי לקנות כרטיס

של דור קודם.

בעניין של הפיזקס, איך זה עובד בכלל נגיד עם כרטיס של ATI אתה פשוט לא תראה את כל האפקטים, איך שולחנות נשברים וזכוכיות מתנפצים ?

או שברגע שאני מדליק את זה עם כרטיס ATI פשוט הביצועים יורדים אך כל מה אני רואה במסך זה אותה המונה כמו עם כרטיס של ?

כלומר מה אני יפסיד עם כרטיס 5850 כשמשחק בMAFIA 2 לדוגמא ? ( אני יודע שאני נשצע נודניק עם הממאפיה, אבל זאת הסיבה שאני משדרג )[br]פורסם בתאריך: 7.08.2010 בשעה 22:24:53

נכון אפשר לחבר אבל לא ב אפשרותי, ה לוח שלי הוא עם PCIE אחד. להחליף לוח זה כבר להחליף את כל המחשב.

* למרות שיש אפשרות, יש מחשב אצל אחותי עם לוח P43-DS3 שהוא כן עם 2 PCIE אחד x16 והשני x4 , אפשר להחליף בין הלוחות, אבל אז אני אצתרך לחפש

עוד איזה 8800 או 9800 שזה עוד 300-400 ש"ח יד שניה, ולא בטוח איך 8800 נגיד יהיה מספיק כדי לבצע תפקידו כי הוא ממש ישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א - לגביי הגרפים שהוצגו:

הם לא ריאליים בשיט, בטח ובטח שלא ע''י סטוק או אוויר. כרטיס HD5850 ביותר מ1100MHZ? על איזו פלנטה?! כנ''ל לגביי הGTX460.

כשהכרטיסים האלה יוכלו להגיע לתדר הזה זה יהיה בעזרת אקסטרים ולא פחות (סתכלו בלוחות תוצאות האוברקלוק של הליגה הבינלאומית בHWBOT ותבינו למה אני מתכוון). הגרף הזוי גם מהסיבה שבאותו התדר הHD5870 תמיד יהיה חזק ב16-20% מHD5850 לא משנה מה.

לגביי PCIE 2 או 1 התשובה היא שזה ממש לא משנה. הכרטיסים יוכלו לעבוד על הדור הראשון ויעשו זאת במהירות מלאה.

מה אתה תאבד במאפיה 2? במקום פיזיקה מתקדמת שבה כל דבר כמעת יישבר אתה תקבל פיזיקה בסיסית שתחושב על המעבד. שווה 20% ביצועים באופן כללי? (יחד כמובן עם עיבוד הביצועים בשימוש בעת הPHYSX) ממש לא. בשביל זה קיימים כרטיסים כמו GTX470

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי PCIE 2 או 1 התשובה היא שזה ממש לא משנה. הכרטיסים יוכלו לעבוד על הדור הראשון ויעשו זאת במהירות מלאה.

אני דיברתי לא על PCIE 2 אלה על שתי סלותים של PCIE, כלומר לי יש רק אחד פיזי, אין לי מקום לעוד כרטיס ? או שאני יכול להכניס ל PCI רגיל הלבן ? אין מצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שיש לך נפילות FPS שאתה מפעיל פיזיקס עם כרטיס ATI היא בגלל שההאצה נופלת על המעבד,הרוב המוחלט של המשחקים שתומכים בפיזיקס לא תומכים ב GPU PHYSX, אז אתה תקבל את אותה הנפילה עם כרטיסי NV, הרשימה שתומכת ב GPU PHYSX מאוד מצומצמת, ולרוב התוספת אפקטים לא גדולה, למעט BATMAN . MIRRORS EDGE , DARK VOID ששם באמת היה הבדל יפה...

אתה חייב סלוט PCI-E נוסף לכרטיס פיזיקה יעודי, אפילו אחד שרץ ב X4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fכי הפרשים לא בודקים לפי FPS, אלה לפי ממוצע באחוזים...

TECHPOWERUP עשו בשבילנו את העבודה והעלתי דוגמא לכך...

בלי קשר, המפחים של מאפיה 2 אמרו שבשביל HIGH PHYSX אפקט צריך לפחות GTX285 יעודי ככה שתשכח מביצועים טובים מ GTX460 שישמש גם לרינדור וגם לפיזיקס.

אתם שוכחים כמה שפיזיקס מכביד על הכרטיס מסך, במיוחד במשחק עתידי כמו מאפיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...